PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 023
oceny
7,0 10 1 41023
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Kocham ten serial. Super pomaga się zrelaksować po ciężkiej pracy. Uwielbiam żarty i kawały,
naprawdę mnie bawią. A żarty na temat Polaków są trafione. Mówcie co chcecie, ale ze Sophie to ja
jestem dumny, takich Polaków mogą pokazywać, mimo że jest przeokoloryzowana. Żeby nie było
ataku, że śmieją się z Polaków, to dodam, że nabiją się tam ze wszystkich; Azjatów, Rosjan,
Polaków, ale też z afroamerykanów, głupich blondynek czy z wielu innych stereotypów. Ludzie
trochę dystansu!

ocenił(a) serial na 9
Tarcil

Podzielam Twoją opinię we wszystkich aspektach ;) a czy nie uważasz, że to kolejny serial w którym jest coś o Polakach? Absolutnie nie mam nic przeciwko. Innym serialem, w którym znajduje się Polski wątek to: Teoria wielkiego wybuchu. Obecnie to moje dwa ulubione seriale.

ocenił(a) serial na 10
My_name_is

Z amer. seriali z polskimi bohaterami warto wymienić jeszcze takie produkcje jak: " Nowojorscy gliniarze", " Nocny kurs", " Chuck" i kilka innych...

P.S. Pozdrawiam fanów " 2 broke girls"...

ocenił(a) serial na 5
Tarcil

mam takie samo zdanie :) high five ;)

Tarcil

Możesz powiedzieć, które momenty Cię rozbawiły najbardziej, bo ja nie znalazłem do tej pory żadnego?

Tarcil

Dokładnie. Uwielbiam ten serial. Jak już dawno żaden mi nie przypadł do gustu. Będę wracać od niego na bank. Zdziwiłam się, że tyłu się on nie spodobał tutaj. A co do Sophie, wiadomo, że nie jest pokazana w samych superlatywach, ale ja polubiłam jej postać. Traktujmy ja z przymrożeniem oka, bo tworzy ciekawa osóbkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones