PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Kiedy Melih dowie się, że Melek jest jego siostrą ? A tak a propos to wczoraj pokazali tą scenę , jak zabili ich rodziców w Tv. Ja czasami oglądam, mama częściej. Ja wchodzę na chwilę do pokoju i ta matka chociaż wcale nie była podobna i nie wiedziałam, że Melek to jego siostra, to od razu mi się z nią skojarzyła. Nie wiem dlaczego. Ale zaczęłam się zastanawiać i pomyślałam, że nigdy nic nie było w serialu o rodzicach Melek. Może to jakoś tak dziwnie wyczułam.

maleviee11

I dobrze ci się wydaje .Melek jest siostrą Meliha. Kiedyś Melek rozmawiała z sąsiadką wtedy powiedziała ze nie ma rodziców ani innych krewnych .Nie wiem czy widziałaś odc z wypadkiem Melek (została potrącona przez auto -znalazł ją kenan ) poszukiwana była krew dla Melek .Niestety ani Zaynep ani Kenan nie mieli tej grupy krwi koniec końców ododał ją Melih przez przypadek przyszedł do kenana w szpitalu coś tam w interesach .Brat uratował życie siostrze .Ciekawie kiedy wyjdzie ze Melih jest bratem Melek .Tak a propo Melih cały czas szuka siostry może w końcu na trafi n jej ślad zwłaszcza iż ma swoje wtyki w posiadłości Kenana (nowych służących )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones