PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36673}

Ekstradycja 3

7,0 9 650
ocen
7,0 10 1 9650
Ekstradycja 3
powrót do forum serialu Ekstradycja 3

Podsumowanie

ocenił(a) serial na 6

Cóż... skończyłem właśnie oglądać. Druga część zdecydowanie jest najlepsza, najwięcej dynamicznej
akcji i bardziej 'swojski' klimat. Jedynka również jest ciekawa, wszystko było w miarę płynnie i ciekawie.
Trójka zaś... niby Gajos zdecydowanie podwyższył jakość serii, jednak było tyle żałosnych i
nielogicznych/głupich rozwiązań że dosyć ciężko się to oglądało, zwłaszcza ostatnie 3 odcinki. Nie
rozumiem dlaczego kompletnie wymazano postać Ivanowa, zabito Jurija, Sumara przedstawiono jako
lidera neonazistów zamiast hitmana (który miał genialne pomysły i aż chciało się to oglądać) a główne
złe charaktery byli zbytnimi dżentelmenami którzy spełniani marzenia z dzieciństwa... dodatkowo ręce
opadają jak widzi się ćmę robiącą te swoje genialne triki w Wordzie czy jakimś innym amatorskim
oprogramowaniu. Muzyka w czołówce jest dobra, ale nie mogłem na dłuższą metę słuchać wycia
Markowskiego. Nie wiem jakie plusy ma trzecia część, chyba tylko początkowo Sumar i charyzma
Jurija. Cała seria świetnie przedstawia interesy i powiązania mafijno-biznesowo-polityczne i myślę że
sporo młodych ludzi powinno obejrzeć ten serial bo świetnie widać jak okrągłostołowcy robią biznesy w
kraju.

I tak najlepiej z tego serialu będzie mi się kojarzyć Strasburger jako agent Interpolu i Cyrwus
naparzający ze snajperki w imieniu łotewskiej mafii :) Dziś takie role byłyby nie do pomyślenia. Kondrat
zrobił co miał zrobić, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Ekstradycja 1 - 7
Ekstradycja 2 - 7
Ekstradycja 3 - 6 (dałbym nawet 4, ale z przywiązania do pewnych postaci w nowych scenach dwa
oczka wyżej)

rebdoomer420

Zgadzam się że najlepsza była dwójka, potem jedynka. Trójka najsłabsza.

Nie zgadzam się jednak z tym, że to Gajos ratował trzecią część. Iwanow Rywina kompletnie deklasował Tuwarę Gajosa. Może rzecz w tym, że Tuwara był po prostu beznadziejną postacią. Nie był tak bezwzględny jak Ci pozostali źli (może z wyjątkiem Góry) - wiedział o Basi, i mógł bez problemu załatwić tym Halskiego (tak jak chciał to zrobić Fiduk), ale sumienie nie pozwoliło. Był poza tym strasznie naiwny i dał się podejść Krystynie jak dziecko (mimo ostrzeżeń Góry i Fiduka). Przy tym wszystkim mam takie odczucie, że dla przyszłości z Krystyną byłby w stanie (a pewnie i planował) wypiąć się na Fiduka i Górę.
Niesamowicie słaba postać, zdeklasowana przez Iwanowa, Tumską a nawet Fiduka.
I to właśnie wspomniany Fiduk jest dla mnie najwiarygodniejszym antagonistą 3 części. Tuwara jest nijaki i mdły, z Kowalskiego (postaci o niesamowitym potencjale; tak fabularnym, jak i aktorskim) zrobili.... nawet nie wiem jak to nazwać. Ale zepsucie tej postaci niesamowicie zrujnowało całą 3 część. Góra nawet się broni, Ossowski też. Jurij naprawdę mocny. Sumar... zagrany fajnie, ale kompletnie niepotrzebny. A jego działania w ostatnich odcinkach to totalne nieporozumienie.

Co do czołówki - ja zdecydowanie wolę Markowskiego od Liroya, kwestia gustu.

Moja ocena:

Ekstradycja 1 - 8
Ekstradycja 2 - 9
Ekstradycja 3 - 6 (podobnie jak u Ciebie, naciągane przez sentyment do całej serii).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones