PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5792}
7,6 439
ocen
7,6 10 1 439
Gdańsk 39
powrót do forum serialu Gdańsk 39

Głos Ryszarda Kotysa

ocenił(a) serial na 10

W tym serialu zauważyłem iż Ryszard Kotys mówi innym głosem podobną sytuacje
zauważyłem w Mieście Prywatnym jak Krzysztof Kiersznowski mówi też innym głosem.
Czemu ?

maciej2801

Obaj mają akcent albo dykcje szczerze robotniczo-chłopską ... może nie pasował do sanacyjnego oficera :). Kilkakrotnie spotkałem się z dubingowaniem Zbigniewa Buczkowskiego w filmach z okresu PRL i jego warszawsko-praskiego głosu. Za reżyserem nie trafisz.

ocenił(a) serial na 8
maciej2801

Kiedyś słyszałem że najpierw nagrywa się sceny-obraz zwłaszcza w starszych filmach a później w studio dogrywa się dźwięk, niektórzy aktorzy podczas dogrywania dźwięku mają już inne zobowiązania filmowe, telewizyjne, radiowe, teatralne, itp bo była jakaś obsuwa i na czas nie dało się tego zrobić, albo ich głos nie podoba się reżyserowi, albo mają bardzo charakterystyczny głos i dlatego ich postaci mówią zmienionym głosem, albo choroba aktora, albo niestety nastąpiła śmierć aktora np Z. Cybulski w ostatnim jego filmie pt: Morderca zostawia ślad głosu użycza chyba Łomnicki

ocenił(a) serial na 10
marcin121985

Dzięki bardzo za odp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones