PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 834
oceny
7,2 10 1 23834
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Hannah & Joshua

ocenił(a) serial na 7

A ja chciałabym poznać Waszą opinię na temat wątku Hannah i lekarza Joshua, mieli moment, potem Hannah się przed nim otworzyła, on chyba trochę się "wystraszył", ale co tak naprawdę było powodem braku kontynuacji tej znajomości? Przecież pozwolił jej zostać do rana, jadła u niego sama śniadanie w ogrodzie a potem wyszła. Czuję niedosyt, wątek jak dla mnie pozostaje trochę niedopowiedziany. Jakieś pomysły? :)

ocenił(a) serial na 10
pinkchampagne

po co oglądasz jak nic nie rozumiesz lol

ocenił(a) serial na 7
szarymisiu

hahaha co żenująca wypowiedź... chciałam poznać opinie innych na temat TEGO wątku. jeśli nie masz nic interesującego do dodania to lepiej nie pisz wcale ;)

ocenił(a) serial na 10
pinkchampagne

Ten wątek jest dobrze poprowadzony w serialu, od początku do końca, nie ma żadnych niedomówień. Jest bardzo czytelny i dyskutowanie na jego temat jest moim zdaniem przejawem braku zrozumienia :/ Jedyna dyskusja to może być czy ci się podobał czy nie, a nie, że niedopowiedziany i jakieś pomysły, co to ma być w ogóle, jakie pomysły ?

ocenił(a) serial na 10
pinkchampagne

Masz rację co do tego, że nie powinnam pisać wcale, ale jak widzę czasami takie coś to po prostu robi mi się bardzo przykro i myślę sobie, że może jak coś napiszę to ktoś się zastanowi i będzie mądrzejszy, ale wiem, że to się nigdy nie zdarza, bo ludzie za bardzo lubią siebie (ja też) :(

ocenił(a) serial na 7
szarymisiu

Komentarz taki, że aż ręce opadają...

ocenił(a) serial na 9
pinkchampagne

"Pozwolił" jej zostać do rana, bo nie był dupkiem. Ale w momencie, gdy Hanna otworzyła się przed nim, oboje bardzo jasno zobaczyli, że żyją w dwóch różnych galaktykach - on ze swoim poukładanym dostatnim życiem, w którym jadasz śniadania na patio czytając świeżą prasę i ona, z przypadkowym seksem, życiem na garnuszku rodziców, bezrobociem, pokręconymi relacjami z ludźmi. Hanna uświadomiła sobie będąc u niego w domu, że tak naprawdę, jak każdy chyba chciałaby takiego ustabilizowanego życia, jakie ma Joshua, choć dotychczas chyba zagłuszała w sobie te myśli. Po tym jednak, gdy była przed nim szczera, uświadamia sobie, że są to "za wysokie progi" dla niej i, że Joshua nie potrzebuje dziewczyny z takim bagażem, jaki ona niesie ze sobą. Tak przynajmniej ja to interpretuję.

ocenił(a) serial na 7
elis_webber

elis_webber dziękuje za odpowiedź, ja właśnie podejrzewałam to samo ;) ale chciałam właśnie poznać interpretacje innych. pozdrawiam!

użytkownik usunięty
elis_webber

a mnie tak znudził ten odcinek , że go przewinęłam do przodu, potem znów do przodu a potem już do nastepnego odcinka :)

pinkchampagne

Ja to widziałam raczej tak, że gościu ją polubił i miał ochotę na krótką, niezobowiązującą znajomość, ale gdy zaczęła się "otwierać" (jak to zwykle Hannah, aż do przesady!), nieco się wystraszył. A ona dość szybko to wyczuła i zrozumiała, że kontynuacja nie miałaby sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones