PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 891
ocen
7,9 10 1 37891
6,8 8
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Bo oczywiście nie ma żadnej informacji w samym odcinku (czołówkę zresztą też ucinają), a wszędzie piszą, że to 5 sezon. Jednak to się nie zgadza, bo z tego co wiem 5 sezonu z dubbingiem nie puszczali.
Więc czy to jest 5 sezon i czy te odcinki były już puszczane w TV z polskim dubbingiem?

MistrzSeller

Kompletnym przypadkiem dzisiaj natrafiłem na Futuramę w TV. I był to odcinak "A Taste of Freedom", który o ile dobrze się orientuje pochodził z czwartego sezonu. Wszystkie nieścisłości pochodzą z tego, że były dwie podziałki sezonowe. Jedna produkcyjna, druga emisyjna. Według jednej jest to czwarty sezon, według drugiej jest to piąty sezon.
Tutaj masz listę emisyjną odcinków piątego sezonu (czyli chyba to co leci teraz na CC) - http://theinfosphere.org/Broadcast_season_5#Season_5

ocenił(a) serial na 9
donmaslanoz14

Dzięki

ocenił(a) serial na 9
donmaslanoz14

Wiem że minęło sporo czasu odkąd napisałeś ten komentarz, ale na jakim kanale zobaczyłeś odcinek ze starej serii?! : O

lsudny

Przecież jest napisane kilkukrotnie, że na Comedy Central.

ocenił(a) serial na 9
donmaslanoz14

cóż. na CC widziałem tylko 6 sezon

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

5 sezon był emitowany z dubbingiem na CC.Pamiętam że oglądałem kilka odcinków z 5 sezonu po polsku (np. ''The devil's hands are idle playthings'' ) .Na tym sezonie zaprzestano produkcji dubbingu do serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones