PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Na początki wkurzały mnie obydwie. Tugce była zepsutym, rozbestwionym bachorem, natomiast Elif nijaką sierotką Marysią, która tylko potrafi wołać "mamusiu".
Dzisiaj o wiele bardziej podoba mi się Tugce. Jest o wiele inteligentniejsza od Elif, potrafi się postawić otoczeniu, zawsze coś sensownego wymyśli, a Elif nadal potrafi tylko płakać w poduszkę i wołać mamusię, której i tak nie ma w pobliżu.

jolix

Ja też wolę Tugce. Gdyby ją zamknęli w garażu, na pewno by coś zrobiła. Zobaczcie, jak kombinowała, żeby się dowiedzieć, co się dzieje z jej matką. A Elif tylko grzecznie płacze z naburmuszoną minką - ręce opadają...

jolix

Potrafi jeszcze powiedzieć "boję się". I z urody też bardzo przeciętna. Tuce ma bardziej wyrazistą urodę. Ale trzeba przyznać, że mimo talentu - jak ktoś tu już zauważył, dziewczynka grająca Elif została bardzo dobrze dobrana do Selin Sezgin. Wyglądają naprawdę jak matka i córka.

jrmk

Ta jędza, u której mieszkała (ta która kasowała pieniądze od Goncy i Arzu) jeszcze bardziej pasowała na jej matkę. Miała ten sam zarys ust i podobne spojrzenie

ocenił(a) serial na 5
jolix

W dodatku robiła siku w majtki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones