PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 865
ocen
7,5 10 1 74865
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Pomysl na finalowy odcinek

ocenił(a) serial na 10

A gdyby tak zakonczyc finalowy odcinek w taki sposob:

Alan i Walden decyduja sie na slub zapraszaja gosci powoli wszyscy sie schodza a tu nagle ktos dzwoni do drzwi.
Wpada jakis kierowca taksowki z wielkim bagazem gadajac po (np. chinsku).
Alan podchodzi do drzwi i kierowcy ze zdziwieniem a tutaj nagle w drzwiach ukazuje sie Charlie i mowi lekko zapitym glosem : Hej Alan nie uwierzysz jak Bankok... łoooł co ty zrobiles z moim domem? Po co ci garnitur , ktos umarl?
Alan : Nie bylo ciebie 4 lata pozatym myslalem ,ze nie zyjesz.
Charlie : serio? nie zauwazylem , jak ten czas leci.

W tle wszystkim szczeka opada i nastaje cisza.

Pojawily sie pewne plotki jakoby Charlie chcial wrocic do serialu ,wyobrazmy sobie ,ze wraca na sam koniec ostatniego odcinka na jakies pol minuty .Taki koniec zapewne wzbudzil by pelno emocji i byc moze ruszylby kolejny sezon.
Ja szczerze chcialbym zobaczyc co by sie dzialo miedzy Charliem Alanem a Waldenem.

ocenił(a) serial na 9
luquepl

Owszem Charlie chciałby wrócić i przyznam , że bardzo bym chciał by pojawił się w ostatnim odcinku:) Ale to jest strasznie mało prawdopodobne. I wątpię by scenarzyści chcieli by go z powrotem. Ale kto wie co będzie. Nadzieję zawsze można mieć:)

luquepl

Ciekawe, czy gdyby fani serialu na calym świecie, zrobili jakąś akcję, żeby Charlie powrócił chociaż na ostatni odcinek, to by pomogło? Według mnie powiniem wrócić nawet na pare ostatnich odcinków, bo byśmy wiedzieli dokładniej co robił przez ostanie 4 lata.

Charlie był gwiazdą tego serialu przez 8 lat, więc tym bardziej zasługuje na powrót.

ocenił(a) serial na 10
WiolaP_fw

Zaslugiwac zasluguje ale najwazniejszym jest tu czynnikiem jakie sa teraz relacje miedzy nim a tworcami serialu.

luquepl

Nie liczcie na to, że on jeszcze kiedykolwiek pojawi się w serialu choćby nawet na sekundę.
Charlie owszem, chciał wrócić do serialu, ale oczywiście w swoim stylu - żądał podwyżki z 1,2 mln do 3 mln za odcinek oraz odszkodowania w wysokości 20 mln.
Jego stosunki z twórcami serialu szczególnie z Chuckiem Lorre nadal nie są nawet w połowie dobre.
Niedawno w popularnej akcji "ALS Ice Bucket Challenge" Charlie Sheen zamiast wylać na siebie kubeł zimnej wody wysypał na siebie 10 000 $ w banknotach i nominował do akcji właśnie Chucka Lorre, Ashtona Kutchera i Jona Cryera nakazując im wpłacić taką samą kwotę na fundacje, więc wykazał się niezłą złośliwością nominując właśnie ich, bo będą musieli uszczuplić swoje kieszenie.
Taka kwota jak dla nich to jest nic, ale jednak Charlie pokazał tym, gdzie ma cały ten serial. W wywiadach obrażał Lorre, Kutchera i cały serial, pozwał do sądu twórców serialu. Oni również mieli do niego pretensje, że promuje swój nowy serial "Jeden gniewny Charlie" starymi zdjęciami pochodzącymi z "Dwóch i pół".
Po takich akcjach wątpię żeby jeszcze ktokolwiek był skłonny dać mu drugą szanse i czy jego wielkie ego pozwoliło mu na to, żeby ją przyjąć.
Nie doszedłem jeszcze do momentu śmierci Charliego. Jestem dopiero na 6 sezonie, ale słyszałem i nie trudno się domyślić samemu, że serial bez jego postaci stracił bardzo wiele.
Mimo, że lubię Kutchera to na pewno nie będzie już to samo, bo nie da się od tak zastąpić Charliego...
Nie wiem czy będę oglądał dalsze sezony te bez udziału Sheena, więc tak naprawdę zwisa mi czy on wróci czy nie. Lepiej niech nie wraca i nie podwyższa im oglądalności i niech nie przeciągają tego w nieskończoność. Wszystko musi się kiedyś skończyć.

ocenił(a) serial na 10
Jinx599

Nie znalem do konca tego co obecnie Sheen mowil na ekipe Dwoch i Pol.Sam filmik Ice Bucket... widzialem ale z pieniadzmi to chodzilo o nie wylewanie wody a o przelanie pieniadzy.
Jesli Charliego nie bedzie ok nic sie nie stalo a co do sezonow to wszystkie 12 sa naprawde fajne.
Te z Ashtonem sa troche inne ale rownie smieszne ;)

ocenił(a) serial na 9
Jinx599

prosze cie, w showbiznesie liczy sie tylko kasa. Jak by powrot Sheena mial dac producentom i aktorom mozliwosc zarobienia duzej kasy to krecili by serial do usranej smierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones