PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Tamten temat się wyczerpał, więc zakładam nowy.
Dalej wymieniajmy się opiniami na temat danego odcinka.

Vanessa100

Czemu nie napisałas wczesniej. Ja tez załozyłam nowy hehe :))) Dobra niewazne piszemy tu :))

monia198923

haha ;))
Dobra, piszemy w Twoim.

Vanessa100

TUTAJ PISZEMY !!! Cicho juz :)))) Ja juz sobie zapisałam ten :)

Vanessa100

Przestan bo sie dogadujemy jak Octavio z Octaviem :))

monia198923

buhahahahaha ;)) święta racja ;))

Vanessa100

Zastanawia mnie czemu nie dali ładniejszego Gubernatora. Skoro szejk moze byc młody to i gubernator mógłby byc. Carola to jest głupia. Ona mysli ze MA bedzie chciala go uwiesc dla pozycji. NO jakbym miala wybierac w tych kwestiach to chyba by wybrala SZEJKA Karima. Bogatszy i przystojniejszy niz ten stary dziad.

monia198923

MC owija sobie mężczyzn wokół palca ;)

Vanessa100

Karim jak Cygan wczoraj powiedzial ze porwie MA. On to ma pomysly.

monia198923

Już niedawno planowali MC porwać, ale nic z tego

Vanessa100

Teobaldo miał dzisiaj bandaże na głowie. Juz niedługo zobaczymy co tam mu zmajstrowali. Ciekawa jestem jak bedzie wyglądac :)

monia198923

Ja też jestem ogromnie ciekawa jego nowego wyglądu.

ocenił(a) serial na 5
monia198923

liczy się przede wszystkim gra aktorska to serial a nie wybory mistera MEKSYKU

DONEK_filmweb

Jedno drugiego nie wyklucza.

monia198923

No ja nie potrafię sobie wyobrazić jakichś gorętszych scenek z tym aktorem i Aną Brendą. To byłoby obrzydliwe.

Didi_5

Ja sobie nawet zwykłego buziaka nie wyobrażam między nimi.

Didi_5

Za to z Karimem i owszem. To byłoby ciekawe. Octavio by pękł z zazdrości :))

monia198923

Octavio nie jest taki biedny, gdyby był taki biedny jak mysz kościelna to by Miguelowi nie kupił ubrania , było w odcinku dzisiaj że kupił bratu parę rzeczy bo Miguel nie wiele ze sobą przywiózł , Octavia stać aby kupić parę rzeczy bratu a jak Maricruz była biedna , chodziła w jednej sukience podartej , bez butów boso chodziła to Octavia nie stać było aby kupić sukienkę i buty nawet nie stać było jego na sukienkę ślubną i buty

Basia198930

On jest biedny tylko na umyśle :)

monia198923

haha racja ;))

monia198923

Ja za Karimem nie przepadam. Taki pyszałek, uważa się za nie wiadomo kogo. Mam nadzieję, że MC go nauczy, że nie wszystko można mieć za pieniądze.

Didi_5

Hehe no pyszałek ale on jest taki śmieszny właśnie jak tak myśli ze wszyscy mu będą do stóp padać i się kłaniać:)

monia198923

No dokładnie i nie ma jeszcze dzieci :)tymbardziej dorosłych nastolatków,którzy moga sprawiać problemy....

ocenił(a) serial na 5
monia198923

niech zadecyduje 11koala 19 a w ogóle ktoś go pytal ma pierwszeństwo

DONEK_filmweb

koala to jest ona, nie on.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

to nie zmienia meritum

DONEK_filmweb

No ale jej nie ma. To co mam czekac niewiadomo ile zeby cos napisac? Nie przesadzaj. Akurat mam ochote wypisac wszystkie glupoty tej telki i niewazne w jakim temacie.

DONEK_filmweb

Myślę, że 11koala19 nie będzie mieć nic przeciwko temu, że Jej temat okazał się tak popularny, że doczekał się kontynuacji :)

Didi_5

Ja tez tak myślę:) W koncu kazdy moze zalozyc temat. Ale w razie co ja sie dostosuje narazie bede pisac TU. BO mnie nosi po ostatnich odcinkach zwlaszcza dzisiejszym :)

ocenił(a) serial na 5
Didi_5

jak się wypowie to się okaże , ale to trochę poza jego plecami . 1000 komentarzy i kto pierwszy ten lepszy .Ten sam temat tylko 2 dodano , można się bylo pokusić o trochę orginalności

DONEK_filmweb

O jaką oryginalność Ci chodzi?

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

w tytule

DONEK_filmweb

A co niby mogłoby być w tytule innego?

Vanessa100

Ty na forum Burzy założyłeś temat "Absurdy 2".
Też wielce oryginalny tytuł.
A pierwszy temat absurdów założył tam ktoś inny, nie Ty.
Więc nie wiem, w czym problem widzisz.

Zresztą koala przyjdzie, to zadecyduje.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

chociażby" ALE SIĘ DZIEJE w CI "

DONEK_filmweb

Tylko jak się nie będzie nic działo, to nie będzie o czym pisać....:) A tak to możemy pisać o wszystkim:)

Vanessa100

Jestes oryginalniejsza ja tylko C.D dodałam :) Nadal nie rozumiem co miałoby Koali przeszkadzać. Ale jak mowilam. Decydujcie- ja sie dostosuje a narazie pisze tam gdzie jest miejsce czyli TU:)

monia198923

Jakie tutaj zamieszanie wybuchło, rety :D
Nie tak miało być ;))

Vanessa100

VANESSA cicho! Koniec. Gadamy o telce i juz. Jak sie komus nie podoba to trudno :-)

DONEK_filmweb

No nie wiem, ja nie widzę problemu. Dla mnie nie jest istotne, kto zakłada temat. A nazywa się pewnie tak samo, żeby każdy wiedział, że to kontynuacja tamtego, który lubiliśmy.

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Miguel się uchlal , Lucia udaje scarlet oharę , glówna para wysyla do siebie glupie uśmieszki czyli dobre odcinki za nami

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

najlepiej dzś wypadl Tobaldo opatulony w bandaże

DONEK_filmweb

Jestem bardzo ciekawa jego nowego wyglądu

Vanessa100

Jak w najblizszych 10 odcinkach nie bedzie zadnej romantycznej sceny chocby jakiegos pocałunku lub przytulenia to ja polegne na tej telce. Adoratorów coraz wiecej a wspolnych scen zadnych. Narazie tylko Octavio jest całowany ZNIENACKA. Ale to akurat ciekawe nie jest a żenujace.

monia198923

Dzisiaj słodkie uśmieszki i spojrzenia sobie nasi proci wymieniali. Podobało mi się to.
Ale nic więcej nie było między nimi.
Ja tez chcę jakiegoś romantyzmu, czułości między nimi !!!
Musimy być cierpliwe ;)

Vanessa100

Te usmieszki Maricruz to byly lekko ironiczne hehe :))))

monia198923

No tak, ona tylko udaje zainteresowaną, a swoje sobie myśli ;))
Ale uśmiechy i miny Octavia - ach, cudowne !!!!!!
Szkoda, że umysł ma mniej cudowny ;))

Vanessa100

Ja dzisiaj nie oglądałam ostatnich 15 min. odcinka a widzę, że wtedy najwięcej się działo:)
Muszę obejrzeć to na powtórce, bo nie mogę stracić tych uśmiechów Octavia:D

Didi_5

Ciekawy ciekawy koniecznie obejrzyj! Zwlaszcza usmiechy Octavia i Miguela miny jak wychodzil z kasyna :-))))

Vanessa100

No powiem ci ze jak ust nie otwiera i nic nie mowi to moze sie podobac ten nasz Octavio :)) Mega wyglądał w tym garniturze z ta muszką dzisiaj:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones