PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 151
ocen
7,3 10 1 46151
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Prawdziwe przyjaźnie.

ocenił(a) serial na 8

Jakie przyjaźnie w obsadzie lubicie najbardziej?

Ja najbardziej lubię:

Naya/Heather - od 1 sezonu czułem, że te dziewczyny się bardzo lubią :)
Naya/Dianna - bardzo fajna przyjaźń, lubiłem je oglądać
Amber/Chris - to takie Kurtcedes gdy kamery gasną
Heather/Chord - w prawdzie nie wiem, czy to przyjaźń, ale bardzo fajne zdjęcia mają i chyba się
lubią :)
Kevin/Heather - podobnie jak wyżej
Naya/Kevin - fajna przyjaźń, acz niespodziewana patrząc na relacje Artiego i Santany w serialu :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Przyjaźń Dianny i Lei uwielbiałam, widać że naprawdę bardzo się lubiły przez te 3 sezony w Glee można wnioskować poprzez zdjecia, filmy itp. - teraz nie wiadomo jak to jest...
Oczywiście Naya/Heather moim zdaniem też para dobrych przyjaciółek
Cory/Mark

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Achele już troche się wypaliło w 3 sezonie, kiedy Cory zaczął chodzić z Leą, przynajmniej tak mi się wydaje, wtedy Dianna bardzo zbliżyła się z Nayą. :)

Cory i Mark się przyjaźnili, ale odnosze wrażenie, że Marka najlepszym przyjaciele, jest Chord i zawsze nim był w obsadzie :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Jenna/Kevin choć nie cierpię Tartie to muszę przyznać że przyjaźń Jenny i Kevin chyba naprawdę jest prawdziwa często widać ich razem z tego co wiem to oni nawet chyba są lub byli współlokatorami
Amber/Kevin
Też lubię przyjaźń Nayi i Kevina i też zaskoczyło mnie to że się przyjaźnią. Aczkolwiek nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale wydaje mi się że ostatnio ta przyjaźń nie co osłabła. Kiedyś a to zdjęcie razem na insta a to jakiś tweet a to wspólne nagrania z Londynu a teraz ni hu hu tyle co z planu. Zresztą podobne mam wrażenia co do wszystkich przyjaźni Nayi także tą z HeMo ( ale to można tłumaczyć dzieckiem )
Kevin/Heather i to też nie wiem czy to przyjaźń... ale wyglądają wyglądali i będą wyglądać razem uroczo.
Becca/Jenna to też przyjaciółki i to chyba bardzo bliskie co dalo sie zauważyć po śmierci Mata Bendika.
Swoją drogą jestem ciekaw ile z tych przyjaźni przetrwa po ostatnim klapsie Glee czy emisji ostatniego odcinka

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Ja zauważyłam jeszcze że Lea chyba teraz już z nikim się tak naprawdę nie przyjaźni z ekipy a właściwie od połowy 3 sezonu. Kiedyś był blisko z Dianną, Corym, Chrisem a teraz z nikim tak kontaktu nie utrzymuje, co mnie dziwi bo ona jest na stałe w Glee a Np taka Dianna,Naya, Mark już nie są a spędzają czas z Jenną, Kevinem czy też Chordem mozna zobaczyć Np zdjęcia ostatnio było jakieś przyjęcie u Jane Lynch i też Lei tam nie było... Nie wiem może mi się wydaje ale ona się odsunęła od ekipy

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Lea z Chrisem chyba nie była blisko, przynajmniej tak mi się wydaje. Achele zdechło w okolicach 3 sezonu, no a Cory to wiadomo.
Lea zdaje się teraz jest dość blisko z Beccą, chyba Heather, Chordem, Darrenem.

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

zapomniałem przyjaźni Amber i Kevina. McRiley rządzi! Widać, że się dogadują, nie prawdaż? :)

co do Nayi i Kevina, wydaje mi się, że dalej są blisko, ale po prostu brak czasu na spotkania. Kevin ostatnio sporo się spotyka z Amber, chyba z Beccą się nie dawno widział, no i z Jenną.. :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Tak Kevin przyjaźni się chyba najbardziej z Jenną i Amber :-] zapomniałam o przyjaźni Harryego i Dianny czy też Dianny i Jenny( ostatnio widziałam fotki dziewczyn razem i Jenna nawet była na kolacji z najbliższymi przyjaciółkami Dianny- to były zdjęcia do jakiegoś magazynu, Becca też tam była :) ) i jeszcze Dianna bardzo przyjaźni się z Chordem.

Jeżeli chodzi o Leę to
wiem ale mi chodziło raczej o to że mamy zdjęcia z różnych imprez, spotkań, nawet prywatne jakieś zdjęcia osób z Glee i widać jak sie przyjaźnią co poniektórzy ze sobą i nadal utrzymują ze sobą kontakty, a Lea właśnie mi sie wydaje że tak jakby stoi na uboczu trochę, pomimo tego że nadal jest w Glee na stałe to np. mogę zauważyć większą więź pomiędzy powiedzmy Kevinem i Jenną( której już nie ma w serialu na stałe) czy Chrisem i Amber( której też nie ma na stałe) niż pomiędzy tymi osobami a Leą. Kiedyś było bardziej widać jak była zżyta z ekipą, Achele od połowy 3 sezonu umarło masz rację( to była moja ulubiona przyjaźń widać że się bardzo lubiły) teraz moim zdaniem Lea nie ma z nikim tak dobrego kontaktu i jest na uboczu ale to tylko moje obserwacje i moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

też lubię przyjaźń Harry/Dianna i Dianna/Jenna.
Faktycznie, Jenna jest chyba ostatnio jedną z najbliższych przyjaciółek Dianny, przynajmniej na to wygląda.
Co do Lei, nigdy za nią nie przepadałam, Achele również nie wywarło na mnie większych emocji jak chociażby Heya czy Rivergon (bo dziewczyny razem bardzo lubię oglądać). I podobało się zdecydowanie bardziej przyjaźn Naya/Dianna niż lea/Dianna.

ocenił(a) serial na 8
buuu022

*nie przepadałem

ocenił(a) serial na 7
buuu022

-Dianna/Naya/Heather oczywiście rządzą, jednak widać, że Santana i Brittany nie są aż tak z Quinn zżyte.

ocenił(a) serial na 8
Karirsu

też mi się wydaje, że Santana/Brittany zawsze były dużo bliżej niż Quinn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones