PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438916}

Fineasz i Ferb

Phineas and Ferb
7,6 28 866
ocen
7,6 10 1 28866
Fineasz i Ferb
powrót do forum serialu Fineasz i Ferb

Ja nie rozumiem...

ocenił(a) serial na 1

Jak inni mogą podniecać się takim badziewiem.Nie mogę patrzeć na tą bajkę,gdy tylko ona leci,mam ochotę rozwalić tv.Co w tym zabawnego,śmiesznego?Ok,jest to bajka dla dzieci może i odpowiednia,no ale proszę..ludzie co mają po 20 lat lubią to oglądać ...tego to ja już kompletnie nie rozumiem.W tej bajce postacie wyglądają jak dzwiolągi,nic nie jest oryginalne i pozżynane z innych bajek,pioseneczki są dla dzieci a odcinki tak zamulają że nie da się tego oglądać..

Angel_50

Obejrzyj sobie MLP jak ta bajka Ci nie pasuje :) oj tam piosenki co niektóre są dobre...co niektóre dobre słowo co nie? oj kochany 20 lat to kwiecie wieku a co mają inni oglądać ? jakieś seriale dla dziadków daj spokój w każdym z nas jest dziecko aniołku ...dzieci nie rozumieją przesłania bajek ja dopiero teraz zrozumiałam niektóre aluzje użyte w bajkach które obejrzałam jak byłam mała

ocenił(a) serial na 1
Gabby_Gums

MLP to już w ogóle dziecinada... piosenki są dla dzieci w wieku 5-6 lat jakieś guci guci gu...a co mają oglądać? stare bajki disneya są o wiele lepsze od takich chłamów co teraz lecą w tv.

Angel_50

Myślisz stereotypami koleżanko..ale okey uszanuje twoje zdanie niech już Ci będzie :) każdy niech ma własne zdanie

użytkownik usunięty
Gabby_Gums

"każdy niech ma własne zdanie" - Spróbuj przekonać do tej tezy bronych, to byłoby naprawdę fajnie.

ocenił(a) serial na 10
Angel_50

W takim razie jest z Tobą coś nie tak kolego...

3ricardo

Takich jak on jest sporo na tej stronce po prostu trzeba takich olewać :)

ocenił(a) serial na 1
3ricardo

Co ma być ze mną nie tak? mam po prostu inny gust,e te postacie w F i F są jakieś takie nijakie...to zbyt dziecinne by dorośli mogli to oglądać, ja rozumiem króla lwa i inne stare bajki no ale to...?

ocenił(a) serial na 1
3ricardo

a i btw, jestem dziewczyną.

Angel_50

ja też tego nienawidzę, ale kocham Dom Dla Zmyślonych.., Jam Łasica, Ed, Edd & Eddy, Nowa Szkola Króla, itd. te kreskówki, to zupełnie inny poziom, nie te co Fineasz I Ferb.

użytkownik usunięty
Angel_50

Mam to samo zdanie, choć nie oceniam tak krytycznie. Kiedyś wręcz uwielbiałem ten serial, a teraz nienawidzę go. Nie dość, że jest niewiarygodnie dziecinny, to jeszcze humor jest żałosny, a piosenek nie da się słuchać. Wolę PzM.

ocenił(a) serial na 10
Angel_50

A ja uważam, że każdy ma taki gust jaki ma i nie da się tego zmienić. My 20letni fani F&F poznajemy wspaniałe przygody chłopców, wspominamy przy tym nasze dzieciństwo i z pewnością większość z nasz żałuje, że nie wykorzystała wczesnej młodości lepiej. Dzięki temu serialowi przeżywamy dzieciństwo od nowa i skoro to daje nam choć trochę radości to nie zamierzamy się tego wstydzić. Kochamy F&F !

ocenił(a) serial na 9
urzeczona20

Podpisuję się pod tym rękami i nogami!

ocenił(a) serial na 8
Angel_50

według mnie to jest jedyna rzecz emitowana na DC , która może śmiało nosić miano produkcja Disneya
jest zabawny, i dla dzieci i starszych ,
po za tym główni bohaterowie czerpią pomysły ze swojej wyobraźni i kreatywności
a nie siedzą przy komputerze czy telewizorze cały dzień

ocenił(a) serial na 1
Angel_50

w 100% popieram. Ta bajka to dno i wodorosty...

ocenił(a) serial na 10
Angel_50

Skąd konkretnie zerżnięta jest fabuła twoim zdaniem? Moim zdaniem jest całkiem oryginalna, zwłaszcza tzw. "Plot B" (czyli Agent P i Dundersztyc).

Angel_50

zgadzam się

Angel_50

"Nie mogę patrzeć na tą bajkę,gdy tylko ona leci,mam ochotę rozwalić tv.Co w tym zabawnego,śmiesznego?Ok,jest to bajka dla dzieci może i odpowiednia,no ale proszę..ludzie co mają po 20 lat lubią to oglądać ...tego to ja już kompletnie nie rozumiem.W tej bajce postacie wyglądają jak dzwiolągi,nic nie jest oryginalne i pozżynane z innych bajek"

Jeśli dla Ciebie to jest "bajka" to rzeczywiście, lepiej zajmij się oglądaniem bajek. To jest serial animowany dla wszystkich, nie tylko dla dzieci, a nie "bajka". Jeśli tratujesz ten serial tylko jako "bajkę" to znaczy, że go po prostu nie rozumiesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones