PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 152
oceny
7,3 10 1 46152
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Plany aktorów Glee

ocenił(a) serial na 10

Wiecie może co będzie dalej z aktorami Glee? No bo serial się skończył a ja mam nadzieję, że oni nie pójdą w zapomnienie i będą rozwijać swoje kariery aktorskie i wokalne :)

Z tego co na pewno wiem:
Lea - zaczyna pracę na planie nowego serialu "Scream Queens" reżyserem jest Ryan :) , jej nowa książka ukaże się u USA na jesień i nie wiem czy to prawda czy plotki ale podobno pracuje nad 2 płytą
Naya - będzie miała drugoplanową rolę w Devious Maids no i zajmie się macierzyństwem :)
Darren - jakiś musical na Broadway'u
To chyba wszystko co wiem Dianna pracuje chyba nad jakimś filmem ale szczegółów nie znam :) piszcie jak coś wiecie bo chciałabym śledzić ich nowe projekty i na pewno będę im kibicować :)

ocenił(a) serial na 8
Kisses_A

Heather w 3 filmach zagrała. "Romantically Speaking" było już chyba nawet wyemitowane.

Kevin zagrał w "Boychoir"

Chris zagra w jakimś tam filmie, nie pamiętam tytułu.

No i Melissa w "Superigirl"

ocenił(a) serial na 9
buuu022

Chris ma zagrać Noela Cawarda, na razie roboczy tytuł brzmi "Noel".
Wg mnie idealna rola dla niego :D Cant wait ! : )

ocenił(a) serial na 7
Kisses_A

Teraz jakoś mają mieć swoje premiery 2 filmy z udziałem Dianny i oprócz tego obecnie pracuje ona nad jakąś sztuką w teatrze w Londynie https://twitter.com/diannaagron( tutaj macie link) sztuka ma się nazywać " McQueen"

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Darren będzie na broadwayu grał w hedwig and the angry inch
Chris jest nastawiony na pisanie książek. W tym roku wydaje 4 część niesamowitej serii the land of stories. Za rok będzie ostatnia część, w planie ma jeszcze parę innych książek.
Grant Gustin teraz gra w the flash
Hemo grała w Romantically speaking niedługo będzie w telewizji.

ocenił(a) serial na 10
Kisses_A

Kevin oprócz Boychoir zagrał lub będzie grał w They Might Be Kennedys komedii która premierę będzie miała w 2016 roku.( gra tam jedną z głównych ról ) W Wielkiej Brytanii prowadzi też popularny program Virtually Famous ( ostatnio wspominał coś że będzie się starał zaprosić do któregoś odcinka kogoś z obsady Glee chciałbym to zobaczyć ) Ma jeszcze tą audycje radiową którą prowadzi z Amber Riley ale nie wiem czy nie zostało to zawieszone. Szkoda że nie ma w planach wydania płyty. Becca Tobin pojawi się w NCIS Los Angeles ale nie wiem czy epizodycznie czy na dłużej

ocenił(a) serial na 5
Kisses_A

Heather grała też w horrorze, który chyba w tym roku ma być w kinach i ostatnio skończyła nagrywać jakąś komedię. Poza tym wspominała o jakimś pomyśle na film, którego chciałaby zostać producentem.

Dianna to najbardziej szaleje, bo w tym roku to chyba z 5 filmów z jej udziałem ma wyjść.

Kisses_A

Lea będzie też grała jedną z głównym ról (razem z Kate Upton) w komedii 'The Layover'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones