PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438916}

Fineasz i Ferb

Phineas and Ferb
7,6 28 862
oceny
7,6 10 1 28862
Fineasz i Ferb
powrót do forum serialu Fineasz i Ferb

Czas dojrzeć

ocenił(a) serial na 7

Haha, a już myślałam, że pozostawią tą kwestię bez wyjaśnienia albo będzie w jakimś filmie.. jeden z najlepszych odcinków. C0 sądzicie? :D Zwykła bajka, a banan na ryju xD

ocenił(a) serial na 10
pewupe

Potwierdzam, odcinek świetny. Jeden z najlepszych. :) Że też Fineasz tego nie dostrzegał... :D
Szkoda, że Fretka w jednej scenie tylko była.

Jerychon

Jeden z najlepszych? Może i tak, ale dobrze, że to tylko jeden odcinek. Przeważnie nie lubię motywu, gdzie bohaterowie stają się nastolatkami bądź studentami i mają dylematy typowe dla młodzieży, takie jak, jaką karierę obrać, romanse. Nie lubię takich dylematów zwłaszcza, bo ja się z nimi jakoś nie do końca utożsamiam, np. nigdy nie miałem dziewczyny. Jakoś tak nieprzyjemnie mi się ogląda takie motywy, ale tutaj wyszło nawet fajnie.

ocenił(a) serial na 9
czomo12

Ja zawsze wolałem te nastoletnie motywy. "Amerykański smok Jackie Long" bradziej mi się zaczął podobać, jak zaczął być w związku z tą blonyną (chyba). Chocicaż ten serial zawsze był świetny. Tak samo "Kim Kolwiek". Nastolatka, nastoletnie dylematy i naprawdę łapie mnie ten klimat. No a w szczególności "Ben 10". Bajka trochę nie wpisująca się w moje gusta, ale jak przedstawiono sezon ich jako nastolatków, ten chłopak Gwen to od razu zaczęło mi się podobać. Nigdy nie miałem dziewczyny, ale bardzo lubiłem właśnie motywy zakochania chłopaka i dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones