PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Pierwsze odc na plus co mnie najbardziej wkurza ta Tuce bo za wredny rozwydrzony bachor i ta jej matka tak samo okropna. Obydwie chyba bym udusiła. Co jet zawsze najlepsze biedne dziecko nie powie, że to tamta Tuce zepchnęła ją z huśtawki i pomalowała. Poza tym matka Elif jest w takim stanie, że na miejscu Aysze powiedziałabym całą prawdę swojemu pracodawcy.

ocenił(a) serial na 6
Cherry21

Ta matka Tugce i jej coreczka dzialaja mi na nerwy coraz bardziej...biedna Elif ze przyszlo jej mieszkac w domu wlasnego ojca, a jest traktowana gorzej nizeli sluzaca...

ocenił(a) serial na 10
telemundo_novelera

Gdy widze te 2 rozwydrzone geby mam ochote wejsc do Tv i im walnac z liscia. Matko serial ma kilka odc juz a ja ty chyba bym plakala na kazdym odc... macie moze gdzies opisy najblizszych odc?

telemundo_novelera

Tą małą i jej matkę to bym chyba krokodylom rzuciła na pożarcie jak można wychować tak rozwydrzonego bachora?Rzuca w biedną Elif kamieniami, wyśmiewa się z niej i na dodatek zamknęła ją na kłódkę, że też nikt tego nie zauważy. Masakra nie wiem co będzie dalej ale strasznie smutny jest ten pobyt Elif w domu własnego ojca na miejscu Aysze powiedziałabym prawdę bo ileż można.

ocenił(a) serial na 6
Cherry21

Mamuska i jej rozwydrzona corunia, obie manipulantki, malo ze rozkapryszony bachor to jeszcze mamy wypisz wymaluj mala egoistke ktora tylko myslio jakby tu pozbyc sie Elif (pomine fakt ze tak perfidnie traktuje wlasna siostre) choc o tym jeszcze nie wie. Ale najbardziej to mi zal Melek i Elif melek w ciezkim stanie w szpitalu ci lekarze to tez jacys nie teges daja jej srodek uspokojajacy odmawiaja leczenia ciezko chorej kobiety ( bo nie jest ubezpieczona) ale do kurki jasnej nie moze liczyc na wsparcie " mezusia" kiedy ten musi sie ukrywac i w miedzyczasie tylko czeka na okazje aby sprzedac za swoje dlugi bezbronne dziecko, to jeszcze troche to sami lekarze przyczynia sie do jej smierci choc bym wolala, aby mamie Elif nic sie nie stalo, ale pozyjemy zobaczymy. Wracajac do mamuski Tugce , ta (dziewucha) nie ma serca, juz pokazala jak zalezy jej na calym rodzinnym majatku, malo tego kaze sluzacej wywalac leki Ipek...tej z kolei stan sie pogarsza ciekawi mnie kiedy i jak ktos odkryje prawde na temat lekow Ipek, bo jako nieliczna z tej calej rodziny polubila Elif i nawet pozwolila jej wejsc do swego pokoju. Dopiero co serial zaczal sie a mi sie chce wyc jak widze przez co musi przechodzic Elif...a wiadomo to dopiero poczatek.

telemundo_novelera

Dokładnie mi też jakby się dobrze zastanowić to wybiłabym chyba z 10 osób już na samym początku. Co do tych leków to na pewno tak szybko się nie wyda a odnośnie matki Elif myślę, że jednak wyzdrowieje jak się serial zaczyna to widać, że pokazują ją uśmiechniętą i w makijażu.
Jeśli chodzi o lekarzy to rzeczywiście wczoraj mnie to poraziło nie podają leków bo chora nie ma pieniędzy paranoja jakaś przecież ona jest młoda i ma dziecko. W dodatku takim postępowaniem pogarszają tylko jej stan.

ocenił(a) serial na 6
Cherry21

No wczoraj w koncu poznalismy jedno z oblicz mamuni rozwydrzonego bachora... Jak nic okazuje sie byc morderczynia? Czy ja dobrze, zrozumialam? Kilka lat wczesniej zlecila zabicie Melek oczywiscie bez powodzenia czyli jest cos na rzeczy, teraz usiluje wykonczyc szwagierke Ipek z pomoca tej calej sluzacej, ulzylo mi kiedy matka podala jej lek.. W calym odcinku najbardziej podobala mi sie scena z Elif tanczaca w wianku, rany a ta rozkapryszona smarkula i jej wscieklosc po prostu nic tylko naleza sie brava! Ale tak z ciekawosci, patrze na dalsze odcinki na youtube ( ogladam po hiszpansku) i jestem dopiero na odcinku 9 i coraz bardziej sie wkrecam w ten serial, oby jedynka chociaz zdecydowala sie wyemitowac caly 1 sezon, bo jakos mi nie widzi by zakupili wszystkie sezony... Prosze a co do Elif to teraz najchetniej kupowany i emitowany turecki serial zwlaszcza w Ameryce Srodkowej i Poludniowej (2 dni temu Elif miala swoja premiere w Puerto Rico tylko pod innym tytulem bo, to 2 emisja tej tureckiej telki, tyle ze 1sza jest emitowana na innym kanale i ta 2 premierowa w konkurencyjnym tv kanale choc nie da sie ukryc ze w Puerto Rico maja podwojna emisje 1 i tego samego serialu)

telemundo_novelera

Ja to się całkiem wkręciłam ale pewnie niedługo przestaną emitować ze względu na wakacje. Sułtana który miał ponad 300 odc puścili w całości może z Elif też tak będzie bądźmy dobrej myśli. Dzisiaj jak ta Tucze kazała się Elif wynosić to miała wzrok jak rozwścieczony byk on jest okropna i tak pokracznie chodzi. Do tego wszyscy muszą spełniać jej kaprysy nie będzie jadła sera, musi mieć buty na obcasie, kucyka.

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

Pocieszę was.później tuce się zmieni na lepsze co będzie doprowadzać do szału arzu.;)

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Powiedzcie mi na co choruje ta ipek bo nie oglądałam dokładnie tego serialu.dopiero niedawno zaciekawił mnie ten serial.i żal mi tej Elif.ja na miejscu Ayşe też bym powiedziała kenanowi że Elif jest jest jego córka. Ale na pewno bym tego w domu w którym mieszkają bo tam każdy podsłuchuje.zrobiłabym to poza rezydencja np w lesie jak to mają w zwyczaju robić.

maja9128

Pewnie na serce skoro ma coś z ciśnieniem napisz coś jeszcze. Arzu jest okropna tak samo jak ta służąca myśli, że jak wszystkich wykończy to ona zostanie panią na włościach.

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

na szczescie tureckie odcinki tego serialu trwaja tyle samo co w polsce kolo 45-50min wiec niewiele ucinaja,niedlugo elif wyladuje w ciezkim stanie w szpitalu przez arzu bo zrzuci ja z klifu.niebawem kenan zobaczy jak tuce drazni sie z elif i dostanie kare,bo tuce zdejmie z nogi elif buta i bedzie uciekac z nim a ogrodnik bedzie tego swiadkiem i pozniej zobaczy to kenan co robi jego corka i opieprzy ja..powiem wam ze latwego zycia w tej rezydencji nie ma ta dziewczynka,przykro patrzec az lzy same lecialy mi jak widzialam ja co jej robia..bo przypominaly mi sie moje czasy akurat szkole jak bylam gnebiona przez jego "kolege" z klasy,ze nawet dyrektorka sobie z nim nie radzila!! arzu z kazdym odcinkiem bedzie coraz gorsza a z kolei Tuce zacznie kolo 30-40odcinka zmieniac zachowaniee co do Elif polubi ja i beda sie razem bawic,co bedzie doprowadzac do szalu Arzu i bedzie karac i Elif i Tuce,za to ze bawi sie z elif zamiast probowac ja wypedzic.a powiedzcie mii czy ta matka tego kenana to wie ze ta elif jest dzieckiem Melek?ta sluzaca to zacznie knuc przeciwko arzu.ale na to bardzo dlugo trzeba czekac.wiecej nie zdradze bo bardzo duzo tego bedzie ale akcja z odicnka na odcinek bedzie sie rozwijac coraz bardziej

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Nie moge sie doczekac a kiedy Kenan dowie sie ze Elif to jego corka?

maja9128

Czy matka Kenana wie, że Elif jest dzieckiem Melek nie wiem:(

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

Myślę że nie że Elif jest jego córka tak samo jak wie to Arzu dlatego ja gnębi i chce się pozbyć Melek i razem z nią Elif dlatego arzu zbrata sie z tym mężem melek co ja ta tłucze:/ale nad ta elif czuwa chyba niewidzialny anioł bo co złego arzu zrobi to za elif to później wścieka się że ta mala wciąż żyje i wraca do ich rezydencji.później zacznie selim podejrzewać arzu o znęcanie się nad Elif i nie raz oberwie za to arzu i będzie podejrzewać o różne rzeczy.i razu miejsca wynajmie kogoś żebyś go zabił ale nie uda jej się kiedy zobaczy że selim cały wrócił do domu

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Żal będzie mi elif po śmierci ayse.wtedy zmieni się zachowanie tuce wobec elif zaprzyjaźnia się choć arzu bardzo nie spodoba sie to

ocenił(a) serial na 7
maja9128

SPAM (nie czytajcie bo to bardzo złe wieści) serial jest bardzo długi i jeszcze dużo się zmieni :C jeszcze będzie nam zal Tucze , Arzu zabije Kenana i Tucze ale to pod koniec serialu

ocenił(a) serial na 3
monikatk3

Arzu umrze.ale zanim do tego dojdzie to trafi do więzienia :D

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Z tego co czytałam ten serial na około 550odcinków tureckich po 50min.więc to w ul będzie długo trwało.a w Turcji jeszcze ten serial się nie skończył.

ocenił(a) serial na 7
maja9128

Tak wiem ale w dniu ślubu Kenana z Melek podpali ich ,z nimi bedą dziewczynki , Kenan i Tucze nie przeżyją

ocenił(a) serial na 3
monikatk3

ktory to turecki odcinek bo do tych nie doszlam.stanelam na 192 i dalej nie ruszylam bo mnie drazni ten aktor grajacy kenana w tych odcinkach..woallam tego bruneta ;/ z poczatkowych odcinkach ;/

ocenił(a) serial na 7
maja9128

no mnie tez , 361 odcinek

ocenił(a) serial na 3
monikatk3

Że też tej wariatki arzu nie zamkną raz na zawsze w więzieniu tak jak koło 200odcinka...żeby wiezniarki nad nią się znecaly jak ona nad elif

monikatk3

Co z niej za matka? Kenan nie przeżyje to bezsensu:(

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

Myślę że ona(arzu) na dziecko złapała kenana a ze on zawsze kochał melek to z arzu będzie chciał się rozwieść.i ona wtedy bardziej zwariuje trochę mi to przypomina wątek z serialu "asla vazgeçmem"(tylko z tobą)..też tam był watek chorej milosci i do czego potrafi doprowadzić taka milosc.chodzi o to że mino że facet nie kocha kobiety ,chce żeby wzieli rozwod a ona zamiast odpuścic to potrafi zabic,żeby tylko facet z nią zostal..dla mnie to chore.tam w Turcji lubią dramaty,gdzie króluje mafia,klany rodzinne,ludzkie krzywdy i to jaki maja stosunek do związków bogatych z biednymi..

maja9128

Myślę, że ją nie tyle przerażało życie bez Kenana, ile odsunięcie od pełnego korytka

monikatk3

Jak zabije skoro serial jeszcze trwa?

maja9128

Co się stanie Aysze?

Cherry21

W którym odc będzie ślub kenana i melek po turecku

ocenił(a) serial na 3
wera1234_fw

361odcinek to będzie zarazem ślub melek i kenana i zarazem jego śmierć i tuce.
Ayşe umrze po tym jak uratuje elif z rąk veysela (ojczyma) ?który chce sprzedać Elif mafii i o mało co mu się to nie udalo

maja9128

w którym odcinku tureckim kenan dowie się ze elif to jego córka ?

ocenił(a) serial na 3
xhyerin

Do tego nie doszłam..bo z 200odcinka przeskoczyłam na 361i 362i dalej nie tknęłam.może dziś tknę bo nie mam co robić to może obejrzę.i wam napisze..

maja9128

okee będę czekać hahahaha

ocenił(a) serial na 3
xhyerin

To życzę cierpliwości bo ja się zebrać nie mogę żeby to obejrzeć :/tym bardziej patrzeć na cierpienie tego dziecka

ocenił(a) serial na 6
maja9128

o matko! myślałam że będzie szybciej a tu pewnie za 2 lata się dowie :P

ocenił(a) serial na 3
sylwiaaaaaa

Wersji tureckiej ten serial jeszcze trwa..i na ponad 537odcinków..ponoć maja go zakończyć na 550odcinku..ja doszłam do 201odcinka..i po prostu nie mogę tego oglądać...ten serial to ciągle tylko porywają to dziecko ono jest tak naiwne że dwa razy wpadła w sidla jednego typa..i po prostu nie wiem jak ona kręcili ten film jak nie po prostu za dużo tych porwan

maja9128

nie może się kończyć na 550 bo 15 min temu wyszedł ten odcinek XD

ocenił(a) serial na 3
xhyerin

No to błędne info przeczytałam...na 206odcinku dowie się kenan że Elif to jego córka..tak dla jednej zainteresowanej która pytała o to :)..więc jeszcze trochę poczekacie na polski odcinek

ocenił(a) serial na 3
maja9128

ale pociesze was ze tylko we snie...niestety...ciezko mi sie oglada ten serial...chyba nie dojde do tego kiedy on sie dowie o elif...musicie same poogladac na YT.

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Teraz już wiem pod koniec odcinka 245 i 246odcinek wtedy dowie się kenan że Elif to jego córka

ocenił(a) serial na 3
maja9128

I jak na to zareaguje ? Będzie 'skakał z radości' ?

ocenił(a) serial na 3
AnkaJ_3

Dowie się przypadkiem od jednego typa który porwał Elif i będzie wysyłał wiadomości które kiedyś pisała melek do kenana a które przechwycila ta jego matka.i spotkają się kenan melek zeynep i sinan i Elif która zostanie wypuszczona przez porywacza i kenan ucieszy się że elif to jego córka ale będzie wściekły na melek że nie powiedziała o tym.
A ayse to też zastraszana przez arzu nie widzi cierpienia elif albo nie chce widzieć

maja9128

Mnie coraz bardziej dobija gra Elif jestem na 16 odc a to dlatego, że od pon-pt pracuję i teraz nadrabiam. Rozumiem wszystko zastraszenie itd. ale na dłuższą metę tak się nie da. Pomiatają tą małą jak mogą a ona siedzi cicho jak mysz pod miotłą Tuce na jej miejscu już dawno by się poskarżyła. Wiem, że ma tak grać ale to strasznie irytuje.

maja9128

To kto występuje w dalszych odcinkach, skoro prawie wszyscy poginęli?

maja9128

Ponadto czy ta Aysze nie ma oczu nie widzi jak dokuczają Elif nie może o tym powiedzieć Kenanowi?

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

Powiem ci że też mnie dziwi postawa ayse niby ma się nią opiekować a po prostu widać że boi się arzu i nie umie stworzyć sytuacji żeby i knanowi powiedzieć o tym że Elif to jego córka i ani tego żeby Elif czuła się bezpieczna w domu swojego ojca.a arzu to psychopatka

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Po śmierci ayse tuce zmieni nastawienie do Elif.będzie bardziej przyjazna co będzie denerwować Arzu nawet będzie akcja że będą szli nawystawe obrazów tej ipek i arzu specjalnie zamknie Elif w pokoju tuce żeby Elif z nimi nie szła i nikt nie będzie się tym interesować

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Mimo wszystko, uważam, że ten serial to porażka i powinni go zdjąć z anteny TVP, a zamiast tego np. powtórzyć "Grzech Fatmagul", lub dać jakiś inny, krótszy. Ponad 500 tureckich odcinków, to u nas może być ich nawet 1500, a to jest aż na 5 lat bez sobót i niedziel. BEZ PRZESADY. A tyle jest fajnych tureckich seriali, tylko o wiele krótszych i ciekawszych, np. "Miłość na wynajem", "Zapach truskawek", "Ezel" i inne. Jest w czym wybierać.

AnkaJ_3

To prawda Ezel jest fajny ale o tej porze i tak go pewnie nie puszczą. Poza tym w oryginale Elif nie trwa tak długo więc nie jest źle.

ocenił(a) serial na 3
Cherry21

ja tam lubilam ogladac "kiralik ask"(milosc na wynajem) albo sezon na milosc na obu sie usmialam taka komedia nie w stylu turkow ktorzy uwielbiaja dramaty

ocenił(a) serial na 3
maja9128

Elit w wersji tureckiej trawa koło 50min.i już ma ponad 550 odcinków i końca nie widać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones