PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Tragiczny serial, nic tam się nie dzieje, ominęłam 100 odcinków i akcja była w tym samym miejscu. Gra aktorów masakryczna, Kenan drewniak, Elif beztalencie i słychać jak ma sztucznie podkładany głos, Melek dorównuje beztalenciem Kenanowi, Ipek już ze 3 aktorki grały. Do całej obsady nie pasuje tylko Arzu i Tuğçe, które grają na jakimś poziomie. Rozwaliła mnie scena na skarpie gdzie Melih celował do Arzu, potem Arzu zabrała mu broń i potem on zabrał jej broń i nie wiem ile razy jeszcze sobie broń odbierali, to było strasznie amatorskie. Kolejna scena mnie rozwaliła gdy Selim wbiegł na sale operacyjną do Zeynep i to co lekarze tam robili i mówili. Zdecydowanie najgorszy serial Turecki jaki widziałam do tej pory

silent_8

Gratuluje wytrwałości, ja po 4 początkowych odcinkach zaprzestałam oglądania tego badziewia.. przy wizytach u rodziców bywałam „zmuszona” do ogladania serialu (może 3-4 razy w roku) lecz widząc, że akcja posunęła się zaledwie w stopniu minimalnym (zmiana nastawienia Tucze do Elif i śmierć tej opiekunki) utwierdziłam się tylko w przekonaniu że to dobrze, że sobie odpuściłam te flaki z olejem... W dodatku gra aktorska... o zgrozo! Ale już się gdzieś na ten temat wypowiadałam. Z niecierpliwością czekam na koniec emisji i nowy serial, mam nadzieję wyższych lotów niż Elif...

ocenił(a) serial na 3
Carolinex6x

Ja zupełnie podobnie myślę o tym serialu, ale on chyba liczy 500 odcinków tureckich, więc 1500 odcinków polskich, przez co najbliższe 5 lat mamy z głowy, żeby tylko nie dać lepszego serialu tureckiego. Kto w naszej TVP tak robi nam na złość ?

ocenił(a) serial na 3
AnkaJ_3

Zgadzam się, mogli by puścić Karadyi, albo cokolwiek innego z Turcji.

AnkaJ_3

Skąd ci się wzięło 1500 odcinków w Polsce? Obecnie w Turcji jest ok. 770 odcinków, więc u nas będzie może z 800, bo odcinki są tylko kilka minut dłuższe od naszych. Fakt, może są lepsze seriale tureckie, ale wyniki oglądalności tego nie pokazują. Ten serial ogląda 1,3 mln widzów o 14:00. Nawet 1001 noc tyle nie zdobyła.

bsikora290

o 14:00 1,3 mln? czyli praktycznie wszyscy ludzie, którzy są w domu to oglądają? przecież na polsacie i tvnie lecą seriale paradokumentalne, które też są bardzo popularne. nawet moja babcia, która oglądała Wspaniałe stulecie nie ogląda reszty tego badziewia. eh, ludzie mają internet a i tak łykają to co im telewizja podsuwa; w publicznej telewizji nie ma dobrych seriali.

ocenił(a) serial na 1
Carolinex6x

Ile ten film ma odcinków? na Wikipedii pisze ze 700?

ocenił(a) serial na 3
silent_8

To zależy o jakim Kenanie piszesz, bo grało go dwóch aktorów.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Pierwszy Kenan był fajniejszy niż ten co teraz gra :/

ocenił(a) serial na 3
Melih_11

Chciałaś powiedzieć, przystojniejszy.

Ciekawe, czemu pierwszy aktor odszedł z serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones