PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 834
oceny
7,2 10 1 23834
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Girls 4x05

ocenił(a) serial na 8

Kolejny odcinek to też cała Hannah, jak powiedział Adam "gnije cały dzień w łóżku" a na końcu kładzie się na kanapie w przechowalni:)
Bardzo podobała mi się Jessa, która słusznie bardzo stwierdziła, że przez dwa lata wszyscy musieliby czekać na jej powrót w napięciu i celibacie i dlaczego jest teraz zdziwiona, że wszyscy poszli dalej i jakoś układają sobie życie.

Wzruszyła mnie rozmowa Hannah z Adamem, który w końcu powiedział że ich związek nie był szczęśliwy.

Dobry odcinek, po kilku nudnawych z wątkiem w Iowa, w końcu jest dobrze!

ocenił(a) serial na 10
Camilllla

Ten odcinek połamał mi serce

ocenił(a) serial na 8
boorack

Dlaczego połamał ci serce? Napisz coś więcej.

ocenił(a) serial na 10
boorack

Bardzo bolesny.

Camilllla

Nie wiecie co to za piosenka na samym końcu była?:D ostatnio strasznie fajne piosenki leca

ocenił(a) serial na 8
speyburn

Ja wiem! Ja wiem!

ocenił(a) serial na 8
anitka333333

Lucy Rose - Shiver

anitka333333

dzięki :-))

ocenił(a) serial na 8
anitka333333

Piękna piosenka!

ocenił(a) serial na 8
Camilllla

W ogóle w tym sezonie na koniec każdego odcinka jest jakaś świetna piosenka. Już sama nie wiem, czy bardziej czekam na nowy odcinek czy na końcowy utwór :)

ocenił(a) serial na 9
Camilllla

Nie zgodzę się z Tobą i Jessą :). Związek na odległość na pewno nie ma szans na przetrwanie, jeśli ludzie nawet nie spróbują. Adam nawet nie spróbował. Wydaje mi się, że on kocha Hanne taką właśnie gnijącą i dziecinną jaką jest. Strasznie go zabolało, że zakochał się w niej, oddał się temu związkowi na 100% ( a on robi coś albo na 100 albo wcale) a ona postanowiła wyjechać. Wg mnie w 3 sezonie oboje wyglądali na szczęśliwych. Z resztą scena z jak Hanna stoi za drzwiami - wydawało mi się, że zaraz wybiegnie po nią i ją uściska. Wygrało męskie ego. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 8
juma1989

Przy czym zauważ, że jej wyjazd oznaczał rozstanie, każde z nich to wiedziało. Kiedy Hannah była w Iowa oni ze sobą w ogóle nie rozmawiali (Hannah przez telefon pytała każdego co u Adama, bo z nim samym nie miała kontaktu). W odcinku poprzedzającym wyjazd Jessa miała pretensje do Hannah, że ta nie zerwała jeszcze z Adamem.

Adam nie próbował utrzymać związku na odległość, bo związku już nie było.

Fakt, szybko pocieszył się po rozstaniu ale to może oznaczać, że nie kochał już naszej ulubienicy i potrzebował czegoś innego :-)

Camilllla

No, trochę to dziwne w nie fair z jej strony, nawet nie chodzi o to, że wyjechała, ale nawet nie pożegnała się należycie z nim, poźniej nie starałą się nawet tego kontaktu utrzymać, i stęskniła się, wróćiła, i załamka bo ma inną...Prezcież on w jej głowie nie siedzi..

ocenił(a) serial na 10
juma1989

Przed wyjazdem Hanny Adam w imię samorealizacji wyprowadził się od niej. Nikt nie uznał tego za porzucenie. A kiedy Hannah wyjechała na studia, które były dla niej wielką życiową szansą, to kochający ją mężczyzna nie tylko tego nie zrozumiał, nie zaakceptował, nie wspierał jej, a jeszcze zamieszkał w jej mieszkaniu z obcą kobietą. A co do Jessy, to ona "ukarała" Hannę za wyjazd wpychajac Adamowi Mimi Rose. Strasznie to puste, słabe i egoistyczne. Jessa niszczy wszystko w okół niej. Toksyczna baba. Adam miał rację co do niej.

ocenił(a) serial na 9
mamalgosia

Zgadzam się z Tobą.

ocenił(a) serial na 6
mamalgosia

No właśnie, Jessa... Strasznie mnie wkurza od jakiegoś czasu. Jest okropnie zawistna. Nie rozumie chyba, że Hannah w przeciwieństwie do niej układa sobie jakoś życie, zamiast, za przeproszeniem, szczać po chodnikach.

Camilllla

No dosyć szybko pocieszył się swoją nową Mimi-Rose Howard ;) Fajne imię! A co do jej przemowy to mi się podobała, i myślę że Hannie dała do myślenia cuś. Tak czy inaczej uważam, że oni jednak się zejdą ze sobą, Hanna może znów "wypłacze się" pocieszy się w ramionach przyjaciela Elijah'a - On jest świetny! :P I jakoś to będzie... Czekam na 6 odcinek! Herbata - magiczny eliksir, dobry na wszystko! I do tego zwariowana Shosh :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones