PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779126}

Geniusz

Genius
7,8 5 874
oceny
7,8 10 1 5874
Geniusz
powrót do forum serialu Geniusz

Serial bardzo mi się podoba. Póki co, 3 odcinek najlepszy :) Aktorzy doskonale pokazali miłość Alberta i Milevy. Jestem zachwycona i czekam na więcej!

ocenił(a) serial na 10
Mia_023

Też mi się podoba, jakieś tam wady ma, ale jeśli to faktycznie tak było to Milewa to strasznie dziwna kobieta była :)

wiatriwoda

A i sam Albert ciągle chodzi z głową w chmurach :) Ale trzeba przyznać, że geniuszem to on był. Jak na filmie rozmawiają o fizyce to trochę nie wiem o co chodzi czasami :)

Mia_023

Piękna miłość oparta na fascynacji umysłowej. Przede wszystkim, a aktorka grająca Milevę również fantastyczna!

Mia_023

Jakoś na razie mnie nie zachęca...

Lou_5

W kolejnych odcinkach nastrój robi się coraz mroczniejszy... Ale aktorzy doskonali - nie zmieniają się!

Mia_023

noo dobrze więc, jak znajdę czas to go obejrzę.

Lou_5

Koniecznie daj znać czy Ci się spodoba :)

Mia_023

Ja też uważam, że Johhny Flynn świetnie zagrał mlodego Einsteina :) i postać Milevy równiez świetnie zagrana :)

ocenił(a) serial na 8
Mia_023

Tak. mniej więcej o jeden odcinek przesadzili z jego obecnością ale i tak gra genialnie prawie nie ustępuję Panu Rushowi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones