PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 536
ocen
8,0 10 1 67536
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

MEGatron

ocenił(a) serial na 9

Naprawdę współczuje tej meg, ma całkowicie przesrane. a może mi ktoś powiedzieć kto aktualnie pokłada meg głos?

nieznajomy43

Lacey Chabert (1999–2000, 2011)
Mila Kunis (od 2000)
Tara Strong (śpiew)

ocenił(a) serial na 9
michu1945

dzięki.

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Shut up Meg !

ocenił(a) serial na 9
nieznajomy43

żartujesz chyba, ta postać jest tak ułomna i irytująca że z przyjemnością oglądam jak po niej jeżdżą, nie rozumiem jak można czuć do niej jakąkolwiek sympatie po obejrzeniu paru sezonów.

ocenił(a) serial na 9
Reynevann22

Uwielbiam patrzeć jak nasz ulubieniec Peter przykłada jej głowę do swojej tłustej dupy i pierdzi!

ocenił(a) serial na 10
Reynevann22

To jedyna tak naprawdę normalna postać, więc ciekawe, że ludzie uznają ją za najbardziej irytującą. Pewnie wiąże się to z tym, że w porównaniu z innymi jest najmniej rozrywkowa dla widza - ot, zwykła nastolatka z kompleksami i problemami z rówieśnikami. Nie jest moją ulubioną postacią, ale czasami jak widzę, jak ją inni z rodziny traktują, to jest mi jej żal ;)

ocenił(a) serial na 9
Hydeist

W paru odcinkach było mi jej szkoda, ale przez większość była po prostu irytująca ;/

ocenił(a) serial na 9
Hydeist

Meg ze swoją normalnością jest przeciwwagą dla szaleństwa Petera, Stewie'ego i reszty rodziny i zupełnie się od nich różni, pewnie dlatego wszystkich irytuje ;)

ocenił(a) serial na 8
nieznajomy43

Ryby i Meg głosu nie mają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones