PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 374
oceny
7,5 10 1 21374
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Świetny serial :)

ocenił(a) serial na 9

Jestem obecnie na jedenastym odcinku pierwszego sezonu i cóż.. Nieobliczalny, energiczny i wręcz szalony Holmes, poważna i stonowana (i piękna) Watson, chemia między postaciami, sporo humoru, niezłe postacie gliniarzy - a przede wszystkim zagadki - naprawdę przemyślane i skomplikowane. Chyba jeszcze w żadnym kryminalnym serialu nie widziałem tak dopracowanych zagadek. Dla każdego miłośnika zagadek kryminalnych - pozycja absolutnie obowiązkowa ;)

Rozgdz

Dokładnie, ja również lubię zagadki w tym serialu. Wiele jest takich seriali, w których toczy się śledztwo, ale nie jest zbyt ciekawe i ogląda się dla postaci, wątku głównego lub czegoś tam. Tutaj w prawie każdym odcinku najbardziej interesująca jest odpowiedź na pytanie kto zabił i sposób dojścia do tego.

Rozgdz

"a przede wszystkim zagadki - naprawdę przemyślane i skomplikowane" ... chyba żartujesz, Zagadki to właśnie najgorszy element tego serialu .... zacząłem go oglądać bo liczyłem właśnie na to że w końcu dostanę jakiś dobry detektywistyczny serial z ciekawymi i trudnymi zagadkami ... obejrzałem 3 serie , niestety jest ich tu bardzo mało i chyba dalsze oglądanie sobie odpuszczę

ocenił(a) serial na 6
Szaja_Labaf

A ja się nie zgodzę.zagadki sa ciekawe, nie zawsze trudne ale luźno się ogląda ja od soboty obejrzałam 3sezony i jestem w połowie czwartego sezonu i jeszcze mnie nie znudził ten serial oglądam go z zaciekawieniem i jestem ciekawa jakie zagrożenie szykują na sherlocka o którym w czwartym sezonie mówił ojciec sherlocka..

Rozgdz

Twojego komentarza mi brakowało aby się zabrac za ten serial ! Przeczytałam i wiem już co dziś zaczynam ogladac ! mam nadzieje że podzielę twoje zdanie ;)

ocenił(a) serial na 9
nika0807

Cóż, mam nadzieję że serial "trafi" ;)

ocenił(a) serial na 1
Rozgdz

Jak dla mnie niepotozumienie. Dawno mnie tak jakikolwiek serial nie zawiódł. To nie ma nic wspólnego z książkowym Sherlockiem Holmesem, który w tym serialu wyszedł na bezmózgiego dramatyzującego lovelasa. Przykro było oglądać, jak się odmóżdża tak fantastyczną postać :( Bo żeby aż tak pozbawić postać inteligencji? Same odcinki natomiast odebrałam jako nudne, bez sensownej intrygi. Dużo dłużyzn i przegadania o niczym. A szkoda, bo jeśli bazuje się na takim tytule jak Sherlock, to już ma się podane na tacy wszystko co trzeba, a tu taka kicha.

ocenił(a) serial na 8
Phoenix_4

bezmózgiego dramatyzującego lovelasa??? chyba obejrzeliśmy inny serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones