PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 937
ocen
7,9 10 1 37937
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Po obejrzeniu wszystkich dotychczas nakręconych sezonów Simpsonów (28) brakowało mi ich humoru więc pomyślałam, że skoro Futurama jest tego samego twórcy to też będzie super. Obejrzałam 1 odcinek, 2, 3, 4 i ani razu się nie zaśmiałam. Wszystko przesadzone i jakby zrobione na siłę :/ Myślałam, że może tylko pierwsze odcinki są tak nudne więc obejrzałam 2 ostatnie i sobie odpuściłam...po tak dobrych komentarzach i ocenie spodziewałam się czegoś co dorównuje Simpsonom a tutaj taki zawód :( Więc dalej pozostaje mi czekać na kolejne odcinki The Simpsons ;D

ocenił(a) serial na 9
Lidkaaxox

A to ciekawe, bo na przykład ja uważam, że Futurama jest od Simphsonów fajniejsza i śmieszniejsza. Obejrzałaś dwa ostatnie odcinki całego serialu, czy pierwszego sezonu? Bo jeśli całego serialu to był to duży błąd - one domykają wątki, które rozwijają się przez cały serial i mają bardziej wzruszyć starych widzów, niż rozbawić.

ocenił(a) serial na 10
Lidkaaxox

Myślę, że raczej nie Twoje klimaty. A może mniej widzisz w tym serialu niż ja. Dla mnie to jest nr. 1 i zawsze będzie ;) Nie wszyscy muszą lubić to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones