PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 152
oceny
7,3 10 1 46152
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

"The final season is really its own story and its own location and while the New York stuff will be alive, the final season is not New York-centric at all," Murphy says, noting there will be a time jump for the final 24 episodes. "It really [will be] a lovely, fitting season that…dwells on the original people that were on the show and what happens to them and how they give back. That really is the last season.… We'll revisit some of the new kids that came and went. There's a return of the Jane-Matt characters in a big way. It's really interesting, very sweet, satisfying ending to the story."

While Glee's original ending featured Rachel and Finn -- both successful in their careers -- reuniting in Ohio, Murphy said the final scene the writers have in mind includes Rachel's and Matthew Morrison's former glee club leader, Will Schuester.

STORY: 'Glee's' Brad Falchuk on 100 Episodes, New York Shift and the Show's New Ending

"We do have a final idea that we're working on that I think is very powerful and moving," he said of the final scene idea. "It's about Rachel and Mr. Schue and it returns them to their origins and their roots, about how they felt about each other when they were younger and everything was idyllic. That ending has to be a reflection and celebration of how far all those characters have evolved.… The main thrust of [the episodes] will be a final farewell to all of our characters that we've known since season one."

While he declined to provide specifics about precisely which actors would be back as series regulars, Murphy said the offer has been extended to everyone who was a part of the early seasons, including glee club members and teachers. The final season, he noted, also would have to reflect the new world the characters are living in -- one that includes all the social changes regarding gay marriage, DOMA and more.

Also on the table for Glee's sixth and final season is whether or not Broadway diva-in-training Rachel Berry will start dating again after Finn's passing. "We'll probably follow Lea's lead as we have so many times this year," he said. "She's always been so great and sensitive and been so wise about how to handle that stuff. We have to make that decision in the next couple of weeks -- if not months: Is Rachel going to have another romance? Or does Rachel's second half romantically happen when Glee is over? That's something we're debating. It's hard."

The prolific producer behind Glee, American Horror Story and HBO's upcoming The Normal Heart adaptation said writers agreed to take that question off the table for season five. "This year, what we decided to do was to remove the equation of anybody coming in and taking Finn's place. I don't really think that's possible," Murphy said, noting he's pleased with the decision to focus on a career-oriented Rachel. "That's a really hard, very painful, very difficult thing for the show. I've said it before and it was even in Cory's eulogy, that that was always the ending of the show for me: these two star-crossed lovers getting together and having a happy ending and them both getting their dreams. The fact that that can't be is a big pain in all of our hearts."

STORY: 'Glee' Trims Season Amid Ratings Woes

In the meantime, the remaining episodes of season five will again feature the return of original stars, including Harry Shum Jr. (Mike) and Mark Salling (Puck). Santana also will "make her triumphant return" for Rachel's Funny Girl opening, which will see Tina (Jenna Ushkowitz) head to New York along with Sue (Jane Lynch) and Will.

"At one point, I felt like [Glee] was a cast of thousands. The Lima stories were always supposed to be all through the prism of Cory's character, Finn, and that didn't work out. We had to punt for a little bit but once we got our bearings back, the idea of, 'Let's really concentrate on six people we know and love and really work hard on their evolution' has really served the show well," Murphy says. "In this next year, that's the formula we will be using. People really want to follow these people in their journey -- these people that they started with."

As for what happens to McKinley, Murphy wouldn't rule out revisiting the high school where Glee has its roots. "You might see it again in some very nostalgic way," he teased.

Tutaj dokładny artykuł : http://tvline.com/2014/04/15/glee-season-6-spoilers-returning-cast/

Plus chyba dobra wiadomośc dla tych co nie chcieli Samchel. Czytałam że Rachel ma rozmawiać z Mercedes i powiedzieć jej że coś było między nią a Samem ale to nic takiego, a Mercedes jej powie że ma dać sobie spokój i iść do przodu.

Jeżeli chodzi o rozmowę Mercedes z Rachel to " Sweet Rachel/Mercedes scenes. FInally a good girl/girl talk!

There’s a couple of sweet moments between Rachel and Mercedes. Good girlfriend talk.

Mercedes asks about Rachel’s first time and Rachel gives her advice.

The other scene Rachel tells Mercedes about a little “Samchel” but she explains it wasn’t nothing and Mercedes tells Rachel to move on and asks if there’s any guy and Rachel tells her feelings, “This is close for bussiness.”


ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

czy tylko ja myślę, że 6 sezon może mieć spory przeskok czasowy? Np Rachel może mieć z 25 lat i robić karierę gdzie indziej, skoro Nowy Jork nie będzie już taki ważny. Super byłoby, gdyby cała stara obsada wróciłaby, ale śmiem wątpić, że Dianna i Mark nie wrócą niestety, co do reszty, zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Może wrócą ale na 3-4 odcinki. Z tego co wiem to ma być przeskok czasowy, a co do powrotu to nawet w tym artykule jest gdzieś napisane że Marka, Harry mają wrócić w jakiś odcinkach i że zobaczymy jeszcze starą obsadę. Co do Rachel to na razie nic nie wiadomo.o jakiejś miłości ale raczej nie będzie z Samem co jak dla mnie jest na plus, mają skupiać się na jej karierze bo jak powiedział Murphy w tym " Rachel zawsze była gwiazdą"

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

jak dla mnie spory przeskok czasowy będzie na plus. Wszyscy pokończyliby studia i oglądalibyśmy już naprawdę życie dorosłe bohaterów. Myślę, że Harry nie powróci na stałe zdecydowanie, Heather podobno też ma wrócić tylko na kilka odcinków niestety... ale dziweczyna niech się cieszy macierzyństwem :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

wczoraj był czat z Ryanem, Leą, Chordem i Darrenem i jakiś fan zapytał Ryana "

Jenna ‏@MoncheleBitches 7m
@MrRPMurphy What do you think about Faberry? Will we be seeing more of that friendship? #GleeAlong

Ryan Murphy ‏@MrRPMurphy 3m
@MoncheleBitches Final season. Yes. #GleeAlong

Czyli że w 6 sezonie niby mamy zobaczyć je razem, ale ja jakoś mu nie wierzę. On się zachowuje tak jakby w ogóle nie wiedział o czym gada i co robi.


a tutaj odnośnie Rachel:
JC ‏@joaocaio3
@msleamichele @MrRPMurphy @BFalchuk Give us some hint about Rachel's future, please!!!

BradFalchuk ‏@BFalchuk
@joaocaio3 @msleamichele @MrRPMurphy Rachel will always end up on top. She is a super nova.


Jeżeli chodzi o Brittany i jej powrót na kilka odcinków to myślę że wtedy Santana też nie byłaby na stałe, bo co ona niby miałaby robić? Skoro wróciła do Brittany wyznały sobie miłość i są w związku to fajnie, ale ja innego wątku Santany obecnie nie widzę. Wszystko się pozmienia Kurt ma Blaine'a teraz pewnie będą przygotowania do ślubu i uczelnie, Rachel ma Brodway, więc nie wiem co za bardzo by miała w tym wszystkim robić Santana bez Brittany, ale zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Santanie mogliby dać coś z Mercedes. Dziewczyny brzmią razem bosko, więc nic nie miałbym przeciw ich wspólnym duetom. Nie wiem co sądzić o "Faberry in final season" zobaczymy, choć wydaje mi się, że gdy Quinn będzie wracać, to do Pucka, a nie Rachel żeby odwiedzać :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Podobno ma być duet Santana Mercedes Brittany

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

jak trzy osoby to trio a nie duet :) ale to prawda też czytałem :)

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

zastanawia mnie, czy z powodu tego przeskoku czasowego będziemy mieli okazje zobaczyć ślub kurta i blaine'a, czy też może powrócą w szóstym sezonie już jako małżeństwo?

ocenił(a) serial na 8
raven46

myślę, że może w połowie sezonu będzie ich ślub.

ocenił(a) serial na 7
buuu022

"PRE-FINALE EPISODES | As Season 5 winds down, familiar faces will find themselves in unfamiliar territory. Rachel finally faces the consequences of her diva behavior; Santana struggles to find her true calling, first as a singer with Mercedes' record label, then as Rachel's publicist; and Kurt lands a major leading role... at a retirement home. Executive producer Ryan Murphy tells TVLine that both couples -- Klaine and Samcedes, respectively -- will encounter new "problems," and that you'd better enjoy NYC while you still can because "the final season is not New York-centric at all."

MAY 13 SEASON FINALE | The final hour of Season 5 opens with everyone at a crossroads, as Rachel contemplates leaving Broadway behind for a future in television, Sam and Mercedes consider splitting to save their careers and Blaine truly steps into the spotlight at NYADA. "All of these things are building to a head in [the finale]," Murphy explains. "I would say 'explosion' is too harsh of a word, but something big happens, and the final season is the aftermath of that."


Hm nie wiem ile w tym prawdy ale zobaczymy to tyczy się końcówki 5 sezonu i chyba początku 6. Serio Santana miałaby być publicystką Rachel i jej managerem> Rachel rzuca Brodway dla kariery filmowej>

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

O Boże-,- Nie oceniam odcinków przed oglądaniem, no zobaczymy. Wszyscy mówią, że Ryan nie ma pomysłu na postać Quinn, Santany itp itd. Patrzcie na postać RACHEL, gwiazdy serialu. Przez 18 lat życia marzyła o Broadwayu, teraz telewizja przyszła jej do głowy? No ludzie, zlitujcie się..

ocenił(a) serial na 8
buuu022

może filmowa wersja Funny girl?

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Nie przesadzaj plany licealne czy dziecięce marzenia się zmieniają po za tym granie w tv nie wyklucza grania w teatrze ;) Zresztą wątek około Broadwayowski już się trochę z chwilą premiery FG wyczerpał moim zdaniem Nie chciałbym 6 sezonu pod znakiem ciągłego grania FG lub castingu i nerwów w okół nowej roli w teatrze

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

nie zrozumiałeś mnie troche :) Ja rozumiem, że wątek się wyczeroam ale to nie było nigdy marzeniem Rachel. Powiedziałbym, że każdy miał "parcie" na karierę telewizyjną / popową (mercedes, santana, artie itp) ale nigdy, że Rachel. Poza tym, chodzą "słuchy" (nie wiadomo na ile prawdziwe), że 6 sezon ma opowiadać o życiu Rachel coś w stylu reality show? I dlatego często mają powracać oryginalne postaci, w co mi się nie chce wierzyć
Po 1) - Wątek z reality show może i by był ciekawy ale na 3-4 odcinki
Po 2) - Dianna, Mark i Heather zdecydowanie nie będą chcieli wrócić na pełny wymiar pracy do "Glee"
Po 3) - To za słaby pomysł na finałowy sezon jak dla mnie

ocenił(a) serial na 8
buuu022

tak, to zdecydowanie pomysł jakiegoś chorego amerykańskiego fandomu, jeśli Ryan zrobiłby coś takiego, to bym go popamiętał :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Nie sądzę żeby coś takiego zrobili :) pomysł z reality show byłby bez sensu. jednak jeżeli niektóre rzeczy okażą się prawdą to chyba Ryan naczytał się za dużo fanficów o glee i sam nie ma pojęcia co robić dalej z serialem. W sumie Mark chyba nie ma nic lepszego do roboty więc mógłby wrócić. Dianna właśnie kręci nowy film a Heather ma synka także nie wiadomo jak z nimi

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

co do Marka, tak. Sam Mark by mógł wrócić, ale jest kilka rzeczy, które nie mogą go przywrócić
1. Chodzi z Quinn i co by miał robić w jakimś LA czy gdzieś bez niej.
2. Jest w armii, więc niech już dociągną ten wątek. :)

Mam nadzieję, że np Samcedes nie zerwą, a wszystko na to wskazuje i pewnie Amber się pozbędą z serialu, no bo Chord oczywiście musi zostać (czy ktoś słyszał o Daleastreet - magiczna przyjaźń Lei, Chorda i Darrena, wcale nie robiona pod publikę :) )

Co do reszty - Heather błagam wracaj rzuć to wszystko hahah :)

Dianna - niech się rozwija w stronę filmu, a miło będzie ją zobaczyć w 3-4 odcinkach :) (Hopefully Quick duet i Faberry :) )

Harry zapewne nie wróci, zawsze był olewany, więc nie sadze, żeby coś się miało zmienić

Jenna zapewne pozostanie i będzie na takiej samej zasadzie jak Amber, Harry i Mark w 4 sezonie (byli jako regulars wpisani i oczywiście opłacani za każdy odcinek sezonu, ale wystąpili tylko w 8, więc podejrzewam, że z Jenną zrobią podobnie.)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Wiesz akurat to że jest w związku z Quinn nie przeszkadza, spójrz na to że Santana jest z Brittany a teraz chyba Brittany wróci na finałowy odcinek i z tego co wynika z tych plotek/pogłosek itp nie ma być w regularnych w 6 sezonie a Santana tak więc ciekawe jeśli to prawda jak to rozwiążą?
Myślę że Amber zostanie na stałe, bo z tego co wynika z wypowiedzi Ryana odnośnie 6 sezonu to Santana ma próbować swoich sił z Mercedes w przemyśle muzycznym i coś wspominał o Samcedes i przecież Mercedes wcześniej mieszkała w LA więc myślę ze mogliby ją zostawić ( poza tym Samcedes jest dla mnie na plus ponieważ dzięki temu nie będzie kompletnie bezsensownego wątku Rachel i Sama i mam nadzieję że tak zostanie)

Dianna mówiła ze z chęcią wróci do Glee ale nie wie jak z jej planem zajęć jak będzie bardzo zajęta ale pewnie wróci na kilka odcinków. Jenna, Dianna, Heather, Mike, Mark, Matt, Jane pewnie będą sporadycznie występować. Nie wiem co będzie z Kevinem bo w spoilerach odnośnie 6 sezonu ani w tych plotkach nie został ujęty. Zobaczymy

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

wiem co Dianna mówiła :D Jestem pewny, że kazdy by chciał wrócić na jakiś czas. Ciekawi mnie o czym będzie ostatni sezon. Pewnie będzie Chord, Lea, Amber, Naya, Darren, Chris?? Ta 6? Pewnie tak, nie wiem, trochę się podłamałem, gdy Artie opuścił swój 1 odcinek (już nie ma postaci, która pojawiłaby się we wszystkich odcinkach). Ogólnie Artie jest mi raczej obojętny, nawet go lubie, ale no kurcze, chociaż on mógł się pojawić we wszystkich odcinkach. Myślę, że Kevin zostanie wypisany ze scenariusza w 6 serii i będzie gościnnie się pojawiał. Jeśli akcja przeniesie się do LA, to pewnie Rachel, Blaine, Sam , Kurt, Mercedes i Santana się przeprowadzą, a Artie zostanie w NY, chociaż zobaczymy

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Jak na razie to co piszesz to tylko plotki ;) Po drugie to napisałem że dziecięce plany i marzenie ulegają zmianie i nie ma w tym nic dziwnego Po za tym jak napisałem występy w tv nie wykluczają wystęów na deskach teatrów

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

Pisze plotki tak jak ty, mam prawo :). A jeśli chodzi o Rachel to amerykański fandom szaleje na temat jej nagłej przemiany. Widziałem komentarze typu Rachel staje się Leą Michele i tym podobne. Teraz widzę, jak fandom amerykański jest porąbany :D

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Oczywiście ja nie napisałem tak jak ty nie siej plotek :P tylko stwierdzam fakt że to plotki jest różnica prawda ? ;) Fandom Glee zawsze był porąbany i to nie tylko amerykański. Wczoraj przeczytałem chyba największą bzdurę tego dziesięciolecia mianowicie Spekulacje o tym ze związek Lei i Corego był ściemą marketingową

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

tak tych pierdoł jest od groma, np ostatnio
- Lea i Naya mają konflikt
- Lea i Chris chcą się pozbyć Darrena z obsady,
- Lea przespała się z Big Seanem (byłym narzeczonym Nayi),
- Lea, Darren i Chord są najlepszymi przyjaciółmi ( w co szczerze nie wierzę, robią sobie fotki,następnego dnia już jest "Daleastreet" friends itp. Wiele ludzi np pisało, że Kevin, Amber i Chris są ze sobą na prawdę blisko i się tak nie lansują jak ta trójka wyżej)

Jeśli chodzi o plotki, to ty napisałes, że Kevin opuszcza serial, co nie jest prawdę, a przynajmniej nic nikomu o tym nie wiadomo, a ja napisałem SPEKULACJE dotyczące 6 sezonu, bo ten temat w sumie od tego jest, więc dziele się spekulacjami.

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Hmmm z tego co pamiętam to przedstawiłem perpsektywne odejścia Kevin jako przypuszczenie a nie pewnik ;) coś ci się fakty mylą :P Ooo tych rewelacji nie słyszałem tzn słyszałem że Lea i Naya się podobno na planie pobiły :D I słyszałem o Daleastreet strasznie mnie to wkurza taka nadinterpretacja Lea Chord i Darren wstawili parę fotek i już ,, lansują się to znaczny że 6 sezon będzie skupiał się na nich " Mają wspólne sceny pracują razem na planie to i robią sobie wspólne zdjęcia Naya Chris Lea też robili Kevin i Becca też P.S Zresztą to co pisałem się sprawdziło Kevina nie było w tym odcinku jak i nie będzie go w następnym :P

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Dokładnie nie sądzę żeby Darren Chord i Lea byli jakoś specjalnie ze sobą blisko. To że lansują się fotkami z planu to jedno ale prywatnie jest zupełnie co innego. Z tego co widzę to z Chordem trzyma się blisko Dianna, Amber chyba też Kevin. Za to nie wiem czy Lea prywatnie utrzymuje jakieś bliskie kontakty jak kiedyś z ekipą, ale co my tam wiemy tylko to co oni chcą nam pokazać :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Dokładnie o czym ja to się nie naczytałam:
- że Lei nikt nie lubi bo robi z siebie wielką divę
- że Lea zabroniła Diannie wystąpić w odcinku poświęconym Coryemu, ponieważ się nienawidzą( szkoda że niecały rok wcześniej praktycznie od sezonu jeden były jednymi z najlepszych przyjaciółek)
- nikt z ekipy Glee nie lubi Dianny
- Naya i Lea się nienawidzą i nie mogą na siebie patrzeć
- Naya i Mark mieli romans ( podobno Naya się wkurzyła i wysmarowała czymś samochód Marka czy obrzucała auto jajkami za to że Mark z nią zerwał)

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

To ostatnie to akurat po części prawda Mark i Naya spotykali się jakoś na początku chyba pomiędzy 1 i 2 sezonem. Te plotki o niezrównoważonej Nayi przewijają się także w związku z Big S Podobno zerwali bo była zbyt apodyktyczna i zazdrosna o laski z którymi pracuje Big podczas trasy koncertowej

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

ludzie naprawde mają narąbane we łbach. Też mi się wydaje się Daleastreet jest robione pod publikę, a Chord na twiterrze opublikował kiedyś coś w styłu "Blamchel is real". Właśnie tak, Chord jest blisko z Dianną, Kevinem, Jacobem chyba nawet , Lea chyba nie jest już z nikim tak blisko wydaje mi się, że ewentualnie z Chrisem, ale to może dlatego, że sporo scen razem kręcą. Chris jest chyba dobrym przyjacielem Amber, Kevina. Darren i Lea mogą faktycznie być troche "diwami". Śmiejcie się, ale to może być troche prawda, że Lea gwiazdorzy. No bo kazdy z Glee jest jeszcze z kimś tam blisko ( nie tak jak 5 lat temu oczywiście) ale Lea i Darren raczej nie. Skoro Dianna jest taka zła, to dlaczego się kumpluje z Jenną, Nayą, Amber? Ludzie są beznadziejni. Co do Nayi to wydaje się spoko laską, szkoda mi jej troche (chociaż jej nie znam :D) że ten frajer ją rzucił. Co do domniemanego konfliktu Lei i Nayi raczej nie prawda, może się nie przyjaźnią, ale są profesjonalistkami w końcu, z resztą najlepszymi przyjaciółkami nigdy nie były. Lea trzymała się chyba z Dianną tak do 3 sezonu, a HeMo i Naya chyba wciąż są blisko, choć nie wiem :D. Naya i Mark chodzil przecież na poczatku Glee :)

ocenił(a) serial na 8
buuu022

pamiętam też wywiad z Nayą, kiedy Santana się przeprowadziła do Nowego Jorku to tam mówiła w wywiadzie, że jest jej smutno, że nie kręci scen z Jenną i Kevinem, a o Lei i Chrisie ani słowa haha. Z tego co wiem to Naya i Kevin też się przyjaźnią. @marekwyszosiat odtwórca twojej ulubionej postaci i najmniej ulubionej postaci się przyjaźnią :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Wiem ze Naya i Kevin się przyjaźnią w końcu odwiedzam insta obsady ;) Kevin nawet pomagał wybierać Nayi sukienkę na ślub. Co do gwiazdorzenia Lei to nie wiem i się chyba nie dowiemy ;D Ale nie wygląda mi na taką to raczej Rivera wygląda na najbardziej sztywną osobę z obsady. Co do robienia Daleastreet pod publikę to nie sądzę żeby stało za tym coś więcej niż po prostu wspólna praca obecnie tak jak pisałem jak Becca i Kevin razem nagrywali sceny i piosenki w studio to też wstawiali razem foty. Hmm jakoś nigdy nie widziałem ani nie słyszałem zeby Naya przyjaźniła się z Amber i Jenną. Z przyjaźni które naprawdę widać to Jenna-Kevin ( wspólokatorzy) Kevin i Naya Becca i Jacob Artist no i Chord i Darren

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

Hemo-Naya też się kumplują chyba, Vanessa (Sugar) - Heather , Dianna-Jenna, Amber-Jenna, Amber-Chris, Chris-Kevin (?) , Kevin-Harry :) oo i Becca z Jenną.

ocenił(a) serial na 8
buuu022

nie napisałem, że Naya z Jenną i Amber się przyjaźni, Dianna z nimi się przyjaźni :) Poza tym, dziwne, żeby po 5 latach wciąż się przyjaźnić z tymi samymi osobami. Spójrzmy na swoja życia 5 lat wcześniej i popatrzeć, z iloma osobami wciąż się przyjaźnimy z tamtego czasu. W moim przypadku to wielka różnica, pomiędzy tym co jest teraz i dzisiaj :)

ocenił(a) serial na 8
buuu022

*co było wtedy i dzisiaj. :D

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Mnie najbardziej zaskoczyło rozwalenie się przyjaźni Dianny i Lei. Od 1 sezonu współlokatorki i najlepsze przyjaciółki z ekipy- Lea tak mówiła, w ogóle było pełno "prywatnych, żeby nie było że pod publikę zdjęć, filmików tej 2 i widać było że na prawdę świetnie się dogadują i trzymanie się za ręcę podczas STL. Z tego co wnioskuje po zdjęciach, wywiadach, twittach itp. to Naya wydaje się taka zdystansowana wiem że się przyjaźni z Kevinem i Dianną bo widziałam pełno zdjęć ze wspólnych wypadów, ale jakoś wydaje mi się mało chętna do np. twittowania z członkami ekipy czy też robienia sobie z nimi zdjęć na planie.
Mnie rozwaliły plotki o tym że wszyscy z Glee nienawidzą Dianny: tylko szkoda że Kevin mówił że ona jest najsłodszą i najsympatyczniejszą osobą jaką zna, była Dianna obecna podczas finału tańca z gwiazdami aby wspierać Amber( wraz z Kevinem, jenną i Chrisem) teraz była na festiwalu Coachelle i bawiła się na nim z Jenną, ma dobry kontakt z Harrym, była na występie Chorda. No ale trzeba było jakoś wyjaśnić jej nieobecność podczas 3 odcinka poświęconemu Coryemu, Najpierw Lea jej nienawidzi i z Ryanem uznali że jej nie zaproszą, potem że nikt jej nie lubi itp.
Tak samo jestem ciekawa jak to jest z tym Ryanem czy naprawdę on jest taki chamski i wszystkimi rządzi czy to plotki. Mam na myśli to że miał rzekomo szantażować Leę podczas trasy koncertowej że zwolni Amber jeśli Lea nie pojedzie w trasę, podobno chciał zwolnić Diannę żeby dopiec Lei ale niestety ta była zbyt ważną postacią
Albo druga sytuacja że Ryan mścił się na Diannie za to że ta wystąpiła w I am number 4", i że ośmieliła się zasugerować co można by było zmieć w Quinn- podobno tak go to wkurzyło że specjalnie zaczął w sezonie 3 psuć postać Q

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Nie wiem co sądzić o tym Ryanie, ale patrząc na jego wpisy na twiterze do końca normalny to on nie jest. Dianna jest chyba najblżej teraz z Jenną, Chordem,Nayą, Harrym, Kevinem, Amber, z Markiem mają dobre kontakty. A z Leą to nie wiadomo- może się pokłóciły? Kto wie, nigdy się nie dowiemy. Ryan to chyba strzelił focha na Diannę za odejście z Glee, ale jak już rok później wywala Harry'ego, Amber i Marka ze stałej obsady to nic się nie dzieje :) co do Nayi to chyba nawet dobrze, że się tak nie lansują z kim to ona się nie przyjaźni w Glee. Z Kevinem na pewno jest bardzo blisko, z Dianną gdzieś przeczytałem, że są bliskimi przyjaciółkami i myślę, że z HeMo też się kumplują. Tak myślę, że Kevin i Amber się przyjaźnią z największą liczbą osób z ekipy. Wydają się na prawdę fajnymi osobami. A dla przykładu Mark wydaje się odciąć od osób z "Glee", choć ostatnio na tym Coachella zrobił sobie fajne zdjęcie z Leą :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Być moze się przyjaźnią nie wiem ;) Jakoś nigdy nie widziałem wspólnych zdjęć tych osób które wymieniłaś. Myślę że w Glee raczej każdy lubi się z każdym a czy to przyjaźń czy nie tego nie wiem. Naprawdę śmieszą mnie te spekulacje o Ryanie-tyranie :D Ludzie nie łykajcie wszystkiego jak młode pelikany Ryan nie jest w FOxie jakimś Bogiem żeby szantażować Lea że zwolni Amber jesli tak nie pojedzie na koncert ;D Gdyby Lea chciała to by nie pojechał i Ryan nie mógłby jej nic zrobić Lea jest zbyt ważną postacią w Glee Nie lubię tego stwierdzenia ale można powiedzieć że Rachel to główna postać tego serialu, Gdyby Ryan tak traktował ją czy kogoś innego to by Lea pokazała mu środkowy palec i odeszła z Glee i R miałby poważny problem.

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

To tak:
Po 1 obsada była ze sobą blisko raczej w sezonach 1-2, teraz tylko nieliczni się przyjaźnią, ale są tacy (Dianna, Kevin i Amber) którzy przyjaźnią się ze sporą częścią obsady (tak myślę)

Po 2 nie powiedziaŁEM nic takiego, że Ryan jest tyranem, po prostu po wpisach na twiterze wydaje się mi troche nie normalny.

Po 3 zgadzam się Rachel/Lea to najważniejsza osoba w całym Glee, czy się to komuś podoba, czy nie.Popatrzcie na Jenną czy na Kevina, niby przez 5 lat są w głównej obsadzie, ale wątków jakiś wielkich nie dostali, choć trzeba przyznać, że w 5 sezonie więcej śpiewali. Poza tym Amber i tak nie ma teraz w obsadzie głównej, kto wie, może wróci w 6 sezonie, ale to nic pewnego, co się w finale sezonu wydarzy, zobaczymy

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Wybacz nie chciałem robić bałaganu i odpowiadać kilka razy zarówno tobie jak i aluni Ta moja uwaga o Ryanie tyranie nie odnosiła się do ciebie a do aluni ;) I przepraszam za zmienianie ci płci :)

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

ok rozumiem :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Kurczę nie wiem czy to prawda ale tutaj odnośnie Nayi i jej udziału w 6 sezonie. Nie wiem na ile info jest sprawdzone ale z tego wynika że Nayi może nie być w 6 sezonie a jeśli już będzie to gościnnie.

http://gleekoutbr.tumblr.com/post/84161023365/about-naya

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Informacja została zdementowana przez agenta Nayi. Fani zaczeli panikowac gdy pojawiły się te informacje o rzekomej kłótni z Lea a na dodatek nie ma Santany w 20 odcinku więc niektórzy zaczeli sądzić ze Naye wywalili

marekwyszosiat

"Co się dzieje z Nayą Riverą? Naya Rivera została wypisana z tegorocznego finału "Glee". Przedstawiciel aktorki powiedział jednak, że nie została ona wyrzucona z serialu i że sytuacja nie ma żadnego związku z kłótnią z Leą Michele." A z tego co wiem, to Naya nagrała już sceny do finałowego odcinka, więc po prostu ją wytną? I jaki jest tego powód..

ocenił(a) serial na 10
jakeziom

Skąd te informacje że Naya nagrywała ostatni odcinek ? Z tego co wiem nie była widziana na planie tego odcinka w przeciwieństwie np do HeMo czy Kevina

marekwyszosiat

Napisała a Twitterze, że nagrała uroczą scene z Britney.

ocenił(a) serial na 10
jakeziom

dziwne jeśli tak to rzeczywiście ją wycieli

marekwyszosiat

Mam tylko nadzieję, że z 6 sezonem tak nie będzie, i jak ktoś będzie w obsadzie to na stałe a nie, że sobie wyjeżdża nagle i są luki w fabule... Mają 24 odcinki, więc liczę na to, że godnie pożegnają serial ;)

ocenił(a) serial na 8
jakeziom

dla mnie Glee bez Santany to nie Glee. To ostatni powód poza Kurtcedes, dla którego oglądam serial

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Nowa wypowiedź Ryana odnośnie 6 sezonu:
"...Creator Ryan Murphy recently told us that the door for season six is open for any of Glee’s stars. “My feeling about the last season of Glee is very clear, and that is we will be reaching out to all of the regulars on the show, that original group of Glee club members and the teachers, and anybody who wants to come back can come back,” he said. “Anybody who wants to be a part of the show, we welcome them. ...”

ocenił(a) serial na 9
alunia_kiss

Nowy sezon może nie mieć 24 odcinków bo będzie dopiero emitowany w midseason, czyli mniej więcej styczeń-luty 2015... FOX ogłosił właśnie ramówkę na sezon 2014/2015

ocenił(a) serial na 9
ludi108

Już praktycznie potwierdzone, że sezon będzie krótszy:
"Z kolei zamówienie szóstego, finałowego sezonu "Glee" zostanie prawdopodobnie obcięte. - Planujemy usiąść razem z Ryanem Murphym i porozmawiać o tym, jak chce zakończyć swój serial oraz ile potrzebuje odcinków - tłumaczy Reilly. "Glee" do ramówki wróci najwcześniej w midseason 2015."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones