PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94310}

Frasier

6,8 5 975
ocen
6,8 10 1 5975
Frasier
powrót do forum serialu Frasier

uwielbiam

ocenił(a) serial na 10

jak dla mnie arcydzieło mogę oglądać non stop

użytkownik usunięty
pa_ULA222

zgadzam się w 100% - genialny serial : )

ocenił(a) serial na 10
pa_ULA222

Popieram to NAJLEPSZY serial komediowy jaki ogladalam:) Nie zapomne odcinka w ktorym Frasier myslal, ze ma nawiedzona fanke i padlo tam genialne zdanie: Paranoia is good... :D

ocenił(a) serial na 10
pa_ULA222

również się pod tym podpisuję:)
non stop w tym wypadku znaczy... po raz 8. :P

ocenił(a) serial na 10
pa_ULA222

W moim prywatnym rankingu chyba tylko serial "Przyjaciele" stoi wyżej :) świetne poczucie humoru

sundayborn

No akurat Frasier w przeciwieństwie do Przyjaciół był zabawny, inteligentny i gorzki, więc Przyjaciele wypadają przy nim bardzo blado

ocenił(a) serial na 10
Lukasz641

Oba seriale to całkowicie inny rodzaj humoru. Tak się akurat składa, że ja lubię zarówno pierwszy jak i drugi typ :)

pa_ULA222

Ja też.

ocenił(a) serial na 10
pa_ULA222

dołączam do grona zachwyconych. na razie widziałem 1 sezon i jestem wniebowziety - jeszcze nigdy telewizyjna produkcja nie popraiwala mi tak humoru. swietna jest naturalnosc tej produkcji, nie to co wymuszone postacie z nowych tytulow, jak np big bang...
rewelka!!!

Santiago84

Mówisz o serialu Teoria wielkiego podrywu że ma wymuszone postacie ?.Przecież w tym serialu wszystkie postacie są fenomenalne,a Sheldon to już jest beka na maxa :D.

pa_ULA222

Uwielbiam !

ocenił(a) serial na 8
pa_ULA222

Uwielbiam . W szczególności wątek Nielsa i Daphne

ocenił(a) serial na 8
pa_ULA222

Pamiętam jak za gówniary zdarzało mi się spóźniać na pierwszą lekcję, bo Frasier leciał o 8 rano na TVP1 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones