PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 091
ocen
7,3 10 1 1091
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

ocenił(a) serial na 5
DONEK_filmweb

chodzi mi też o jej przemianę wewnątrz , jedna wyprawa do salonu wyprala jej mózg , dowodem końcowa rozmowa z Octavio

ocenił(a) serial na 10
DONEK_filmweb

A czy to ta sama aktorka jest co gra Simonę?

Zbuntowany_RBD

Tak, ta sama.

ocenił(a) serial na 8
DONEK_filmweb

Simona wyglada na duzo starsza od Octavia(okcatviojest boski ehhhh)) . Podreszta simona i te jej nowe wlosy yyy ...strasznie wyglada

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

Patrząc na tą hipokrytkę Simonę od razu mam cieplejsze odczucia w stosunku do DORIS. Aktorstwo aktorki grającej Doris to prawie 7 a SImony bylo średnie 5do tej pory , ale dziś z tą wytapetowaną twarzą 4 ujdzie to dużo .

ocenił(a) serial na 10
DONEK_filmweb

eee co to ma znaczyć?

ocenił(a) serial na 6
xKseniax

Mam pytanie czy MA bedzie miala slub z kims oprocz Octavio i czy on bedzie jeszcze z kims oprocz Simony ?

ulakowarska

Takie pytania zadaje się w odpowiednim do tego dziale, czyli w temacie oznaczonym jako "spoilery".

xKseniax

Doris dzisiaj mądrzejsza od Maricruz, bo powiedziała, że Octavio zasłużył na więzienie, a MA go jeszcze broni... No ludzieeeee.

jasmin35

Dlaczego Octavio zasłużył na więzienie?
Bo nie oglądam, tylko czytam streszczenia.

Vanessa100

Doris powiedziała do MA: za to co Ci zrobił zasłużył na więzienie ;p

xKseniax

Czy mi się wydaje, czy w dzisiejszym odcinku nie wydarzyło się kompletnie nic?
Nie oglądałam zbyt uważnie, ale mam wrażenie, że Octavio przez cały odcinek łaził i żalił się wszystkim po kolei jaka go niesprawiedliwość spotkała. Ale jak Lucia niesłusznie oskarżyła MC to wszystko było ok, nie miał do niej wielkich pretensji.
A na sam koniec zgodził się zostać utrzymankiem Simony...niby zarzeka się, że będzie pracował, ale jakoś tego nie widzę.
Naprawdę nie wiem, dlaczego ta telka była hitem w MX...

Didi_5

Jak to się stało, że Octavio oskarżyli o przemyt?
Bo nie oglądam, tylko czytam streszczenia.

P.S. W tej teli od dawna nie dzieje się kompletnie nic ;)

Vanessa100

to sprawka Doris, zerwał z nią, a ona się zemściła z pomocą tatuśka;D

jasmin35

Dzięki ;)

Vanessa100

No ja też nie oglądałam wcześniejszego odcinka więc nie wiem dokładnie jak to było.
Ale ten gubernatorek jest wszechmocny na tej wyspie, więc pewnie może wrobić każdego w co zechce:)

ocenił(a) serial na 10
Didi_5

To bardzo proste jest i jedna odp. jest czyli Ana Brenda Contreras. Dlatego tylko dla niej to oglądam jak wielu z was.

Zbuntowany_RBD

Tak, ja też lubię Anę Brendę, ale mimo to coraz trudniej jest mi wytrwać przy tej telce z powodu kiepskiego i nudnego scenariusza, a przede wszystkim głupoty prota.

ocenił(a) serial na 10
Didi_5

"prota" eee

ocenił(a) serial na 3
Didi_5

Ja też oglądam te telcie ze względu na Annę Brendę ale od początku telka była słaba i w moim odczuciu jest coraz słabsza . Jedyna postać która wzbudza u mnie naprawdę pozytywne uczucia to , postać to Esther . Z odcinka na odcinek coraz bardziej ją lubię .

ocenił(a) serial na 9
malga927

Niestety przyłączam się do tego,że z odcinka na odcinek jest coraz nudniej.

użytkownik usunięty
malga927

Ja też oglądam dla Any Brendy ,scenariusz nudny jak flaki z olejem jedynie coś się dzieje kiedy Maricruz sie mści ale tego jest mało a szkoda , od dawna niemogłam się doczekać kiedu Maricruz przyjdzie na rancho i wszystkich wyrzuci tak jak one ją kiedyś .Dzisiejszy odcinek był super a Maricruz jak zwykle prześlicznie wyglądała jak prawdziwa dama .)

Ana Brenda jest bardzo piękna uwielbiam ją i jej gre w kazdej telce gra inaczej .

ocenił(a) serial na 10

Prawdziwa dama wstąpiła jako właścicielka rancza Narwaresów. Cóż to był za widok aż tech w piersiach był u mnie. Jak ja ją kocham i ubóstwiam napatrzeć na nią nie mogę. To sam co Ty też oglądam tylko dla Any Brendy, jak tu już pisałem.

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Tak przepięknie wyglądała jak dama ,nie napróżno Karrim tak na nią mówił Bella Dama ,pasuje do niej to określenie.

Didi_5

po przyjeździe Maricruz na ranczo
MA: Nie domyślasz się po co tu jestem?
O: Nie

hahahahahaha ;D Debil Octavio w formie.

jasmin35

W ogóle dziwne, że nikt z Narvaezów nie podejrzewał, że nową właścicielką może być właśnie Maricruz.

jasmin35

skoro nie wiedział, że ona je kupiła, to powiedział "nie" ;P mogła przecież przyjechać odwiedzić rodzinne strony ;P

nutty25

taaa jasne, Maricruz mu nawijała co chwilę o zemście a jak juz przyjechała na ranczo z powrotem to on nagle nie wie po co ;)

jasmin35

sam kiedyś stwierdził, że nie wróciłaby w strony, gdzie tak ją skrzywdzili, więc po co miałaby zajmować ranczo, na którym najbardziej dostała? poza tym miała wyjść za gubernatora rzekomo, więc po co by jej było ranczo w Tamaulipas? a ja bym się wyłączyła i już jej nie słuchała, jakby mi 100 razy gadała o zemście ;P tak naprawdę to ona mnie wkurza w tym serialu, a nie łon ;P

nutty25

to prawda, że Maricruz jest teraz nieznośna bardziej od Octavia ;D a wracając jeszcze do tamtych odcinków to MC zaczęla głupieć i z tej zemsty i z miłości do Octavio i sama mu chyba nawet powiedziała, że zniszczy mu życie czy jakoś tak, więc Octavio widząc ją na ranczu mógł od razu skojarzyć fakty, że krejzolka Maricruz za nim przyleciała by niby się mścić ;) Octavio głupcem jest, ale wie, że Maricruz by za nim wszędzie poleciała ;)

a Maricruz to mogłaby zmienić płytę w końcu bo ileż mozna o tym samym. No i znowu jej dali jakiegoś adoratora - starego dziada. Co to kurdeee ma być ;)

jasmin35

heh, do starego dziada to mi jeszcze trochę zostało ;) ogólnie nie lubię tego aktora (dziadka), więc będę musiała go jakoś znosić :P

nutty25

najpierw podstarzały gubernator i nieznośna Doris, a teraz też jakiś starszy facet, no litości! ;D

jasmin35

no właśnie z tym, to kiepsko pojechali, bo w "Marimar" przynajmniej był młodszy kolo i nawet (moim zdaniem) przystojniejszy od głównego bohatera. a tu jak zobaczyłam w obsadzie, kto zagra tego adoratora MC to się załamałam :P

nutty25

ja tego drugiego gościa kojarzę z kobiety ze stali a on tam grał takiego oblecha wnerwiającego. Ale samo to że dają jej takich starych facetów jest dziwne. Jakby chcieli zrobić z MC jakąs utrzymankę albo babkę chętną na kasę co to za starego dziada nawet wyjdzie byle się w luksusie pławic :D

jasmin35

ja go nie lubię od czasu, gdy grał prota w jednej teli :o kompletnie mi tam nie pasował, jako główny bohater :P

ale co do MC i starych dziadów, to zgadzam się, że takie można odnieść wrażenie ;)

nutty25

Tak, Fernando Colunga :D Później w Kobiecie ze stali grali przyjaciół z Horaciem :P

Zbuntowany_RBD

ja się wyłamię (jak zawsze :P), bo nie oglądam dla Any Brendy, tylko dla Arenasa ^^ :P i jak już zaczęłam to skończę, choćby nie wiem jak absurdalne i nudne było :P

Didi_5

jak dla mnie nie jest nudno. zależy, czego kto oczekiwał, bo ja tam nie wymagam żałosnych (powydziwianych) intryg wrogów i tajemniczych morderstw, jak to bywa w innych telach :P ot, życie.

nutty25

Ja też nie czekałam na to o czym piszesz, ale jakaś logika w zachowaniu bohaterów (szczególnie Octavia) by się w tej telce przydała :)

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

Te dzisiejsze stroje Maricruz zachwycające , z przodu odkryte nogi z tylu pelerynka BOSKO WYGLĄDALA. Gdy widzę tą Simonę wylączam dżwięk bo plecie jak nawiedzona

ocenił(a) serial na 1
DONEK_filmweb

Zgadzam się MC świetnie ubierają zarówno na wyspie jak i teraz : ) Simona czasem zachowuje sie jakby miała ze sobą jakieś psychiczne problemy i ten jej wzrok ..... mam nadzieje, że teraz będa ciekawsze odcinki

użytkownik usunięty
agdaaa

Dzisiejszy strój Mari C. był piękny też mi się podobał i te kozaczki do tego ,pięknie wyglądała .

A jeszcze jak wygnała wszystkich z haciendy i z uniesioną głową wchodziła po schodach ,ah świetna scena zagrana przez Breko , lepiej zagrała niż Thalia.

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

Ranczo DZIADEK , fajną nazwę wymyślila

ocenił(a) serial na 3
xKseniax

Jose Antonio jakos poznał ze to MC a reszta przez tyle czasu nie mogła na to wpaść hahaha zwlaszcza Octavio

ocenił(a) serial na 1
xKseniax

Przyznam szczerze, że obejrzałam łącznie jakieś 10 odcinków tej telenoweli. Na pewno nie więcej. Dzisiaj przypadkiem trafiłam na jeden z nich, zainteresował mnie i chyba będę oglądać już regularnie.
Chciałabym wiedzieć, co dokładnie się dzieje, więc mam do Was parę pytań:
- MC szła w zaparte twierdząc, że nie jest tą dziewczyną z wioski. Dlaczego teraz już temu nie zaprzecza? Dlaczego się przyznała?
- Dlaczego MC i Octavio wyjechali z miasta?
- Dlaczego ta dziewczyna żyjąca w drewnianej chacie i MC tak bardzo się nie cierpią?
- Z tego co pamiętam Octavio miał wziąć ślub z taką... blondynką. Grala ją Ingrid Martz. Dlaczego teraz ma wziąć ślub z jakąś Simoną? Kim ona jest i co stało się ze wspomnianą wcześniej blondynką?
- Co takiego Octavio zrobił MC, że ona tak go nienawidzi?
- Kim jest brat Eusebio? Dlaczego prześladuje tę pudernicę?

anita368

Ad 1. Maria Alejandra długo zaprzeczała, że nie jest Maricruz, ale gdy pewnego dnia pojechała do Meksyku, aby Octavio zobaczył córkę to w drodze powrotnej Octavio zobaczył córkę z Marią Alejandra na lotniku i wtedy był pewien, że Maria Alejandra i MC to ta sama osoba.

Ad2. Z miasta, czyli z wyspy? Doris oskarżyła Octavia chyba o przemyt i musiał wyjechać z wyspy, a MC "pojechała za nim", bo kupiła ranczo Narvaezów.

Ad 3. Esther i Maricruz? Na początku Esther podrywała Octavia, a teraz Esther jest z Jose Antonio, a on kocha (kochał) Maricuz i ta jes o nią zazdrosna.

Ad4. Octavio miał i nie miał wziąć ślubu z Doris, nigdy jej się nie oświadczył, to wszystko Doris zaaranżowała. Simona to ta przyjaciółka z dzieciństwa Octavia, przeszła metamorfozę.

Ad 5. Octavio opuścił MC, wyjechał ze wsi i jej o tym nie powiedział. Kazał zająć się MC bratu i szwagierce, którzy jej nienawidzą, a oni, a głównie Lucia tak się nią zajęła, że oskarżyła ją o kradzież i ta wylądowała w więzieniu. Lucia wcale się nie przejęła losem MC, gdy ta była w ciąży. Ponadto kazała wyciągać MC z błota naszyjnik, bo powiedziała, że należał do matki Octavia. A później jak MC jako Maria Alejandra spotkała Octavia to ten jej opowiedział, że ożenił się z MC tylko z powodu zemsty na rodzinie i że nigdy nie kochał MC, bo za wiele ich dzieliło, on by się nie zmienił, ani MC.

Ad 6. Eusebio miał brata bliźniaka i on teraz przyszedł, aby pomścić śmierć brata, bo Miguel Narvaez (mąż Lucii) go zastrzelił.

ocenił(a) serial na 1
jagodajulia

Dzięki :)

użytkownik usunięty
xKseniax

Lucia zginęła w strasznych męczerniach ,nawet w tak strasznym stanie nieżałowała co zrobiła dziadkowi Maricruz , miała złe serce do końca swego ,życia ,Miguel wrócił, tylko mnie zastanawia gdzie i kiedy pochował swoją ,żonę chyba ,że na razie jest w kostnicy bo przecierz z rodziny by chyba uczestniczyli w pogrzebie ,a jeszcze dowiedzieli się o śmierci Luci i oni jak gdyby nigdy nic się nie stało ..Simona i Octavio mówią o ślubie ,zamiast przełożyć uroczystość ,dziwna ta rodzinka :)

Maricruz jak zwykle prześlicznie wyglądała te spudnice są przepiękne Maricruz tak zgrabnie i ślicznie w nich wygląda jak bogini .Bardzo mi się podoba Maricruz w lekkim makijażu i warkoczu ,tak ślicznie w nim wygląda .Prawda?

kwestia wypadku Lucii jest dość zagadkowa?dlaczego tak pędzili taksówką-przecież nikt ich nie gonił?!dlaczego jechali jednokierunkową drogą?spadli ze skarpy na dach a Lucia wyszła sobie z niego bez problemu?płonęła jej sukienka a póżniej się okazało,że spłonęło jej całe ciało?w ogóle scenarzyści za szybko ją uśmiercili,zupełnie olali jej wątek a przecież była dość ważną postacią w telce!chyba coś przeoczyli,ta cała scena z wypadkiem była niezbyt prawdziwa i dość żenująca.nie uważacie??

ocenił(a) serial na 9
bishop_filmaniak

Ogólnie to wszystkie wątki są nie dopracowane nie tylko ten z śmiercią Luci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones