PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125073}

Gęsia skórka

Goosebumps
7,5 14 059
ocen
7,5 10 1 14059
6,8 4
oceny krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum serialu Gęsia skórka

Rozumiecie coś z tego? Jeszcze wczoraj w programie wszystko grało - dziś usunięte. Nie ma emisji o 19:40...

ocenił(a) serial na 7
michelangelo_2

tez się zdziwiłem czemu nie ma goosebumps,wiec napisałem do nich na fb i dostałem od nich taka odp: "Niestety musimy się kierować wynikami oglądalności. A te - łagodnie mówiąc - nie były najlepsze."A po kilku chwilach dostałem od nich nastepna wiad : Może spróbujemy jeszcze raz w innym paśmie... Zaczniemy od odcinków, których nie zdążyliśmy wyemitować".

yxoae

Mi napisali coś mniej-więcej takiego:

"Przykro nam o tym informować, ale byliśmy zmuszeni zakończylić emisję serialu „Gęsia skórka”. Niestety nie cieszył się on powodzeniem wśród widzów... Liczymy na wyrozumiałość. [...] niestety okazuje się, że "Gęsia skórka" nie jest tak popularna jak wydawało się również nam..."

ech.

ocenił(a) serial na 7
michelangelo_2

no coz,ok może lektor nie był powalający bo wszyscy się przyzwyczaili do tego dubbingu,no ale kurcze zamiast narzekac na lektora to powinni się cieszyc ze wogole wyemitowali to,wiadomo ze to już nie to samo co z dubbingiem,ale ja się cieszyłem ze moglem chociaż na chwile powrocic do swojego dzieciństwa. :)

ocenił(a) serial na 10
michelangelo_2

Mamy chociaż więcej odcinków po polsku :D.

michelangelo_2

Mi napisali że skończyła sie im licencja na emitowanie gęsiej skórki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones