PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645151}

Elementary

7,5 21 378
ocen
7,5 10 1 21378
5,0 3
oceny krytyków
Elementary
powrót do forum serialu Elementary

Kilka kwestii do wyjaśnienia:

1. Kiedy napisy PL ? I gdzie ?
2. Kiedy w TV?
3. Czy ktoś wie ile odcinków będzie w 3 sezonie? 13?


Co w ogóle sądzicie o pierwszym odcinku z nowej serii?

ocenił(a) serial na 9

nie wiadomo, ja na necie nic nie mogę znaleźć

użytkownik usunięty
Fajsoon

Ja tez. Nadal cisza?

Napisy są dostępne od wczoraj.
Prawdopodobnie trzecia seria będzie się składała z 24 odcinków (tak samo zresztą jak poprzednie sezony).
Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka i muszę przyznać, że wg mnie był trochę smutny. Szkoda mi Sherlocka. Chciał wzbudzić sobą zainteresowanie. Czekał na pytania co z nim się działo, co robił, niestety nikogo to nie interesowało.
Joan była bardzo denerwująca.
Co do nowej "uczennicy" Holmesa, mam dziwne przeczucie, że może ona być córką Sherlocka. Nie wiem jakim cudem, ale takie odniosłam wrażenie :)

humalassa

Odcinek faktycznie nie był lekki, łatwy i przyjemny, ale jak dla mnie to dobrze, że miał swój ciężar i pewnego rodzaju mrok. Jedyne co mi nie pasowało to relacje Joan-Sherlock. Po co miedzy nimi była ta agresja, najeżenie się i śmieszne kłótnie? Przez poprzednie sezony nie było takich dziwnych akcji i fochów w zasadzie o nic (ok, były jakieś tam krotkie spięcia, ale miały one swoja logikę), a tym razem te relacje wypadły sztucznie, byle tylko na siłę stworzyc jakies napięcie na rozpoczęcie sezonu.

Co do hipotetycznej córki: chyba Cie trochę poniosło. To nie Moda na sukces. ;)

sever

Może trochę się zapędziłam w tych spekulacjach, jednakże wyraz twarzy Kitty (kiedy rozmawiała z Watson przed domem Sherlocka) dał mi do myślenia.
Według mnie złość Watson jest nieuzasadniona. Znała Sherlocka od jakiegoś czasu i wiedziała czego może się po nim spodziewać.
Joan jako wielka pani detektyw, a na posterunku ważniejsza od niejednego policjanta... Stanowcze NIE.

ocenił(a) serial na 6
humalassa

"Joan jako wielka pani detektyw, a na posterunku ważniejsza od niejednego policjanta... Stanowcze NIE." - ja tez zdecydowanie na nie. w ogóle cały odcinek mnie wkurzała. spieszę się,ale wiem gdzie jest jaszczurka itp zarozumiała się zrobiła, a be Szerloka w ogóle nie rozwiązała by tej sprawy z windą

Kitty na córkę to nie bardzo,ale może jakaś siostra przyrodnia albo bratanica?;)

ocenił(a) serial na 9

W TV nie wiem, ale odcinki są co tydzień w sieci, więc wystarczy użyć mózgu, żeby go pobrać albo obejrzeć online(to jest dla prawdziwych amatorów). Napisy wychodzą z opóźnieniem, wczoraj pojawiły się dopiero do 2. odcinka, a dzisiaj wyszedł już czwarty.

Co do I odcinka to mi się podobał, nieziemska ta nutka z końcówki epizodu. Bardzo fajny pomysł na III serię, wg mnie serial nadal trzyma poziom. Ciekawa postać Kitty i pomysł na fabułę - Joan i Sherlock pracują razem, ale jednak na innej zasadzie niż wcześniej. Szkoda, że tak mało jest powiedziane o MI6 (np. dlaczego Sherlock stamtąd odszedł). Co do II odcinka to przyjemnie się go oglądało, bardzo fajny pomysł na zagadkę i interesujące rozwiązanie. No i poprawa relacji na linii Kitty - Watson.

użytkownik usunięty
pitixpl

Użyj môzgu I domyśl sie ze skoro pytam o TV to chodzi mi o wersje z lektorem baranie, a nie wygłaszaj mi tu frazesów gdzie moge oglądać z napisami. Sam oglądam bezpośrednio z amerykańskiej tv i nie potrzebuje twoich dobrych rad palancie.

Nie wiem, czy nie trafiłam na zapowiedź na AXN, czy po prostu nie było informacji o emitowaniu 3 serii na tym kanale.
Według mnie za jakiś miesiąc może pojawić się jakaś wiadomość. Muszą nazbierać trochę odcinków :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9

To po kiego grzyba pytasz kiedy będą napisy? Ty jesteś ograniczony baranie, ja rozumiem, że bez lektora to ciężka sprawa przeczytać te parę linijek tekstu w ciągu 5 sekund, ale jesteś żałosny, gdy najpierw pytasz co i jak, a potem wyzywasz ludzi od palantów, którzy de facto próbują pomóc takim bezbekom jak Ty.

użytkownik usunięty
pitixpl

Twoja mała głowa nie pojmuje ze potrzebuje wersje z lektorem nie dla siebie ale dla kogoś innego :)

To w twoim poście padło "użyj mózgu" wiec nie dziw sie ze w odpowiedzi nazwałem cie palantem, palancie :-D

ocenił(a) serial na 9

A co nagrasz sobie ten serial czy po prostu go ściągniesz jak będzie w sieci z lektorem? Użyj mózgu, szukasz czegoś to skorzystaj z warezu lub torre ntów mistrzu, a nie zakładaj tematy na forum filmowym geniuszu.

użytkownik usunięty
pitixpl

"Geniuszu" pytam bo liczyłem ze ktos kto moeszka w Polsce i ma Polska tv powie mi od kiedy bedą emitować bo np był zwiastun.
Tłumaczenie Tobie świata juz mnie znudziło. Resztę pytań zadaj "Pani" w szkole.
Bez odbioru.

ocenił(a) serial na 8

mam pytanie bo nie wiem, może mi jakieś odcinki umknęły. wydawało mi się, że ostatni odcinek 2 sezonu to ten w którym Sherlock wparowuje do pokoju gdzie jest jego brat i Watson oraz mówi o niebezpieczeństwie i wrabiania brata. myślałam, że w 1 odcinku 3 sez. nawiążą do tego co się później stało.... czy może ja pominęłam jakiś odcinek?

ocenił(a) serial na 8
LeaMao

i jeszcze jedno- ktoś zna tytuł tej piosenki z końcówki?

PS też w tym nowym diabelskim wyglądzie strony nie wyświetla się wam opcja edytowania posta?

LeaMao

Tak kończy się przedostatni odcinek 2 sezonu, czyli 23. Drugi sezon ma 24 odcinki. Jeden przeskoczyłaś :)

ocenił(a) serial na 8
humalassa

dzięki :)

na jakim kanale można oglądać najnowsze odcinki po Polsku ??

puzonwtn

Z tego co wiem, na żadnym. W zapowiedzi AXN nie było nic o elementary.

humalassa

ktoś płaci za tłumaczenie bo pierwsze odcinki nowej serii są dostępne z lektorem. wiec??
wie ktoś może ???

ocenił(a) serial na 5

Już po 6 odc. III serii mogę powiedzieć, że w mojej opinii bardzo dobrze zrobiło serialowi rozluźnienie relacji pomiędzy Sherlockiem i Watson. Ja wiem, że to nie tak jak w oryginale. Ja wiem, że ten oryginał, staje się coraz bardziej odległy. Ale wg. mnie III sezon może być lepszy niż poprzednie. Zarówno przez postać Kitty, która dodaje pewnej ikry serialowi, jak i konflikt pomiędzy Watson i Sherlockiem. Mam nadzieję, że Sherlock pozostanie aspołeczny i arogancki, ponieważ niefajnie byłoby widzieć, jak normalnieje.

niemieckiniemiec

Ten sezon jest dramatycznie zły. Sprawy są nudne, relacje miedzy całą trójka - beznadziejne, Kitty nie wnosi zadnej nowej jakości i jest przezroczysta, Watson stała sie irytująca, a Holmes zgłupiał. Fatalny sezon i jak tak dalej pojdzie to chyba bedzie ostatnim.

sever

Skończyłam na 3 odcinku i nie mam ochoty wracać. Zgadzam się z tobą w 100%

sever

Niestety trudno się nie zgodzić. Zrobiło się potwornie nudno i mam wrażenie, że serial jest robiony na siłę, bo nikomu się już nic nie chce i brakuje pomysłu. I nawet Raza Jaffrey gdzieś zniknął...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones