PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 863
oceny
8,1 10 1 2863
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

Nominacja do Emmy

ocenił(a) serial na 10

Serial dostał nominację do nagrody Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny. W końcu ! Mówi się, że lepiej późno niż wcale. Co prawda trzeba przyznać, że konkurencja jest znakomita ale może istnieje jednak cień szansy... zwłaszcza po ostatniej świetnej prasie jaka pojawiła się po zakończeniu emisji serialu w NBC. Moim zdaniem po pięciu mocnych latach serialowi należy się uznanie.
Plus nominacje dla Kyla Chandlera i Connie Britton dla najlepszych aktorów za genialne sportretowanie rodziny trenera, a także nominacja za scenariusz do Always.
Na decyzje trzeba będzie poczekać do września. A co Wy o tym sądzicie, serialowi należy się Emmy ?

ocenił(a) serial na 10
barciq

już zdążyłem się przyzwyczaić do tego iż moje ulubione seriale są notorycznie pomijane w nagrodach, także zbytnio się nie przejąłem losem FNL, jednak cieszę się, że w końcu dostał jakieś nominacje; obiektywnie myślę, że serial nic nie zgarnie, ponieważ kandyduje z takimi serialami jak Mad Men, czy Games of Thrones, osobiście ich jeszcze nie widziałem, ale po opiniach widzę, że cieszą się większym uznaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones