PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 536
ocen
8,0 10 1 67536
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 10

Jeśli musielibyście wskazać jedną postać, którą lubicie najbardziej, która by to była? U mnie to
Stewie i odwrotnie której postaci nie cierpicie? Ja nie lubię Chrisa, strasznie mnie wkurza :)
Jak jest u was?

Kubasek

Mam problem, bo na równie lubię Petera, Stewie'go i Herberta, nie potrafię wybrać, którego najbardziej:) Natomiast, podobnie jak ty, nie cierpię Chrisa.

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Najlepsza to Rupert, a najgorsza to Meg. Everybody hates Meg.

ocenił(a) serial na 10
Bowen

Rupert to miś przecież, on nie mówi :)

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

You don't say?

ocenił(a) serial na 9
Bowen

Ja właśnie lubię Meg. Myślę, że powinni bardziej rozwijać tę postać.
Anyway, całe moje uwielbienie idzie w kierunku Lois <3
nie lubię Clevelanda.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Ja mam dwie ulubione postacie , są nimi Stewie i Brian , uwielbiam gdy opiera się cały odcinek na nich. :)

a zbytnio nie przepadam za Meg.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Stewie, ale ten Stew z pierwszych sezonów gdzie był bardziej "zły". Teraz to jakiś za dobry i łagodny się zrobił. No i oczywiście paranoicznego burmistrza.

ocenił(a) serial na 7
morgana000

Adam West.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Wy też myślicie, że Homer Simpson jest podobny do Petera? Moim zdaniem, nie są podobni. Tylko dlatego, że obaj nie są zbyt inteligentni to nie powód, żeby ich porównywać.

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Adam West!

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Mój ulubiony to Brian. Uwielbiam jego głos, szczególnie w piosenkach których nie jest niestety za dużo. I jeszcze Quagmire za ten swój zboczony styl. Właściwie to bardziej lubię wszystkich którym głos podkłada Seth MacFarlane :)

ocenił(a) serial na 10
kruk6666

Ciekawostka: Podkładając głos pod Briana, Seth używa swojego zwykłego głosu.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

To pewnie przez to mi się tak podoba :)

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Ciężki wybór z najlepszą postacią...jeśli chodzi o humor to Peter (głupszego gościa w kreskówkach nie widziałem) , z charakteru to Brian (trafne komentarze) i Lois (miła- do czasu i ten pociąg do sexu xD). Oskara za krótkie , ale bombowe kwestie należą się Quagmire'owi i jego ''Giggity Giggity Go'' :D Oczywiście Stevie też super dziecięcy geniusz :)
Najgorsza postać? Na początku w ogóle nie podpasował mi Chris , ale coraz więcej sezonów tym lepiej go odbierałem. Więc w sumie średnio podoba mi się postać Meg, zamiast jej mogli dać tą blond laskę co inteligencją przybliżona jest do Petera ;D

ocenił(a) serial na 8
finalfantasy1986

Stewie rządzi, dla niego oglądam ten serial :)

ocenił(a) serial na 7
finalfantasy1986

zamiast jej mogli dać tą blond laskę co inteligencją przybliżona jest do Petera ;D

Srednio rozgarnięty ojciec, plus seksowna blondi, niezbyt rozgarnięta i najstarsza z rodzeństwa. Hmmm, Married with Children:P?

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

niestety nie będę oryginalna, ale oczywiście mistrzem jest Stewie.
a Chris to taka pocieszna oferma.
i podobnie jak większość- Nie lubię Meg. Biedna ta Meg...chyba nikt jej nie lubi.

Kubasek

Hmm ciężki wybór :) przyznam, że lubię Quagmire przez ten jego styl "rucham wszystko co się da". No a poza tym uwielbiam Stewiego i Briana, szczególnie gdy są razem.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Nie licząc Petera to zdecydowanie Stewie. Nienawidzę za to Herberta i Clevlanda.

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Plus: Brian, Peter, Meg
Minus: Quagmire,Stevie

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

No zdecydowanie wolę Stewiego z czasów obecnych, niż tego pseudo-złowieszczego szkraba i to właśnie ten Stewie najbardziej mi się podoba. Za czasów pierwszych sezonów, kiedy nie przepadałem za dzieciakiem byłem za Peterem i jego głupimi żarcikami (do tej pory mi się to podoba) podczas patetycznych scen.

użytkownik usunięty
Kubasek

Trudno mi wybrać jedną, więc: Stewie - ten nowy Stewie, Peter - cymbał jakich mało ale nikt tak często mnie nie rozbawiał, Quagmire - uwielbiam jego Giggidy w tle, gdy Lois powie coś związanego z seksem i wszystkie jego akcje, oraz Herbert - nie zawsze jest, ale wystarczy jedna jego kwestia by mnie rozbawić.

Kubasek

Najlepsi to Stewie i Brian, nienawidzę Quagmire :)

Kubasek

Najbardziej lubię: Peter.
Nie lubię: Quagmire.

Kubasek

zdecydowanie do gustu najbardziej przypadł mi Stewie - szczególnie w wydaniu podbijającym świat i Brian, który, będąc psem, wydaje się najinteligentniejszy z całej rodziny :D nie przepadam za Quamirem, bez większej filozofii - zwyczajnie nie podchodzi mi jego styl życia i poczucie humoru.

Kubasek

Uwielbiam Cartera (ojciec Lois) - wyjątkowo udana, krwista postać i tandem Stewie + Brian. Meg mnie nudzi, a Cleveland irytuje.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

ja najbardziej lubię Petera i Quagmira, nie lubię Briana - to dla mnie najnudniejsza postać nic niewnosząca do serialu i irytująca, najbardziej nie lubię Herberta, jakiś zboczony jest

Kubasek

Najbardziej lubię Peter'a (to co ma w głowie ten człowiek, to się nie mieści. POOOFf!), z takich postaci dalszoplanowych to najbardziej burmistrza Adam'a West'a :). Najmniej do gustu przypadła mi postać Herberta..

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Zdecydowanie Stewie z dawnych czasów...od sezonu 9 jest jakis taki słaby...ponad to Brian i Peter. Najbardziej irytuje mnie Adam West i Cleveland.

ocenił(a) serial na 9
Kubasek

Do tej pory obejrzałem 4 sezony i mam tak:

Najlepsi: Stewie i burmistrz Adam West.
Najgorszy : Cleveland.

ocenił(a) serial na 10
mattbuyek

ja tez nie cierpie clevelanda . peter jest the best

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

ulubiona Brian najgorsza Quagmire

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Stevie, Peter, Brian

ocenił(a) serial na 10
rgbobowie

kocham: Stevie(stary i nowy),Peter,Brian,Quagmire,burmistrz Adam West,Herbert,Carter
nie lubię: Meg, Cleveland

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Moja ulubiona to Stewie, a najgorsza to Meg

Kubasek

Ja lubię Stewie'go, szczególnie podoba mi się jego akcent, to naprawdę ogromny plus tej postaci, moim zdaniem ;) A najmniej lubię Quagmire'a, zupełnie nie przypadł mi do gustu.

ocenił(a) serial na 5
Kubasek

ja najbardziej lubie starego Bena Kenobiego z oryginalnych Gwiezdnych Wojen

Kubasek

co jak co ale Peter. dzieki niemu ten serial trzyma poziom humoru :D najbardziej podoba mi sie te przedluzajace sie sceny powtarzanie czegos. kiedy widz mysli ze sie skonczy gag a ten trwa jeszcze 2-3 minuty :D

JUSTIN PETER GRIFFIN !

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Oj ciężkie pytanie, jest tyle świetnych postaci w tej kreskówce, zarówno pierwszoplanowych jak i drugoplanowych, ale chyba Peter i Stevie, o i może jeszcze burmistrz.

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

+ Lois i Brian
- Cleveland

Kubasek

Najbardziej lubię duet Stewie i Brian a najmniej Lois.

Kubasek

Osobiście nie lubię Joe Swanson'a oraz Cleveland 'a, za to ubóstwiam Stewie oraz Brain'a. Lubie też wersje kinky Lois.

ocenił(a) serial na 7
Kubasek

Adam West, Quagmire, lekarz, Kool Aid :D

ocenił(a) serial na 10
Kubasek

Najbardziej uwielbiam Briana i Stewiego a szczególnie gdy są razem w odcinkach np. "Road to Germany" :)
Natomiast też strasznie uwielbiam Petera i jego głupie wygłupy ;D
Też bardzo lubię burmistrza Adama Westa, Cartera i Jamesa Woods'a :D
Natomiast nie przepadam za Quagmire.

ocenił(a) serial na 8
Kubasek

Ja lubię najbardziej stewiego,briana i quagmajera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones