PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 012
ocen
7,0 10 1 41012
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Gdyby tak miały wyglądać dzisiejsze dziewczyny to można zacząć rozumieć fenomen powstawania coraz większej rzeszy homosiów. Tragicznie napisany serial propagujący chamskie, prostackie postawy i zachowania. Makabrycznie zagrany. W miarę oglądania czuje się coraz większy niesmak i zażenowanie. Jednym słowem zero pod każdym względem. Szkoda słów i czasu.

cezarro

Popieram. Obejrzałem kilka odcinków... dno, dno i dno.

ocenił(a) serial na 7
cezarro

jak dla mnie to tak wygląda 4 sezon.

nazwy kociąt: gra o tron 1, gra o tron 2, ćpun. (odcinek Fat Cat)

cezarro

ten serial powinien być skasowany już po pierwszym odcinku, drewniane postaci, zwłaszcza ta ciemna jest nie do wytrzymania, żarty poniżej wszelkiego poziomu, beznadzieją i nieśmiesznością przebija nawet "jak poznałem waszą matkę".

cezarro

Przyznam szczerze, że serial jest jak dla mnie strasznie prymitywny. Nie powiem, śmieszą mnie różne mniej lub bardziej chamskie i wulgarne dowcipy, ale to co dzieje się w tym serialu jest żenujące. Nie dość, że ta ciemnowłosa niewiasta posiada (moim skromnym zdaniem) irytujący głos, to jeszcze co druga kwestia padająca z jej ust dotyczy seksualnych porażek obu dziewcząt. Ile można?:) Szczytem jak dla mnie były dwa odcinki: ten, w którym aktorka znana szerzej jako "matka Stifflera" reklamowała usługi fryzjerskie intymnych części ciała oraz epizod ze złotą rybką w staniku blond kelnerki (w finale kucała nad akwarium, a rybka wypłynęła spod jej fartucha).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones