PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788578}

Future Man

6,7 1 200
ocen
6,7 10 1 1200
Future Man
powrót do forum serialu Future Man

Serial ten, jest o młodym chłopaku który dzięki temu, że jako pierwszy na świecie, przeszedł grę, zostaje odwiedzony przez przybyszów z przyszłości, i tylko on może uratowac świat, bo ta gra to był trening. Fakt, fabuła powielona z innego filmu/serialu, ale tutaj też to wyśmiewają. Serial jest dość absurdalny z niezdrowym poczuciem humoru, a jednak śmieszny.

Czy warto zobaczyć? Jeśli uda się wam przebrnąć przez pierwsze dwa odcinki i po prostu będziecie się nim cieszyć to tak. To nie żaden poważny serial, czy jakaś bajka o superbohaterach. Temu bliżej do Ricka i Mortego, niż do innych seriali obecnie.

ocenił(a) serial na 9
GIMB2004trololo

wg mnie pierwszy odcinek jest już super. To jak połaczenie terminatora z powrotem do przeszłosci
czyli sc fi z przymrózeniem oka

miked1981

Dla mnie pierwszy odcinek był zaskoczeniem, bo nie wiedziałem czego się spodziewać, po tym karle z igrzysk też nie spodziewałem się niczego dobrego, a tu proszę. Okazało się że strasznie głupi humor się im udał, a i ten aktor z igrzysk nie jest takim dnem, jak go przestawiły igrzyska, i całkiem dobrze wypadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones