PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 376
ocen
7,5 10 1 21376
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

bardzo odpowiada.Tym bardziej iż to "współczesny" Holmes i tą rolę według mnie gra świetnie ,bo właśnie tak dziś bym go sobie wyobrażał

romek_krakow

Zgadzam się z przedmówcą. Jestem poza tym bardzo zdziwiona, że odtwórca głównej roli nie został do tej pory nagrodzony za swoją grę. Uważam, że zdecydowanie zasługuje, żeby go doceniono, bo gra świetnie. Bardzo utalentowany aktor.

romek_krakow

Na początku z dystansem podeszłam do tego serialu a teraz przyznaję, jestem uzależniona :). Co do Sherlocka - maniery, akcent, dziwactwa, miny, odchyły od normy, brak jakichkolwiek hamulców - uwielbiam go! Potrafi zgasić delikwenta samym spojrzeniem. A co do pana Millera - właściwy aktor na właściwym miejscu :o)

użytkownik usunięty
romek_krakow

Postacie są nawet bardzo dobre .. ale niestety większość zagadek kryminalnych jest słaba i mało ciekawa .. to według mnie główna wada serialu. Obejrzałem 3 sezony i jakoś za 4-ty nie mam ochoty się zabierać.

romek_krakow

Uwspółcześnienie jest w porządku, tylko ten aktor mi nie pasuje ni jak. Jest dla mnie zupełnie bez wyrazu. Jego postać jest niby bezpośrednia, inteligenta; mistrz ciętej riposty i trafnej puenty, ale ja tego nie kupuję. Nie wiem czy ten Holms miał być facetem z zespołem Aspergera, czy to ten aktor tak gra... Jestem w pierwszym sezonie i jak na razie te zagadki nie są jakieś porywające...

romek_krakow

Szkoda, że często mamrocze pod nosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones