Filmweb Offline 2014 (2014-) miniserial

Trwa IX zlot użytkowników Filmwebu. Pokazy przedpremierowych filmów, rozmowy z kinomanami i picie napojów wyskokowych stają się ciekawym źródłem rozrywki oraz niezapomnianych historii.

plakat - Filmweb Offline 2014 (2014)

zdjęcia

(57)

obsada

Wiesz, kto tworzył ten serial? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

opisy serialu

Na razie nikt nie dodał streszczenia fabuły tego serialu. Możesz być pierwszy! Zamieść swój opis.

  • Rok 2006 zapoczątkował doroczne zloty użytkowników Filmwebu. Impreza, która pierwotnie odbyła się w Toruniu, potem została przeniesiona do Warszawy. Z czasem offline stał się dla niektórych osób najbardziej priorytetowym wydarzeniem w ciągu całego ... czytaj dalej

    zdaniem społeczności pomocna w: 77%

pozostałe informacje o serialu
Filmweb Offline 2014

kraj:
Polska
inne tytuły:
(więcej...)
  • Podczas Offline 2014 po raz pierwszy oficjalnie przedstawiono na forum "starą gwardię", czyli użytkowników, którzy byli obecni na pierwszym zlocie w Toruniu. Do tego grona podstępem zakradło się kilku użytkowników obecnych na drugim zlocie, ale szybko im to wybaczono. Mistrzem ceremonii (tzn. tego punktu programu) był Shemek.
  • Pragniemy uspokoić wszystkich, którzy po spożytych procentach w open barze, w trakcie sobotniej imprezy, zaobserwowali u siebie niepokojący objaw podwójnego widzenia - to jedynie Lipstick_92 pojawiła się na zlocie po raz pierwszy ze swoją siostrą bliźniaczką Madzieq_92.
  • Autorem plakatu tegorocznego Offline'u jest Pinokio1983, którego wcześniej zapowiedziana (na modnym portalu społecznościowym) nieobecność wywołała falę rozpaczy już na 3 tygodnie przed zlotem.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o