PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769097}

Elif

4,4 1 123
oceny
4,4 10 1 1123
Elif
powrót do forum serialu Elif

Turecki "Kopciuszek"

ocenił(a) serial na 10

Jestem bardzo zadowolona z serialu. Nieustannie powstrzymuje sie by nie plakac iz wiem co Elif czuje. Wkurzajace jest to ze Kenan w sumie ma to gdzies praca praca mogl by sie chociasz zainteresowac kto jest matka Elif... Jak myslicie za ile odc tajemnica wyjdzie na jaw?

justa56_2

Serial ma około 500 u nas z jednego robią dwa więc pewnie nie prędko.

Cherry21

500? to turecka Moda na sukces. Wolę jak serial ma mniej odcinków bo więcej się dzieje a tak to woda z mydłem.

agnieszka_muzyka

Do tego pomnóż to razy 2.

ocenił(a) serial na 10
Cherry21

Jesli serial bedzie dobry to nawet 1000 odc mi nie przeszkadza. Btw MNS ma ponad 4tys chyba xD

ocenił(a) serial na 6
justa56_2

Moda na sukces ma prawie 7000 odcinkow xD

telemundo_novelera

Pewnie w USA nadal ją kręcą.

ocenił(a) serial na 6
Cherry21

Elif obecnie nawet ma YouTube jesli dobrze poszukasz to zobaczysz odcinki (535 - 536) wedle ich numeracji odcinkow... To jest po prostu jakby to ujac? Turecki " tasiemiec"
Moda na sukces tak jest w dalszym ciagu krecona, i na pewno tak predko jej nie zakoncza...

ocenił(a) serial na 3
justa56_2

Ale serial nie jest dobry. Poza tym co jakiś czas wymieniają aktorów. Nawet tych w rolach głównych. Jeśli nawet im się znudziło w tym grać, to co my, widzowie, mamy powiedzieć ?

Cherry21

Na youtube jest po turecku 560 odcinków a ich czas trwania jest zbliżony do tych puszczanych w polsce więc jeśli porównywać to różnica jest +/- 3 odcinki więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones