PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

Oglądam telke z 2 powodów.
1.Ana Brenda jest śliczna i gra super. I ładnie wyglądają razem Arenasem. Szkoda ,że tak mało jest scen romatycznych. Mogliby mieć romans, byłoby ciekawiej.
2. Patrząc na inne oferty TV ,to DS jest najciekawszą. Mam dość trudnych spraw, dlaczego ja itd.A nic poza tym nie ma.

ocenił(a) serial na 1

Zirytowana tym co się aktualnie dzieje w telce przeczytałam streszczenie dalszych odcinków. Będzie jeszcze gorzej.

użytkownik usunięty
AliGor

Czy może być gorzej ?

Może być.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Naprawdę?

Niestety. Dla mnie było coraz gorzej.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Ale da się jakoś obejrzeć ?"
Gdyby Ana tu nie grała nawet bym nie pomyślała żeby ten gniot oglądać .

użytkownik usunięty
xKseniax

W innym forum nawet nie zauwarzyli ,że w tej telce Maricruz bardzo często "parska " prycha ,czy tez wzdycha ,robi tak nadymając usta ,nie wiem czy tu oglądajacy i komentujący zauwarzyli jak tam /

Ma taki zwyczaj,ale zauważyłam to po tym, jak przeczytałam na forum. Najczesciej przy rozmowie z JA albo z Santą. Jak jej się coś nie podoba. Ale mi to nie przeszkadza. To świadczy, wg mnie, o dobrej grze aktorskiej ABC. Raz ,że często sami robimy przedziwne miny nieświadomie. A dwa ,przecież MC jest "dzikuską" ,a dzikuski tak mają :)

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Tak ,na poczatku gdy była dzika to nie mówię ,żeby tak nie robiła ,ale teraz jest damą i ma taki nawyk ,Crolinda tak samo jest biedna a tak nie robi ,Maricruz to tak robi często ,że az drażni ,bardzo lubię Anę ,ale nie trudno nie zauwarzyć tego

To może tylko MC ma taki nawyk.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Denerwujący nawyk .

ocenił(a) serial na 6

A jak Maricruz ma się zachowywać jak wszyscy jej działają na nerwach i mówią co ma robić ze swoim życie.
Przecież nie będzie latać jak wariatka i krzyczeć wołając hura straciłam cały majątek a teraz nie będziemy mieli za co żyć hura Soliata hura.

użytkownik usunięty
Mela0203

To była jej wina ,że nie kontrolowała swoich księg ,i rachunków ,kazda szefowa raz na tydzień ogląda swoje rachunki ,a ona wszystko powierzała Jose Antoniowi ,dziwne ,że po kilku miesiącach przypomniało jej się że coś jest nie tak .
A z tym nawykiem to ona to już robiła nawet wtedy gdy nie miała takiego problemu ,a pozatym każdy ma jakiś problem nie tylko ona ,te parskanie wcale nie jest tak często potrzebne ,gdyby tak było to każda protka czy inna w roli by tak robiła , .Dlaczego Ana tego już nie robi w Lo imperdonable?

Tak się uczepiłaś tego "parskania" jakby to był główny wątek tej telki. Może MC miała "parskać"... Poza tym ja nic dziwnego w jej zachowaniu nie widzę.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Chyba był bo bardzo ,bardzo ,bardzo ,bardzo często to robiła ,Ja tak samo nic dziwnego w jej zachowaniu nie widzę po za tym ,ja nie wiem jak wam to nie przeszkadza .

Tak jak Tb przeszkadza tak mi nie przeszkadza. I mnie też dziwi, że Tb to, aż tak przeszkadza.

użytkownik usunięty
jagodajulia

No to mamy remis.

użytkownik usunięty
jagodajulia

A pozatym ma mi prawo to przeszkadzać i irytować

ocenił(a) serial na 6

Ja sobie zażartowałam nie pisałam tego poważnie. Ktoś tu za bardzo przeżywa telenowele.

użytkownik usunięty
Mela0203

Żartować nikt nie zabrania ,każdy ma prawo do swego zdania czy to się komuś podoba czy nie.) .Prawda?

ocenił(a) serial na 6

Tak ale mojego żartu nie zrozumiałaś.

użytkownik usunięty
Mela0203

A skąd wiesz ?

Skoro mowa o nawykach bohaterów, nie zauważyłyście ,że najczęściej jak MC i Octacio się całują ,to Daniel Arenas trzyma ( nie zawsze) Ane za gardło jakby chciał ją udusić. Zwłaszcza ostatnio jak się całowali w hotelu na pożegnanie na zawsze.

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

No bo Wiesz ten nawyk nie jest tak denerwujący ,jak u Maricruz ,u mnie w domu mówią ,że to bez kultury co wyprawia Maricruz.

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Ana też łapie się z szyję czy dekolt gdy z kimś rozmawia ,zauważyłam to w różnych telkach .
ale każdy ma jakiś nawyk .Ja zauważylam u Any bo brdzo ją lubię i dokładnie śledzę jej każdy ruch.

ocenił(a) serial na 6

Może ma za ciasny biustonosz i piersi ją swędzą dlatego się drapie.

ocenił(a) serial na 7
xKseniax

Octavio to idiota! już się boję co dzisiaj będzie wyprawiał.

Paula1008

Ja widziałam zwiastun i już wiem, co to za odcinki lecą.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Octavio to głupiec. najpierw wyrzeka się córki, nie odwiedza jej, nie interesuje się nią, ale jak się dowiedział, ze Maricruz się z kimś spotyka (to oznacza, ze ona się źle prowadzi) to trzeba jej odebrać dziecko, bo według niego jest złą matką!

Paula1008

Octavio to taki kretyn, że brak słów. Na chrzcie nie był, córkę odwiedził czasem pod osłoną nocy, jakby się jej wstydził, a teraz sb ubzdurał, że odbierze MC córkę. Dosłownie tatuś roku!:/

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

A czymżesz to Perico miałby się zarazić od Solity?

ewelina84

Nie wiem za bardzo o co chodzi... Ktoś kiedyś pisał, że ktoś podejrzewał Solite o gruźlicę, więc może o to chodzi, ale nie jestem pewna. Może ktoś inny będzie w temacie.

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Dziś Perico karmil Solite zupa, a inzynier powiedział zeby uważał bo się moze zarazić :P Tak Santa rzuciła kiedyś tekstem o gruzlicy, jak Solita jeść nie chciała, tylko że zastanawiam się skad ta gruźlica niby się miała wziąść.

ocenił(a) serial na 3
ewelina84

Octavio tatuś roku, coś zaczyna się staczać, dzień w dzień chla na umur, od samego rana.A MC źle się prowadzi, bo szuka sobie męża, jakby conajmniej się "puszczałą" na lewo i prawo. Parodia.

ewelina84

Octavio to ma jakiś wypaczony obraz świata... On jak nie latał za MC, później za MA, a potem za Doris i na koniec związał się z Simoną. Siebie nie widzi, a innych mierzy swoją miarą...

użytkownik usunięty
jagodajulia

Możesz napisać ,co będzie dalej ,chociarz w innym temacie ,bo ta telka jest tak strasznie ciekawa ,że aż mnie ciekawi.

Parę miesięcy temu pisałam w wątku "spoilery".

użytkownik usunięty
jagodajulia

Dzięki .

ocenił(a) serial na 1
Paula1008

Normalna kobieta by takiego faceta w d**e kopnęła a MC nadal będzie go kochać.

AliGor

Dokładnie. Nawet ja mimo, że wiele wybaczałam Octaviowi to w pewnym momencie miałam go dość i nie rozumiałam jak MC może go jeszcze kochać...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Wychodzi na to, ze każda samotna matka do końca życia powinna zostać sama, bo inaczej będzie się "źle prowadziła"

ocenił(a) serial na 7
AliGor

Maricruz ma klasę, jak się ożenił z Simoną nie robiła mu nie wiadomo jakich wyrzutów, a przecież Octavio sam mówił MC żeby była szczściliwa, a co już nie może, już zmienił zdanie.

Octavio to pantoflarz, boi się Simony!

ocenił(a) serial na 1
Paula1008

Jak dla mnie Octavio jak i inni bohaterowie mają jakieś problemy osobowościowe. Nie można być raz takim a raz innym. Takie wahania "nastrojów" nie są normalne. Pod tym względem ten serial to patologia.

ocenił(a) serial na 3
AliGor

A m sie przypomniał Miguel jak poszedł śledzić MC i inżyniera i się w krzakach ukrył. Wyglądał wtedy jak zboczeniec jakiś. Kto oglądał Lśnienie i pamięta twarz Nicholsona z plakatu to będzie wiedział o co mi chodzi.

AliGor

Dawno to napisałam. Nikt normalny nie wybaczyłby tego. Tym bardziej ,że ma dziecko z inną i się z nią ożenił. Ale to jest telka.

ocenił(a) serial na 3
xKseniax

Tatuś Octavio ma zero kontaktu z córką a teraz sobie wymyślił ze chce córką sie zająć hahahaha bo dziecko przeszkadza MC niech się lepiej synem zajmie ktorego ma z Simona. Dobrze że Perico nakarmil Solite bo dziewczyna by sie wykończyła

użytkownik usunięty
Aniucha30

Hura!!! Solita jednak przeżyje bo w końcu coś zjadła. Najlepszy był tekst inżyniera że Perrico się może zarazić. Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Czym się niby zarazi, też zacznie głodować czy co.
Ta telcia zaczyna przypominać jakąś niezłą parodię.

Ja wszystkich bohaterów odesłałbym na jakieś zbiorowe leczenie.

ocenił(a) serial na 3

Kilka postów wcześniej o tym pisałam- nie wiem skąd oni wzięli tą gruźlicę. Perico miał się zarazić przez pokarm, ale pozostali domownicy drogą kropelkową już nie. O I MC wreszcie znalazła pieniadze na lekarza, ileż taka wizyta na wsi u doktora moze kosztować, że przez tyle odcinków ją stać na to nie było.
Ten serial jest tak durny, ja nie oczekuję po telenoweli "gurnolotności" ale wszystko ma swoje granice. Nawet w Nie igraj z aniołem sceny na strychu mnie tak nie drażniły, jak większość tutaj.

xKseniax

Jestem odcinek do tyłu,więc ja z innej beczki . Ryczałam ze śmiechu jak ksiądz pozował do obrazu. Wyglądał jak przygłup z tą ręką na głowie. Hahaha. Ten głupiomądry Octavio dorównuje poziomem biedakom z Realengo. Jak on może tak postępować.? Chodzi mi o to,że ten chłop nie ma pojemnego serca,bo jak Lupita była mała ,to się nią nie interesował i myślał o dzieciach,które da mu Simona. Jak Simona dała mu syna, to z kolei wróciła mu miłość do córeczki,a olał biednego chłopczyka. Z tym tekstem " Nie zostawię Lupity (...) Wyjadę z córką. Ja się pytam ,co z jego synem . Już go nie kocha? Ok, rozumiem ,że jego matki nie ,ale synka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones