PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94298}

Dziewczyna z komputera

Weird Science
6,8 2 358
ocen
6,8 10 1 2358
Dziewczyna z komputera
powrót do forum serialu Dziewczyna z komputera

Poza tym "Czy boisz się ciemności". Później też czy wcześniej był Dragon ball lol. To były super spędzone chwile.

ocenił(a) serial na 10
ryan_12

eehheheeh tak jakbym siebie słyszał zupełnie tak jak ja .........wszystko sie oglądało ah jakie to były czasy

ryan_12

Dragon ball juz nie ogladałam, co innego "Dziewczyna z komputera" i "Czy boisz sie ciemności" :) To było coś!

7martina

Ja również jak tylko przychodziłam do domu to oglądałam na RTL 7 (chyba tak się wtedy TVN 7 nazywało) te 3 seriale :D. Ależ to były piękne czasy !!!

EpicOfWar

oj tak RTL7 miał Hity Dziewczyna z komputera, Czy boisz sie ciemności, Dragon ball i pełno innych Animów..ahh

ocenił(a) serial na 7
ryan_12

hehehe
witajcie w klubie :D
oczywiście po kolei katowałam Dziewczynę z komputera, Czy boisz się ciemności? i Dragon Ball'a :D

pozdrawiam

Kasiek_haz

hmm..no ja tez ogladalam czy boisz sie ciemnosci i Dragon balla (bo brat ogladal) alew sumie podobal mi sie :))

a tego serialu niestety nie ogladalam :( moz enie mialm jeszcze RTL7 albo za mala bylam hehe



SZKODA ze juz nie ma RTL7 tylko tvn7 bo same szmiry leca ...porazka!!!:/:/:/:/

karolinkaxx

to nieprawda! będę bronić tvn7 jak lwica xD to moja ulubiona polska stacja. w prawie każdy weekend jest jakiś fajny film z lat 80. lub 90., no i jako pierwsi wyemitowali cudowny serial 'teoria wielkiego podrywu' :D

sally_storm

Ja odnoszę wrażenie że tvn7 to same tvn-owskie spady. Przynajmniej trafiam
tylko na takie...

onna_no_ko

w ogóle to rtl było milion razy lepsze, na tvn7 to dawno nie widziałem niczego porządnego...

ocenił(a) serial na 10
sally_storm

Niesamowite, spotkać kogoś kto ogląda i Big Bang Theory i Dziewczynę z Komputera : )))

ryan_12

Jezu, ja też pamiętam jak przychodziłam do babci i na okrągło rtl 7 :) Dragon Ball, czy boisz się ciemności, trzecia planeta od słońca. I jeszcze jeden serial.. nie wiecie może jaki był tytuł takiego serialu co była tam taka młoda dziewczyna i jej ojciec był kosmitą i gadała z nim w pokoju przez takie świecące coś? Strasznie mnie to męczy i nie mogę tego znaleźć..

shirakawa

Mam już! Dzięki:D

za krótki
za krótki
za krótki

shirakawa

Jak się nazywa ten ostatni serial ?

za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki za krótki

ocenił(a) serial na 10
shirakawa

Ale ja nie mam, podaj nazwę !

Snack3rS7

to się nazywało "nie z tego świata" :)

ocenił(a) serial na 10
shirakawa

Aaa..dzięki : )

ocenił(a) serial na 10
ryan_12

Dokladny opis moich poczynan z czasow podstawowki :) Siadalo sie i ogladalo ciag tych seriali,a przy nich mozna bylo na pewien czas zapomniec o pracy domowej i szkole :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones