PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788578}

Future Man

6,7 1 201
ocen
6,7 10 1 1201
Future Man
powrót do forum serialu Future Man

dobre oceny ma... a opis z torrentów : Josh Futturman| a janitor by day and a gamer by night| is recruited by mysterious visitors to travel through time to prevent the extinction of humanity.

ocenił(a) serial na 8
peliniusz

Ja oglądam jestem na 10 odcinku i świetnie się bawie ale nie każdemu musi się podobać

ocenił(a) serial na 8
natalia_croft2002

Również polecam. Postać Wolfa jest genialna.
Dawno się tak oglądając serial nie uśmiałem.
Prosty do bólu humor, ale mnie bawi.

peliniusz

Jestem w trakcie, na 6 odcinku dokładnie, ale jestem naprawdę zadowolony. Humor nie jest najwyższych lotów, ale daje radę, przede wszystkim za sprawą całej masy nawiązań do klasyki sci-fi.

ocenił(a) serial na 6
peliniusz

Zabawne. Na tyle zabawne, że nawet ja się uśmiałem kilka razy. Nie jest to czarny humor, raczej po prostu wulgarny, ale często trafiony.

peliniusz

jestem po 3ch odcinkach na razie jest spoko - taki lajtowy czasoumilacz (odcinki trwaja po 30min) - akcja mknie zwawo do przodu, kosci sa lamane, konczyny odrywane (a wiec raczej nie jest to serial dla najmlodszych ;), do tego duzo geekowych nawiazan do gier komputerowych i scifi plus sporo niewybrednego humoru typu zarty o bzykaniu itp , jak ktos lubi takie klimaty to bedzie zadowolony ;)

ocenił(a) serial na 8
peliniusz

Świetna komedia, polecam. Do tego sporo nawiązań do klasyków tj. Breaking Bad, Terminator, Back to the Future czy Avatar. :)

peliniusz

super serial. zgrywa ze starych filmów akcji, sporo odniesień do Terminatora ;) Świetna komedia, cały sezon w dwa dni :D

ocenił(a) serial na 1
peliniusz

Mi tam się nie podoba, ale obejrzyj, może trafi w twoje gusta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones