PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 374
oceny
7,5 10 1 21374
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Witam, może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi pod koniec tego odcinka do końca tego nie zrozumiałem, czy ta maszyna jest naprawę SI ? czy Holmes zrozumiał o co chodzi tej maszynie ?

dzięki i pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
trustmeimjedi

Właśnie oglądając ten odcinek byłem przekonany, że w następnym wątek będzie kontynuowany, wszakże "morderca" został na wolności, a sprawa z maszyną co najmniej nierozwiązana...
Jakież było moje zdziwienie, kiedy odc. piąty był zupełnie niezwiązany z czwartym. Ani szósty.

Kto wie, może w późniejszych odcinkach wątek będzie kontynuowany, jeśli nie to będę bardzo zdziwiony, bo jak na razie w tym serialu nie było takich wypadków.
Takie "gubienie" wątków pamiętam z "Lie to me", który zresztą "Elementary" trochę przypomina... bardzo mi się to nie podobało i lepiej, żeby tu się tę błędy nie mnożyły za często :)

ocenił(a) serial na 10
trustmeimjedi

wydaje mi sie ze Herlock uswiadomil sobie ze ten komputer jest naprawde sztuczna inteligencja i dlatego dobrze ze nie wydal brata tego profesorka co zamordowal tworce tego komputera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones