PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 835
ocen
7,5 10 1 74835
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

taka tragikomedia

ocenił(a) serial na 8

Im jestem starszy tym śmiech jest bardziej refleksyjny- w sumie smutne życie mają Ci ludzie :)

ocenił(a) serial na 10
luka_grobl

O których sezonach mówisz - te z Charliem czy te z Kutcherem?

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

Kutcherem- Alan jest tam już całkowitym desperatem, któremu wszystko jedno, a i Kutcher (Schultz) jakoś nie jest zadowolony ze swoich dokonań.

ocenił(a) serial na 10
luka_grobl

Ogólnie postać Alana jest bardzo żałosna. On na przykład u mnie nie wzbudza już śmiechu tylko obrzydzenie, nie wiem jak można żyć z takim człowiek, taki paskudny charakter. Kiedyś to wszystko było dużo lepiej przedstawione, ja oglądam ze względu na czysty sentyment nic więcej. Prawda jest taka, że to serial komediowy, a 2-3 odcinki z sezonów 1-8 potrafi rozbawić dużo bardziej niż cały 11 sezon.

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Niestety po odejściu Charliego ten serial powinien zostać zakończony. Obecnie to także postać Waldena jest żałosna. Po tym jak wyrzuca Alana robi się samotny i postanawia że Alan ma wrócić. Koleś ma miliard dolarów równie dobrze mógłby zacząć podróżować i poznawać nowych ludzi a nie mieszkać w jednym domu ze starszym o 10 lat facetem którego na nic nie stać i nie ma nawet pracy i nie zamierza nic z tym zrobić. Dodatkowo praktycznie w każdym odcinku Walden narzeka na to że Alan dalej z nim mieszka. W przypadku kiedy żył Charlie to jeszcze miało sens w końcu to jego brat ponarzekać może ale tak na prawdę szkoda mu było wyrzucić własnego brata w przypadku Waldena to jest po prostu żałosne. W serialu było widać brak osoby która zachowywała by się jak Charlie to wciągnęli w to jego córkę, która fakt zachowuje sie jak Charlie i wniosła trochę humoru ale teraz jako całość to już jest jeszcze bardziej żałosne. Ogólnie cały zamysł tego serialu upadł z odejściem Charliego a producenci postanowili jeszcze to ciągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones