PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

SlodkaZmijka

Aracely gra Michelle Ramaglia.
http://www.filmweb.pl/serial/Dzikie+serce-2013-672982/discussion/Aracely,2628965

Vanessa100

O ona nawet ładna jest, więc pewnie pasowali do siebie :) Z niego był niezły przystojniak :D
Zaskoczyli widzów ciążą Solity, a tymczasem dla nas większe zaskoczenie byłoby chyba wtedy, gdyby Maricruz wysłała Solitę na lekcje migowego i gdyby zmienili jej styl :P

SlodkaZmijka

Ładna jest, tylko usta ma trochę prostokątne ;))))
Podobało mi się, jak nieraz Eduardowi robiły się takie dołeczki w policzkach, jak był np. poważny czy zamyślony mmm;)

Zadbałaby trochę o ta Solitę, bo ona taka jak dziecko.
Przecież ona poziom inteligencji ma ok, a oni robią z niej niedorozwiniętą.

SlodkaZmijka

Widzę, że oglądałaś też Otchłań namiętności ;)
Ja oglądałam w tamtym roku, pobieżnie, ale najważniejsze rzeczy wiem.
I absurdy też były ;)

Vanessa100

Tak, wczoraj przypomniałam sobie sceny Elisy i Damiana, dlatego zajrzałam na forum :) Żałuje, że wtedy nie komentowałam tutaj na forum :) Widzę, że ludzie nie lubili Gaela tak samo jak ja :) hehe cóż absurdy to nieodłączny element każdej teli, ale tam było ich chyba jakby mniej :) Na pewno mniej niż w Burzy i w Dzikim sercu :)

Vanessa100

Największym absurdem było to, że Damian nie wyczuł, iż Elisa była dziewicą :) Wraz z przyjaciółką tłumaczyłyśmy to tym, że brał wtedy leki, które widocznie podziałały znieczulająco na pewne części jego ciała :)

SlodkaZmijka

tamten to był skrejziały na punkcie tego dziewictwa Elisy a sam święty nie był i swoje wyprzedał już dawno;d

jasmin35

Hipokryta jeden :D A potem chodził po plaży z namiotem i trzepał ze złości o palmę :D

SlodkaZmijka

a to furiat jeden, no:D pamiętam, że straszny miał ból dupska z tego powodu :D ogólnie nieznośny był w tych scenach :D

jasmin35

No właśnie, a sam swojego "małego Damianka" już tak nadużył, że potem niczego nie wyczuł :D

Vanessa100

Ogólnie pierwszy raz Elisy i Damiana średnio mi się podobał, początek fajny, ale potem plecki prota z lotu ptaka i Damian majaczący w gorączce :P Dobre było jak potem chodził po tej plaży i był wkurzony, że Elisa zrobiła to niby wcześniej z Gaelem :) Jego figi były wtedy jakoś dziwnie wypchane, pamiętam, że nawet zrobiłam z tego capsa :D

SlodkaZmijka

W tamtym roku, jak oglądałam ON, to na forum prawie nikogo nie było, bo to powtórka była.
Więc nie miałam z kim tam debatować o Otchłani ;)

Haha no nie wyczuł, że dziewica ;)
Ale sam ten odcinek na plaży i z przeziębionym Damianem bardzo mi się podobał.
Żal mi było Damiana - przeziębiony, rozgorączkowany, dycha ;), a Elisa jeszcze go odtrącała.

Vanessa100

Tak, te sceny były fajne :) Lubię jak proci przebywają ze sobą gdzieś z dala od innych bohaterów, a jeśli są skłóceni, to jeszcze lepiej, bo wtedy buduje się napięcie seksualne :) Z finałowych odcinków chyba najlepiej pamiętam scenę, w której Carmina jeździła Damianowi po twarzy tą ostrą papryczką, zastanawiałam się wtedy jak to jest, że ona mu tym jeździ po oczach, a jego to nie szczypie, LOL :)

SlodkaZmijka

Dziś oglądałaś La Gatę?
Ale Ty chyba już widziałaś w necie

Vanessa100

Acha, bo dzisiaj leciał już pierwszy odcinek? Zapomniałam o tym :) Na necie widziałam tylko kilka fragmentów, więc nie zdążyłam dostrzec czy Pablo wykręcało na widok protki nosa :) a ty oglądałaś? Co sądzisz? :)

SlodkaZmijka

Podoba mi się piosenka w czołówce.
Te dzieci wcielające się w Esmeraldę i Pabla bardzo przekonująco zagrały.
Żal mi było dziś Esmeraldy. Ta Rita jest okropna.
Czekam, aż proci będą dorośli, to może jeszcze bardziej się rozkręci.

SlodkaZmijka

zawartość jego bokserek można znaleźć w Internecie :P

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

Ile te bokserki kosztują? Wiesz może ? ha ha

Mela0203

ojjj pokaźna cena, pokaźna :D hahahahahahahaha :>

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

Pewnie te bokserki są jakieś ze złote lub ze srebra żeby dupka Octavia idealnie cała weszła i się nie sparzyła od jego potu bo posypki mu za darmo nie dają tylko w Baby dry ha ha:)

Mela0203

haha to akurat chodziło o Davida Zepedę i scenę z Otchłani, że miał wypchane bokserki i z tego powodu SłodkaZmijka zrobiła capsa :D po czym ja stwierdziłam, że chyba jednak nie wypchane, bo całą zawartość można sobie obejrzeć na necie xD zemsta ex Zepedy.

a co do Octavia to ja wątpie żeby on wogóle coś tam miał :D taki z niego tchórz i dupek :D

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

ha ha ale dobre aż się popłakałam ze śmiechu :)

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

Chyba jednak coś tam ma bo tu aż dwoje dzieci zrobił bez męczenia się.

Możesz być kulawy, ślepy byle żeby sprzęt działał. Ale jemu to akurat rozumu tu zabrali trzeba będzie mu darmową wizytę w psychiatryku znaleźć bo nawet kura go rozumem przewyższa.

Mela0203

to chyba mu jakoś przypadkiem wyszło, bo Octavio chyba nawet świadom nie był co to zapłodnienie, bardzo był zdziwiony jak mu MC o ciąży wspomniała :D tak jakby nie wiedział o co biega :)

no cóż, on pewnie mysli że MC Lupitę w kapuście znalazła xD

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

Może rodzice go na zajęcia z zapłodnienia nie zapisali. Na lekcji biologi pewnie w kulki grał z Simoną lub laleczkami się bawił dlatego lubi długie włosy.

Mela0203

obawiam się, że rodzice Octavia to go na żadne zajęcia nie zapisali, nawet rozumu mu w spadku nie przekazali xD

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

Meny tam rozumu nie mają bo po co byle żeby stanął ajk drzewo a jego się ku dołowi ciągnie.

jasmin35

Jak już kiedyś pisałam, Octavio pewnie myślał, że jego arystokratyczne i luksusowe plemniki nie zechcą połączyć się z dziką komórką jajową Maricruz, a tu klops! :D

SlodkaZmijka

"luksusowe plemniki", dostaniesz zaraz jakąś nagrodę, przysięgam :D:D:D:D padłam jak Octavio po kieliszku wódki :D

jasmin35

haha :) No niestety, Octavio po takiej ilości alkoholu nie pada, tylko łazi po domu i przeklina niemoralność protki :)

SlodkaZmijka

czy on wogóle biegał kiedyś w majtkach po hacjendzie? :D

jasmin35

Nie wiem, ale jeżeli pijesz do "wypchanych gatek", to podejrzewam, że on ma takowe jedynie na widok swojego odbicia w lustrze :D

SlodkaZmijka

aaa tak, to jego ego wychodzi wtedy na prowadzenie :D

jasmin35

Miguel: Octavio, ależ ty jesteś mądry, nieźle wykombinowałeś z tym ślubem z Simoną
Octavio: No, główka pracuje! <powiedział Octavio po czym ostentacyjnie poklepał się po kroczu>

hah mnie też się dzisiaj coś suchary trzymają :D

SlodkaZmijka

w ślad za nim poszedł Miguel xD (też klepnął) :)

jasmin35

buahaha tylko u kogo klepnął?

SlodkaZmijka

aż boję się odpowiedzieć na to pytanie :)

jasmin35

a ja boję się poznać odpowiedź :D

SlodkaZmijka

powiem ci tak: oboje byli zadowoleni xD

jasmin35

hahahahaha :) "i wszystko jasne" :D

jasmin35

"Co dwie głowy, to nie jedna" :D :D :D

SlodkaZmijka

Dwie główki a rozumu zero xD to się nazywa bieda;)

jasmin35

haha widzę, że ktoś tutaj oglądał seks-taśmę Zepedy pt. "Trzepanie na ekranie" :D

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

ha ha :)

SlodkaZmijka

co bedę tutaj wam ściemniać, że ja nic nie oglądałam, a właśnie że widziałam i już :D

jasmin35

a kto nie widział niechaj pierwszy rzuci kamień :D

SlodkaZmijka

no właśnie! :D (ała właśnie dostałam kamieniem hahaha, żartuję)

xD

jasmin35

Jeśli tak, to na pewno nie ode mnie....:D :D :D

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Zepeda za darmo dawał "Taśmy trzepaczki" w zamian za oglądniecie jedna z jego telek. A trzepaczki mu z drzewa robili żeby miał co rzucać do góry jak będzie się nudziło.

jasmin35

W ADP to jeszcze nic :D W MPV w scenie łóżkowej, miał tak "wypchane" bokserki, że śmiało mogłyby robić za wieszak na kurtki :D Jego niefart polegał na tym, że był wtedy pokazywany z profilu :D

Octavio w spodniach musi coś mieć, bo przecież właśnie tym czymś myśli :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones