PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 560
ocen
8,0 10 1 67560
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Strasznie ciężko się to ogląda a do tego postacie są wręcz żenujące no może z wyjątkiem Petera i Lois bo oni są spoko. Daje jeden bo uważam, że nie zasługuje na średnią 8,0. Kreskówka wyszła 10 lat po Simpsonach i jak w tytule mam wrażenie, że to ich słaba kopia. Ten sam motyw: gruby-tempy ojciec, kochająca żona, syn, córka, małe dziecko i pies a do tego ich dom i ogólnie cała akcja są jakby zdarte z Simpsonów tylko, że w bardziej prostackiej wersji. O Stewim już nie wspomnę bo to najgorsza postać z możliwych. Po obejrzeniu 2 sezonów szkoda mi czasu na kolejne więc szukam dalej czegoś w tym stylu. Może znacie? (Oprócz Futuramy)

ocenił(a) serial na 7
Lidkaaxox

Flintstonów

ocenił(a) serial na 10
Lidkaaxox

Trochę się z tobą zgodzę natomiast nie nazywał bym tego podróbą Simpsonów tylko dlatego że w 2 serialach jest główna rodzinka, to tak jakbym powiedział że gra "Uncharted" jest kopią "Tomb Raidera" ponieważ Drake robi te same czynności co Lara, totalnie bezsensu. ;)

Co do lepszych kreskówek to polecam Rick and Morty na Netflixie jest dostępny wszystkie odcinki są dostępne nawet z dubbingiem.
No i jeszcze jest BoJack Horseman też na Netflixie dostępny również z dubbingiem.

Mam nadzieję że pomogłem. :D

ocenił(a) serial na 8
Lidkaaxox

Prostactwo swoją drogą, ale szydera na społeczeństwo i popkulturę to największa zaleta FG. W Simpsonach tego nie ma, a przynajmniej nie w takim natężeniu. Jestem fanem obu tych seriali, ale Simpsonowie są ugrzecznieni, familijni. Najwyraźniej wolisz taki sposób opisywania rzeczywistości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones