PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 148
ocen
7,3 10 1 46148
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Jonathan Groff (Jessie St. James) powraca do Glee. Wraca do McKinley aby przeprosić Rachel i być może aby znów zyskać jej
serce. Będzie on w 3 ostatnich odcinkach 2 sezonu.

Ja się cieszę ogromnie, że wraca. I pomimo tego jak bardzo skrzywdził w poprzednim sezonie Rachel to mam nadzieję, że sie
znów zejdą, bo według mnie tworzyli razem wspaniałą parę. ;) I mam nadzieję, że może będzie on nie tylko w końcówce 2 sezonu,
ale także i w sezonie 3. ;)
I tak myślę, że jak tylko pojawi się Jessie i zacznie zabiegać on o względy Rachel to i Finn wtedy znów coś do niej poczuje i będzie z
nim konkurować...

urszulankaa

Nie chcę niszczyć twoich nadziei, ale myślę, że to tylko gościnny występ na te 3 odcinki. Mam taką nadzieję, bo nie lubiłem Jesse'ego (ekscesu z rozbiciem jajka na głowie Rachel nigdy nie zrozumiem i nie wybaczę!). Może to wina Groffa, który nie był moim zdaniem wiarygodny w tej roli (choć, przyznaję, chłopak umie śpiewać).

Jamal_Malik

Też strasznie cieszę się z jego powrotu. Uwielbiam go :)

ocenił(a) serial na 6
edyyttaa

Ja to widzę tak: wróci na trzy odcinki, spróbuje odzyskać Rachel, a na koniec ona rozbije mu jego jajka, za tą akcję na parkingu i zwycięstwo w zawodach xD

urszulankaa

tak!!! strasznie się cieszę ;D a już myślałam że prima aprilis ale spojrzałam na wczorajszą datę ;D

ocenił(a) serial na 3
urszulankaa

zobaczę to uwierzę, bo póki co to wątpię. Takie plotki pojawiały się kilkanaście razy już :P

gleek

O jaaa ! To super !
Uwielbiam go !! :D

ocenił(a) serial na 7
urszulankaa

Mam nadzieję, że wróci tylko po to żeby Rachel była znowu z Finnem...Nie zniosę ich dłużej osobno ;(

użytkownik usunięty
czarnabastet

ooo musi wrócić uwielbiałam go, za ten taki czarny charakter z nutką miłości i mam nadzieje że jednak chociaż na chwilę będzie z Rachel też sadze że tworzyli piękna parę

ocenił(a) serial na 7

Jedyna dobra rzecz w nim to jego duet z Rachel, w którym się zakochałam...Nie mogę mu wybaczyć tego jajka. To był cios poniżej wszelkiej godności...;/

użytkownik usunięty
czarnabastet

za 4 dni może go zobaczymy!!!! <3

ocenił(a) serial na 4

Ja nie mogę się doczekać... ;]
Uwielbiam go! :D

ocenił(a) serial na 10
urszulankaa

uwielbiam odpowiadać na komentarze z 7 lat przed.

Nietypowe zakończenie nie?

urszulankaa

po 9 latach hhaah , ale też się mega cieszyłąm jak wrócł był najlepszym chłopakiem reachel , zawsze ją wpierał i tak pięnie śpiewali, a na koniec są małżeństwem, trzymałam kciuki, że na koniec będą razem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones