PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110259}

Ekipa

Entourage
7,9 14 064
oceny
7,9 10 1 14064
6,6 7
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Ari Gold

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem ta postać zdominowała cały serial. Z drugoplanowej postaci wyewoluował w pierwszoplanową. Nie obraziłabym gdyby zrobili spin-off o samym Gold'zie. uwielbiam go!

ocenił(a) serial na 8
mayka_og

Zgadza się. Tak naprawdę ja go zauważyłam dopiero w 3-cim sezonie. Teraz oglądam 4-ty i modlę się, aby scen z nim było jak najwięcej, bo najbardziej mnie śmieszą :)
Drama i jego porady życiowe też są mega. Nie jestem tylko pewna jak długo jeszcze Drama będzie w stanie śmieszyć tymi swoimi poradami. Oby do końca, oby :)
Lubię też Lloyda. A w połączeniu z Arim są nie do pokonania :D

Zuzhet88

Zdecydowanie najlepsza postać, a sam Piven- genialny

matbla2000

Hah lloyd z arim jest w komplecie :)

ocenił(a) serial na 8
mayka_og

Jak dla mnie ten serial to jeden wielki wypał:)
Każdy z postaci praktycznie jest inna i każda dobrze zrobiona, w dodatku widz dostaje czegoś w postaci "za kulisami" tego jak jest w filmach, zdaje sobie, że tak naprawdę za kulisami przy kręceniu filmów jest znacznie inaczej ale i tak serial jest zrobiony oryginalnie w ten sposób a każdy z bohaterów jest świetnie zagrany:)
Szczerze to ostatni odcinek mnie powalił, wzruszyłem się :) To tylko udowadnia jak dobrze zrobili i jak przyłożyli się w zakończenia:) Szkoda tylko, że nie wykorzystali furtki jaką zostawili na kolejną ewentualna serię :)

ocenił(a) serial na 10
kowal1528

wyszedł film pełnometrażowy ukazujący ich dalsze losy :) http://www.filmweb.pl/film/Ekipa-2015-679701

ocenił(a) serial na 8
chiiii

widziałem widziałem, i niestety muszę napisać: maooooooooooooooooo :D

mayka_og

w koncu to nie przypadek, ze stawka drugoplanowca wynosila tyle co dwoch pierwszoplanowcow :]

ocenił(a) serial na 9
mayka_og

pełna zgoda :) Ari jest dla mnie najlepszy !!! uwielbiam go

mayka_og

Szczerze? To jedyna postać, dla której warto to oglądać.