PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168609}

Fraglesy

Fraggle Rock
7,1 2 955
ocen
7,1 10 1 2955
Fraglesy
powrót do forum serialu Fraglesy

Gobo - Maciej Damięcki
Mokey - Ilona Kuśmierska
Ret - Iwona Biernacka
Wembley - Henryk Talar
Boober -Stanisław Zatłoka
Syn Gorg- Krzysztof Krupiński
Mama Gorg - Mirosław Wieprzewski
Tata Gorg - Cezary Julski
Pan Sprocketa - Eugeniusz Robaczewski
wujek Gobo - Emilian Kamiński

i nie wiem po co później zrobili inny dubbing przecież to było mistrzostwo (może dlatego, że w starej wersji piosenki były po angielsku)

kolsol

To prawda!
A znasz nazwiska osób tego następnego dubbingu?

ocenił(a) serial na 7
kolsol

Zamiast spisanej obsady ja bym wolała chociaż kawałek ze starej wersji. Takie nazwiska, yyyh.

Daguchna

Kiedyś miałem dużoodcinkównagranycjeszcze na magnetofon szpulowy (tak jak i kupe dawnych bajek z dubbingiem), ale niestety ileś lat temu się popsuł. Niestety nigdzie nie jest dostępna ta stara wersja (szukałem wszędzie nawet fragmentów) tylko ta nowa, która jest poprostu beznadziejna, aż zniechęca do oglądania.

ocenił(a) serial na 7
kolsol

Aj tam, przesadzasz, wychowywałam się na nowej wersji i jest bardzo dobra.

Daguchna

Jakbyś znała starą to byś wiedziała o czym piszę.

ocenił(a) serial na 7
kolsol

Nie sądzę :>

kolsol

kolsol chciałbyś zobaczyć Fraglesy w wersji dvdrip PL ..? jeżeli udostępnisz swoje nagrania specjalna grupa się tym zajmie i wrócimy do życia twoja stara wersja proszę o kontakt GG 7247058

kolsol

A zna ktoś wersję animowaną? Jak byłem mały, to oglądałem fantastyczną wersję z kukiełkami, a kilka lat później trafiłem na beznadziejną wersję animowaną i byłem strasznie zawiedziony...
Teraz długo się naszukałem tej animowanej i już myślałem, że sobie coś ubzdurałem, ale nie..istnieje!
Dowód: http://www.dvdtalk.com/reviews/40424/fraggle-rock-animated-series/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones