PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125073}

Gęsia skórka

Goosebumps
7,5 14 059
ocen
7,5 10 1 14059
6,8 4
oceny krytyków
Gęsia skórka
powrót do forum serialu Gęsia skórka

czyżby wycofali ?? dziś był tylko 1 odcinek i to o zmienionej porze, właczam tak jak zawsze przed 10 a
tu się kończy...jutro jak i w najbliższym czasie nie ma zaplanowanych emisji...a mówili, że puszcza
wszystkie !! Szkoda gadać...

rocky_filmaniak

Ja już wczoraj miałem tutaj o tym napisać, ponieważ zauważyłem te dziwne zmiany w programie Tv Pulsu2 i dla mnie też jest to zdziwieniem.
Specjalnie dzisiaj wstałem wcześniej żeby obejrzeć. W poniedziałek napisze do Pulsu i spytam jak to bedzie dalej z serialem.

rocky_filmaniak

ok, ale watpie, żeby coś odposali już kiedyś coś pisałem i 0 odpowiedzi

rocky_filmaniak

Też kiedyś coś pisałem i nie odpisali ale napisalem drugi raz w godzinach kiedy mieli chyba otwarte i wtedy odpisali.

matt1997

no to dziwne w koncu mail caly czas jest na skrzynce no a ja chyba pisalem jakos weekend, a jaki był rano odcinek ?

rocky_filmaniak

Rano był odcinek ,, Noc w wieży Strachu"

matt1997

ok dzięki

matt1997

ale na wikipedii widze, że są 2 części tego odcinka, a rano był jeden, więc jak ?

rocky_filmaniak

Tak to była 1 część. Ciąg dalszy nastąpi kiedyś tam albo wogóle.

matt1997

hmm to skoro chcieli zakończyć to by nie dawali 2 częściowego odcinka, a w zasadzie tylko 1 części jego, mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i serial powróci w końcu obiecali, że puszczą wszystkie !!

ocenił(a) serial na 10
rocky_filmaniak

Spodziewałem się tego, że zakończą emisje przed czasem..
Przecież GS nie miała prawa mieć dobrej oglądalności.. 10 rano ?! Zero jakiegokolwiek klimatu.
Sam przyznaje, że nie oglądałem emisji o 10 tylko zasysałem odcinki od Milunirafcio i włączałem sobie w godzinach wieczornych.
Jednak napisali, że wyemitują wszystkie odcinki więc trochę niesmak pozostał.

Excalibue

no a początkowo miała być chyba o 20 i codziennie... i nie wiem jaki sens jest przerywać serial na rzecz jakiegoś nikomu nie znanego "zew krwi" (ciekawe jaką on ma oglądalność..........) i kontynuować GS po zakończeniu tego nowego serialu, to jest nienormalne!! kto tak robi ??!!! wpierw sie coś kończy a potem w jego miejsce daje nowe chyba !!!

rocky_filmaniak

Pisałem do Pulsu odpisali, że postarają się wznowić emisję póżną wiosną.

matt1997

no też tak słyszałem właśnie, "postarają", no zobaczymy....

rocky_filmaniak

UWAGA EMISJA ZAWIESZONA ALE TV- PULS OTWORZYĆ NA FACEBOOKU FAN PAGE NA KTÓRYM JEST POST ABY PODPISAĆ SIĘ POD NIM JEŻELI CHCEMY DALSZEJ KONTYNUACJI W TV!!
https://www.facebook.com/pages/TV-Puls-dla-fan%C3%B3w/1462414887321971

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones