PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
girl_with_tattoo

Wczoraj Solita pierwszy raz była elegancko ubrana.

Oglądałam wczoraj pobieżnie - tam pojawił się jakiś narrator? ;)

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Świetny był hahaha. Już drugi raz. Masakra. Akcja tak zapierdziela, że musi być narrator, żeby się widownia nie pogubiła :'-)

użytkownik usunięty
girl_with_tattoo

Tak ten narrator opowiadał jakby minęło kilka lat, a tu pewnie tylko marnych kilka dni zeszło.}

ocenił(a) serial na 3

No on brzmiał trochę jakby jakąś baśń czytał, smieszne to było.

użytkownik usunięty
ewelina84

Dokładnie :)
Jeszcze 20 parę odcinków telki nam zostało, pewnie La gate przesuną na tę godzinę ,albo będzie jakaś inna jeszcze.

mogliby już skończyć. Szkoda mi ją porzucić, ale nie chce mi się już oglądać xp

użytkownik usunięty
girl_with_tattoo

No ja też czekam kiedy się skończy ,bo to już nie da się oglądać ,same nudy absurdy i bezsensowne te same dialogi.

a mnie się bardzo przyjemnie ogląda i się nie nudzę ;) jak zwykle twierdzenie, że od 100 odcinka nie da się tego oglądać było mocno przesadzone (to moje zdanie, więc proszę się nie denerwować - mówię za siebie ;) ), na hacjendzie jest fajny klimacik. jestem na 131, więc może potem się zmieni - na razie jest bardzo dobrze :)

użytkownik usunięty
nutty25

To fajnie że chociarz Ciebie nie denerwuje ta telka.:)

Czytałam, że podobno jakaś stacja kupiła nową telkę, więc może chodzi o tv4 i nowość po Dzikim Sercu.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Ciekawe jaka to telka ,Ja bym chciała zobaczyć Lo imperdonable z Aną ,ale pewnie jeszcze u nas nie poleci bo w Meksyku dopiero będą oglądali finał

Niektórzy obstawiają Lo imperdonable, albo Muchacha italiana viene a casarse, bo telka podobno "świeża".

użytkownik usunięty
jagodajulia

A Ty którą telkę byś wolała ? Jeśli można zapytać :)

Sama nie wiem. Lo imperdonable oglądam, a MIVAC oglądałam może do połowy (albo mniej) ale rzuciłam, bo miałam dość protki.

użytkownik usunięty
jagodajulia

To prawda jak już się raz ogląda to już potem nie jest ciekawe.
A czy Ana w Lo imperdonable była tak samo nierozgarnięta jak w Corazon indomable ?

Co znaczy "nierozgarnięta"?

użytkownik usunięty
jagodajulia

Sprawdż w słowniku słów i tyle :)

Ale co to znaczy wg Cb? Co masz na myśli pisząc, że MA była nierozgarnięta w Dzikim Sercu? Bo straciła majątek, cały czas kochała Octavia?

użytkownik usunięty
jagodajulia

Tak bo straciła majątek ,która mądra osoba tak straci majątek taki duży jaki miała Maricruz ,nawet nie pomyślała o córce ,jej Ojciec całe życie napewno harował żeby dorobić się takiego imperium a ona w marne kilka miesięcy wszystko straciła ,nawet nie kontrolowała swych księg ,moim zdaniem ona za mądra to nie była ,jeżeli nawet nie sprawdzała co się dzieje z jej pieniędzmi.i pieniędzmi jej córeczki.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Albo ( La sombra del pasado ) .

girl_with_tattoo

hahahahahaha ;)

Vanessa100

a co z jej fryzurą? :)

SlodkaZmijka

Solity? Cóż, nadal kitki.
Zmieniają jej image stopniowo, żeby szoku dziewucha nie dostała, gdy przejrzy się w lustrze ;))))
Pewnie i za fryzurę w swoim czasie też się wezmą :D

girl_with_tattoo

Dziś następny kabaret.Simona do Mc ,że MC kiepsko wygląda, a MC przed chwilą mówiła ,że Simonka dobrze wygląda. Haha . Chyba odwrótnie Mc ślicznie wyglądała ,a Simona, jak zwykla , była w cieniu MC

lubo_filmweb

Ja jestem trochę nieobiektywna, bo wg mnie Ana Brenda jest najładniejszą meksykańską aktorką, więc bije wszystkie inne ;)

girl_with_tattoo

Wg mnie też. Jak już chceli,żeby Maricruz wyglądala na zmęczoną, niewyspaną itd, to mogli jej domalować worki pod oczami, dać jasny podkład, zeby na bladą wyglądała, a zrobili jej make-up wieczorowy,w którym pięknie wyglądała. A wszyscy w telci mówili akurat,że kiepsko wygląda dzieś. :)

lubo_filmweb

tak tam jest haha. Dobre też było, jak chory Octavio był blady. Taki ciemny i niby blady? :D

ocenił(a) serial na 10
girl_with_tattoo

I jak zwykle Miguel od wala jakoś szopkę z pomocą Ofelii udając chorego zatrzymując żeby Octavio nie poleciał do Maricruz. xD

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

A no właśnie Maricruz bardzo ślicznie i młodo wyglądała a oni takie bzdury gadali na tej haciendzie ,chyba zarazili się od Simony.Maricruz zawsze pięknie wygląda .

girl_with_tattoo

Octavio chyba gdzieś odnalazł swoje jaja, bo zaczyna się zachowywać jak normalny facet. Ciekawe jak długo.

agneszko

o tym samym pomyślałam, wreszcie postanowił coś. Ale Miguel odwala manianę. A przecież cały misterny plan może polec, bo on ma gorączkę...

girl_with_tattoo

Miguel mnie dziś rozśmieszył, gdy żarł jedzenie przyniesione przez Ofelię hahaha ;)))
A przed Octaviem chorego udaje :D

użytkownik usunięty
Vanessa100

A niby " chory" na depresje .Szkoda ze Octavio nie wszedł do sypialni Miguela, kiedy ten się obżerał jak świnia.)

hahaha Miguel żarł jakby rok nie jadł :D
A może podświadomie przeczuwał, że to jego ostatni posiłek przed śmiercią ;)))

użytkownik usunięty
Vanessa100

He., Ostanie danie skazańca.

girl_with_tattoo

Pominęłam kilka odcinków i teraz nie rozumiem co się stało z domem ojca Maricruz? Mc przyleciała dziś do Meksyku i musiała poszukać jakieś mieszkanie zamiast jechać do willi ojca. Może mi ktoś wytłumaczyć? ;)

maiteiwendy

sprzedała je jeszcze zanim przeniosła się na rancho. Razem z kasynami. Teraz jest bez grosza i dachu.
Aż się dziwię ,że u jej boku wciąż jest juanita , która robi za nianie. Ciekawe, z czego jej płaci.

lubo_filmweb

No własnie z czego płaci Juanicie ? Jeszcze Juanita dzisiaj ze musi tez pracy poszukać bo bedzie im cieżko

jowigie

Przez moment myślałam,ze Octavio da im pieniądze na żarcie i to on zapłaci opiekunce z góry na kilka miechów. Ale nic nie wspomniał o tym, pewnie jak zwykle dużo gadał i na tym skończył.
Swoją drogą, jak One spakowały majątek życia w 2 walizeczki. Przecież ich jest trójka, w tym dziecko, które dużo potrzebuje mieć ze sobą w podróży np. nocnik , smoczki , butelki, bajki, zabawki itd.Aż mnie zatkało, jak to zobaczyłam. Na miejscu MC by się zabiła,że mając miliardy, przehulałam to wszystko i zostałam z nędzną walizeczką.

lubo_filmweb

Gdzie miguelito Octavio od 4 odc chodzi byle gdzie a dziecka nie ma przeciez nie ma kasy na nianie

maiteiwendy

sprzedała go już jakiś czas temu, jak budowała domy dla biedaków

girl_with_tattoo

Jaj zobaczyłam Brandona Peniche w serialu to mało nie spadłam z krzesła. Postać, którą gra nie zapowiada się na ciekawą, ale jak on wygląda! To zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych meksykańskich aktorów młodego pokolenia. Mam do niego słabość od URPEA. Jak wysiadał z samochodu i szedł do Maricruz to po prostu ach...schrupać i nie zostawić ani okruszka. :D

cocco03

Otóż to, otóż to... hahaha :D

"Dziecko zawsze powinno być z matką!" powiedział Octavio po dwóch próbach porwania córki.

Motyw z Miguelem... bardziej wyrwanej z kontekstu sceny chyba w serialu nie było.

girl_with_tattoo

Miguel był jaki był ale trochę mi go szkoda

ocenił(a) serial na 8
maiteiwendy

Mi tesz go szkoda:( nie lubilam go ale szkoda mi go

girl_with_tattoo

Octavio to głupol :D
Maricruz mu mówi "mój przystojniak", a on jej "moja dzikuska" ;) ale porównanie

Scena kompletnie z kosmosu. Ten czarnobrody znika na tyle odcinków, by się pojawić tylko po to, by puknąć Miguela. A tak w ogóle to ta śmierć na mnie kompletnie wrażenia nie zrobiła. Zawsze szkoda mi umierającego, a tu nic.

cocco03

Mnie też wcale nie było żal Miguela.
Od dłuższego czasu był tak żałosny, że szkoda gadać.
Dobrze, że już go nie ma.

Ten Alfonso nie zachwycił mnie wyglądem.
Ale kto wie, może jeszcze mi się spodoba.

Vanessa100

To pewnie nie Twój typ ;) a kto Ci się podoba z latynoskich aktorów?

cocco03

Zaznaczam, że w życiu obejrzałam mało latynoskich telek :D
Sebastian Rulli (ale w krótkich włosach), Cristian de la Fuente, William Levy, Ivan Sanchez, Ricardo Franco, Daniel Arenas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones