PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694371}

Fortitude

7,2 8 473
oceny
7,2 10 1 8473
7,2 6
ocen krytyków
Fortitude
powrót do forum serialu Fortitude

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiego sezonu totalnie nie wiem o co chodzi i kim jest połowa postaci? Czy po prostu mam sklerozę i 2 lata przerwy w serialu zrobiły mi wyrwę w mózgu?

ocenił(a) serial na 7
ikrecisz

Jest trochę nowych postaci, więc sklerozy nie masz. Ale są też postacie z poprzedniego sezonu(Gubernator, Eric Odegaard, te ładne policjantki, młoda para biologów(Natalie i Vincent), nauczyciel Markus, później pojawiają się inni, którzy także byli w pierwszym sezonie(nie chce spojlerować kto;) ).

ocenił(a) serial na 5
ikrecisz

Spokojnie, z odcinka na odcinek sobie przypomnisz :) Niemniej jednak, pierwsze dwa rozbiegły się nieco z moimi oczekiwaniami. Pierwszy sezon charakteryzował się powolnym budowaniem atmosfery grozy. Teraz od razu mamy "jazdę bez trzymanki". W moim odczuciu trochę za dużo tej akcji, przez co większość widzów narzeka na chaos. Szkoda byłoby obniżyć ocenę temu serialowi. W większości przypadków, jeśli nawet drugi sezon był słabszy, to nie było pomiędzy nimi aż takiej dysproporcji.

ocenił(a) serial na 7
ikrecisz

i jeszcze Dan -szeryf ten rudy odnaleziony i Elena co leży w klinice nieprzytomna :)

sylsob1

A takie pytanie - co się stało z Danem, że zostanie odnaleziony? Nie mogę sobie zupełnie przypomnieć końcówki pierwszego sezonu, a mam zamiar właśnie zabrać się za drugi.

ocenił(a) serial na 7
bezsennosc59

On strzelił do Eleny -miłości swojego życia i może dlatego trochę sfiksował. W ostatnim odcinku 1 sezonu nic więcej nie pokazali tylko jak jest załamany po strzale i zrozpaczony odchodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones