PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 152
oceny
7,3 10 1 46152
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Może znaleźliście jakieś błędy w serialu. Ja od siebie dodam:
- W 1 odcinku kiedy widzimy fotografię ojców Rachel, jeden z nich jest czarnoskóry natomiast kiedy poznajemy jej tatusiów w następnych odcinkach żaden z nich nie jest czarnoskóry
- Rachel jest wegetarianką ale na spotkaniu z Finnem je pizze z szynką/czy salami
- w odcinku w 4 sezonie kiedy Quinn i Santana przyjeżdżają do NY do Rachel, można wywnioskować ze jest zimno może to była późna jesień czy coś, Rachel ubrana jest w ciepłą kurtkę i sweter, Santana w kurtę i szalik, natomiast Quinn jest ubrana tylko w cienką sukieneczkę bez rękawów.

To tyle

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Mnie zawsze wydawało się dziwne, że w odc, Never Been Kissed, Kurt dzień po pierwszym spotkaniu z Blainem, już miał jego zdjęcie w szafce.

ocenił(a) serial na 7
olggie47

Mi się jeszcze dziwne wydawało to że w ten dzień kiedy Lauren rozwiesza po szkole zdjęcia Quinn jako Lucy (jak była brzydka, otyła itp) a nikt wcześniej nie wiedział że kiedyś Quinn tak wyglądała, to kilka scen później w tym samym odcinku Finn wyjmuje z portfela zdjęcie Quinn jako Lucy( takie zdjęcie małe jak od legitymacji np) i mówi że nosi takie zdjęcie bo tu ją naprawdę widać i ją kocha.. więc skąd on wziął to zdjęcie? Ktoś kiedyś próbował wyjaśnić taką teorię że " Finn zobaczył te zdjęcia wziął jedno zerwał, poszedł żeby to zeskanowali gdzieś, następnie zmniejszył do rozmiaru zdjęcia legitymacyjnego żeby wsadzić do portfela i pokazał to Quinna" ale jakoś ja tego nie kupuje kiedy on by miał niby na to czas? albo tyle zachodu że mu by się chciało..

ocenił(a) serial na 7
olggie47

o tak, zawsze się śmieję gdy widzę to zdjęcie w szafce. A o do zdjęcia młodej Quinn to też rzuciło mi się to w oczy, ale Finn od dłuższego czasu był jej chłopakiem, więc mógł znać jej sekrety

martadz_91

Mnie a propos wyglądu Quinn ciekawi jeszcze jedno, w 18 odc 2 sezonu dowiadujemy się, że Quinn była niezbyt ładnym, otyłym dzieckiem wyśmiewanym przez rówieśników, natomiast nieco wczesniej, chyba w 7 odcinku, podczas gorączki Will widzi młodsze wersje członków chóru- i Quinn jest tam ładną, aniołkowatą dziewczynką, podobną do siebie obecnej....o ile nie było to jedynie majacznie Willa nie mające nic wspólnego z rzeczywistością :p

ocenił(a) serial na 7
ciotkaEliza

W sumie to serial tak jakby komediowy więc ciężko o logikę w niektórych sytuacjach, chociaż momentami niektóre wątki były traktowane niechlujnie i nie były wyjaśnione. Co do Quinn i wyglądu tych dzieci to myślę że to było wyobrażenie Willa ale było rzeczywiste- znaczy przedstawiało jak naprawdę oni wyglądali w młodości. Bo pamiętam chyba była pokazana młoda Rachel w jakimś wspomnieniu kiedyś i wyglądała identycznie jak ta z wyobrażenia Willa tak samo chyba Finn/ Co do Quinn to tam miała może z 7-8 lat? a jako Lucy z 13? więc powiedzmy że zbrzydła czy coś tak po prostu. Mnie zastanawia natomiast jeszcze to że Lucy nosiła okulary, a Quinn raczej nie nosi soczewek a okularów to już na pewno więc co wyleczyli jej tak po prostu wadę wzroku?( ona mówiła kiedyś jak pokonała trądzik i schudła ale o wadzie wzroku niczego nie było jakby zapomnieli o tym że na zdjęciu miała okulary)

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

nw czy to wielka pomyłka, ale w odcinku "Yes/no" (3x10) Sam chce się przypodobać Mercedes i załatwić sobie kurtkę ze znakiem liceum, w połowie odcinka prosi o nią Besiste, a na samym początku śpiewa sobie we wspomnianej kurtce "Summer nights"

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Co do wyglądu Quinn to sobie przeglądnęłam ostatnio te odcinki i rzeczywiście to dziwne żeby ona aż tak się zmieniła od wizji Willa do tego jak wyglądała jako Lusy, zupełnie inny nos, kolor włosów itp.
A co do absurdów to w odcinku 100 jak dla mnie czymś dziwnym była rozmowa Rachel i Mercedes, chodzi o to że Mercedes mówi Rachel jak ona to ją rozumie jak ją też krzywdzili w liceum i się z niej wyśmiewali i jak ona była gnębiona przez Quinn, Santanę i Pucka ale sory jakoś nigdy nie widziałam przez te 3 sezony w liceum żeby któreś z nich powiedziało do niej coś złego, żeby ją oblało tym koktajlem albo coś, to Rachel i Kurt byli najbardziej poniewierani w szkole, a Rachel w szczególności przez Santanę i Quinn dlatego rozśmieszyła mnie trochę ta rozmowa.

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

to było trochę dziwne, bo Mercedes była raczej lubiana w liceum - przyjaźń z Q w 1 sezonie, potem z Santaną nawet się zakumplowała, ale ta rozmowa miała do czegoś nawiązywać, więc ok. Myślę, że Merc miała najgorzej z Rachel, no bo ona zabierała jej zawsze solówki, fajnie, że się dziewczyny pogodziły :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

ale przecież nawet w s1 gdy Quinn i Mercedes rozmawiają Merdeces mówi do niej coś w stylu "zawsze mówiłaś mi tylko, że jesten beznadziejna"

ocenił(a) serial na 7
Kaoshi

Może i tak, nie pamiętam tego, ale może dlatego że po prostu o "dołowaniu" mercedes przez Quinn i Santanę było tylko wspomniane, natomiast znęcanie się nad Rachel było pokazane przez 2 sezony, dlatego cieżko porównywać to ponieważ nigdy nie widziałam żeby Quinn czy Santana powiedziały jakieś złe słowa o Mercedes no a o Rachel to wiemy" Hobbit, drwarf, midget. RuPaul, Man hands, Stubles, Treasure Trail," itp. plus gnębienie jej, tak samo przecież był gnębiony Kurt przez futbolistów.

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

ale oni byli wszyscy gnebieni, to ich połączylo, nie ma co rozpatrywać "kto miał gorzej". Mercedes praktycznie ze wszystkimi się przyjazniła, Kurt był też lubiany i Rachel w 3 sezonie polubili, więc nie szukajmy dziury w całym :)

ocenił(a) serial na 1
alunia_kiss

caly ten serial to blad papa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones