PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314897}
6,9 4 419
ocen
6,9 10 1 4419
Fałszerze. Powrót Sfory
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory

Witam. Chciałem zwrócić uwagę na taką mała ciekawostkę dotyczącą postaci Bublewicza (Buby).Otóż w pierwszej części w dziewiątym odcinku prokurator Nowicki mówi: ,,To było przesłuchanie świadka koronnego KRZYSZTOFA Bublewicza w sprawie ,Skarb państwa kontra Starewicz ,, natomiast w tej części w drugim odc.mówi mniej więcej to samo z tym,że zamiast imię Krzysztof mówi Zbigniew:)Też to zauważyliście???

MARRTINO2011

W wiadomościach w ostatnim odcinku "Sfory" jest Jerzy Bublewicz. Tak samo jak Lachnal, to Mieczysław/Edward. Ogólnie rzecz biorąc, obie części są naszpikowane błędami (również montażowymi), których mi się teraz nie chce nawet wymieniać. Wójcik może iść na piwo ze Szczerbicem ("Wiedźmin"), Wołoszańskim ("Tajemnica twierdzy szyfrów", o "Sensacje..." nie będę się kłócić), Indelakiem ("Determinator") czy Gołdą ("Instynkt"). I pomyśleć, że ten facet kiedyś kręcił zajebiste filmy i seriale, ostatnie zaś co popełnił, to komedia romantyczna z Szycem...

MARRTINO2011

Może w ramach programu ochrony świadków zmienili mu tylko imię :D

użytkownik usunięty
MARRTINO2011

Proponuję włączyć sobie jeszcze raz - " To było przesłuchanie świadka koronnego ZBIGNIEWA Bublewicza w sprawie ,Skarb państwa kontra Starewicz " . Później też mówi Zbigniew więc nie wiem skąd ci się ten Krzysztof wziął .

A właśnie, że pada imię Krzysztof. W ostatnim odcinku pierwszej serii, zanim postrzelili Ducha było to przesłuchanie.
A co do innych "niedociągnięć" to Kruk w pierwszej serii był podinspektorem a w drugiej został zdegradowany do komisarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones