PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

7,1 21 597
ocen
7,1 10 1 21597
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

Znakomity serial

ocenił(a) serial na 10

To jest prawdziwy serial sensacyjny a nie ten syf Kryminalni.

ocenił(a) serial na 8
sador1991

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 10
Kathlar

Dobrze ze ktos sie ze mna zgadza

ocenił(a) serial na 8
sador1991

Ja też się z tobą zgadzam.

użytkownik usunięty
sador1991

Kryminalni nie są źli, ale do Fali zbrodni im daleko.

ocenił(a) serial na 10

Popieram.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Takich seriali juz sie nie robi

ocenił(a) serial na 10
Goracy

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Kryminalni też są spoko. Ale Fala Zbrodni jest 100 razy lepsza.

ocenił(a) serial na 10
Kamilos1992

FZ jest niesamowita

ocenił(a) serial na 10
Kamilos1992

Jest to dobry serial nie słodzi pokazuję prace policji taka jak jest.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Fali Zbrodni nie pobije nic

ocenił(a) serial na 10
Longbow

Nie moze byc inaczej

sador1991

Jeśli chodzi o fabułę to ''Fala Zbrodni'' przewyższa ''Kryminalnych''. Ale za to ci drudzy są lepsi pod wzgledem gry aktorskiej czy choćby muzyki.Takie moje zdanie, choć UWIELBIAM (!) FZ niestety uważam, że niektórzy aktory są kompletną porażką i niewypalem. Mimo wszystko 10/10 + <3 :P

Żałuję, że nie skończyli tego serialu tak jak powinni to zrobić, tylko zostawili go w środku akcji. Za to kocham polsat. Wszystkich widzów mają w du**e, tylko kase na nas trzepią.

KLAUDIA92

Co Ty :):) ?????????????????????

KLAUDIA92

tak samo jak TVN

sador1991

Serial dobry ale tylko do 3 serii jak dla mnie i kilka 4 serii potem nudy oglądałem do śmierci Alex ( bardzo mi jej szkoda ) i szefowej zawsze lojalna a tu kret i pamięć straciła.

sador1991

nic nie pobije? PITBULL może

ocenił(a) serial na 10
Longbow

Fala zbrodni doskonale pokazuje prace policjantów OPZ ale wiadomo że jest to klon ABW świetne role Baki czy Wieczorkowskiego.Szkoda że nie było kolejnej serii.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

fala zbrodni to jest geniusz artystyczny i nawet najlepszy film porównać <chodź tego się nie robi> to i tak fala bije na łeb i szyję

sador1991

Obaj seriale są świetnie, nie ma co krytykować...

Alexa1694

Zgadzam się.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Najlepsze były teksty które mnie śmieszyły w niektórych odcinkach.Był odcinek w którym gangsterzy pytają się innego gangstera o kolesia który ma na imię Kola i zadaję mu pytanko kto zastąpił Kolę???Nie wiem może Pepsi:)

Koneser_Kielce

Pamiętam.

Koneser_Kielce

Szczególnie Rafalskiego i Młodego

ocenił(a) serial na 9
sador1991

a obsada
b gra aktorska
c fabuła

ocenił(a) serial na 4
sador1991

Jak oglądałem to gdy miałem 12-13 lat to wiele razy czułem, że zdecydowanie jestem na to za mały :D Przy Kryminalnych - ani razu.

debonair

Rozwiń trochę nie rozumiem .

ocenił(a) serial na 4
Ruben_fw

Kryminalni byli cukierkowi, policjanci byli tacy jednowymiarowi i bez skazy, koniec końców zawsze wychodzili bez szwanku, dobro zwyciężało, dopiero w czwartej-piątej serii zaczęły się cięższe klimaty, ale to za mało. A Fala Zbrodni od razu z grubej rury - kret-Budrys, porwanie i zabójstwo syna Kamińskiej, ćpający Młody, mafia która się nie patyczkowała, porywała policjantów i im odrąbywała ręce. Fala zbrodni była taka bardziej "brudna".

sador1991

Sorry ale nie. Przed chwilą skończyłem ogladać pare odcinków z pierwszej serii i powiem ci że Kryminalni mieli dużo ciekawszą fabułę i lepiej się oglada po latach nawet .A Fale zbrodni oglada się średnio nielicząc kilku niezłych odcinkow z 1 i 2 serii po za tym Kryminalni trzymali poziom do końca a Fala zbrodni niestety nie i w Fali było MNÓSTWO wpadek np jak zawsze gonili Sergieljską to zawsze im uciekali przez jakieś piwnice bardzo się to rzucało w oczy a w Kryminalnych tego nie było .Obsada w fali zbrodni była nawet ok nie ma w tym względzie zastrzeżeń .

ocenił(a) serial na 4
Ruben_fw

Tu się zgodzę, ale szczęśliwie gdy Fala Zbrodni zaczęła tyłować to Kryminalni zwiększyli temperaturę akcji.

debonair

Z uzależnieniem Młodego od prochów w 3 sez był ciekawy wątek .

ocenił(a) serial na 4
Ruben_fw

No, do rozstrzelania OPZ było świetne, następnej serii nie byłem w stanie oglądać. Coś powietrze zeszło. Ale Kryminalni za to wtedy przyspieszyli.

debonair

Ale żeby 4 ?

sador1991

Nie wierzę, że ktoś pozytywnie ocenia ten serial. Jeszcze te porównania do "Kryminalnych" - Wy chyba sobie kpicie. FZ, to bezmyślne epatowanie przemocą i wulgaryzmami, z mizerną fabułą i fatalną grą aktorską. W dodatku serial okropnie się zestarzał.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

I ten Serial Fala Zbrodni jest Lepszy i dobry serial a nie gówna Odwróceni, Paradoks, Determinator, i Prawo Miasta i Komisarz Alex i Ojciec Mateusz, i Prokurator

ocenił(a) serial na 10
pswitacz887

Nie będzie lepszego serialu z tego gatunku w Polsce Fala zbrodni była świetna szczególnie pierwszy sezon bajka

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Wogóle dla mnie Zagraniczne seriale to są gówna, a Przede wszystkim seriale jakie lubie To Fala Zbrodni, Sfora, Ekstradycja, Glina i PitBull i te są najlepsze ;-)

ocenił(a) serial na 10
sador1991

A co Sądzisz o Serialu Paradoks?

ocenił(a) serial na 10
pswitacz887

Paytyczek pajacu mas coś z głową? Pod kazdym polskim serialem na YT piszesz w kółko jedno i to samo

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Moim zdaniem Paradoks to jest gówno ;-)

sador1991

Pomyliło ci się chyba z M JAK MIŁOŚĆ, to jest gunwo. Sam nierząd i r***anie

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Genialny serial,który oglądałam już kilka razy a w dodatku to serial mojego dzieciństwa:) Według mnie dwie pierwsze serie były genialne a w szczególności pierwsza seria:) Obsada wtedy była rewelacyja:)Trzecia była nawet spoko,ale zdecydowanie wole wątek dotyczący Siergiejskiej niż małej Odessy.Postac Izy i Silene jakoś nie przypadły mi do gustu i daleko im do Czarnej czy Alex.Rowniez szkoda,ze nie ma Kuby bo według mnie był najlepszym informatykiem w OPZ.Jakoś nie polubiłam Michała. Chociaż w trzeciej serii odcinek pt,,Krawa Szkoła''był znakimoity.Niestety czwarta i piąta seria nie porwały mnie jakoś a postać Tatiany i Jonasza bardzo mnie denerwowała.Moim zdaniem ostatnie serie znacznie odstawały od dwóch pierwszych.Fabuła w pierwszych sezonach była zdecydowanie lepsza i oczywiście postacie były genialne np.Sergiej,Dżamszed Bakajew,Budrys czy Roma:)

ocenił(a) serial na 10
monia11253

Najgorszy sezon Fali zbrodni byl bezapelacyjnie lepszy niz najlepszy Kryminalnych. Pierwszy sezon nagrywalem na vhs taki to byl swietny sezon i emitowany z czerwonym znaczkiem dawane czasy szkoly podstawowej i takiego serialu juz nie bedzie.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Popieram w 100% :) Pamiętam do dziś te czerwone znaczki:)Ehh to były czasy:) Zgadzam się ,ze takiego serialu już nie będzie.Choć najbardziej lubię dwa pierwsze sezony a pierwszy sezon to prawdziwy majstersztyk:) Podobał mi się wtedy klimat fabuła i obsada:)Szczególnie watek z szantażowaniem Budrysa po prostu rewelacja:) Do do kolejnych sezonów mam ogromny sentyment i uważam ,ze te ostatnie dwa słabsze sezony są dużo lepsze niż niektóre seriale,które dziś produkują:)

ocenił(a) serial na 10
monia11253

Serial nie byl cukierkowy jak inne seriale sansacyjne z naszego kraju. Obsada dobra i postacie ciekawe kazdy odcinek byl tak dobrze zrobiony ze chcialo sie go obejrzec ponownie. Nigdy nie bylem fanem Agnieszki Dygant ale Czarna zagrala lepiej niz panne Franie Maj w Niani.

ocenił(a) serial na 10
sador1991

Genialny serial,który oglądałam już kilka razy a w dodatku to serial mojego dzieciństwa:) Według mnie dwie pierwsze serie były genialne a w szczególności pierwsza seria:) Obsada wtedy była rewelacyja:)Trzecia była nawet spoko,ale zdecydowanie wole wątek dotyczący Siergiejskiej niż małej Odessy.Postac Izy i Silene jakoś nie przypadły mi do gustu i daleko im do Czarnej czy Alex.Rowniez szkoda,ze nie ma Kuby bo według mnie był najlepszym informatykiem w OPZ.Jakoś nie polubiłam Michała. Chociaż w trzeciej serii odcinek pt,,Krawa Szkoła''był znakimoity.Niestety czwarta i piąta seria nie porwały mnie jakoś a postać Tatiany i Jonasza bardzo mnie denerwowała.Moim zdaniem ostatnie serie znacznie odstawały od dwóch pierwszych.Fabuła w pierwszych sezonach była zdecydowanie lepsza i oczywiście postacie były genialne np.Sergiej,Dżamszed Bakajew,Budrys czy Roma:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones