PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 151
ocen
7,3 10 1 46151
6,8 6
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

http://gleeclub.pl/?p=11308#comments
Na razie nic konkretnego nie wiemy i pewnie długo niczego się nie dowiemy.
Mnie najbardziej przeraża ilość zaplanowanych odcinków 10-12? SERIO?
No nic mam nadzieje, że reżyserzy chociaż porządnie pożegnają ten serial... I skończy się w starym dobrym Glee a nie w stylu z 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Kisses_A

Mam nadzieje że plotki o tym że Rachel miała by wrócić do Limy okażą się na prawdę plotkami Gdyby tak pomyśleć logicznie to jest to zbyt naciągane nawet jak na Glee. 1 Po co ta cała szopka z serialem w ostatnich odcinkach 5 sezonu 2 Jakim cudem Glee club miałby być reaktywowany 3 Skoro tylko Alex został zaproszony do nagrania kilku odcinków to co reszcie młodych odechciało się śpiewać ? a reszta członków chóru gdzie ?. A co odcinków... no to nic dziwnego szkoda że Glee skończy w taki sposób ( bo informacje są chyba pewne )

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Już czytałam o tym z 2 dni temu. tyle że na jakiejś hiszpańskiej stronie więc to raczej nie były potwierdzone informacje. Wiem że ktoś ostatnio Ryanowi zadał pytanie na twitterze czy Jayma(Emma) Dot-Marie ( Beiste) i Dianna(Quinn) wrócą do Glee na ten 5 sezon na chociaż kilka odcinków i on odpowiedział że tak i że to pewne.. zobaczymy.
Co do tego że sezon ma mieć 10-12 odcinków to było do przewidzenia, skoro oglądalność spadła a widać że aktorom też się już zbytnio nie chce grać więc wiadomo że dali tyle odcinków aby jakoś sklecić zakończenie.
Co do Rachel i jej powrotu do Limy, oraz prowadzenia Glee clubu to sama nie wiem co powiedzieć, bo to już byłoby zupełnie co innego niż rzeczy których ona pragnęła czy o jakich marzyła- miała Nayadę, Brodway, teraz serial a ma wrócić do tej dziury jaką jest Lima
Co do przeniesienia akcji do Limy to myślę że to ma jako taki sens, skoro Ryan każdego rozrzucił gdzie indziej na koniec tego 5 sezonu - Rachel- LA, Mercedes i Brittany- Trasa koncertowa, Kurt, Blaine, Artie?- NY, Sam- Lima to musiał znaleźć jakieś jedno miejsce żeby wszystkich do niego zwerbować i tym miejscem została Lima...

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

ale ja nie czaje... Wszyscy wrócą do Limy czy jak? Nie ogarniam. Co do liczby odcinków to superbyłoby tak 15-16 odcinków, nigdy nie liczyłem na 24 odcinki, więc to nie było wielkie zaskoczenie. No i temat Rachel w Limie. W sumie nie tak zły, nie bardziej naciągny od pomysłu występu Rachel w serialu. Mam nadzieję, że Santana wróci jako członek stałej obsady i bd dobrze :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Tylko mnie teraz zastanawia jedna rzecz. Skoro wszyscy mieliby wrócić do Limy to w jakim celu? chodzi mi o tych co będą na stałe w tym 6 sezonie czyli pewnie Kurt, Blaine, Rachel, Sam? , Mercedes? to jeśli oni będą na stałe to nie mogą sobie np przyjechać tam po prostu w odwiedziny czy też na święta jak np Taki Puck, Quinn czy Tina. Więc co nagle dzieci z wielkimi planami, kończące dobre uczelnie wracają do Limy? to byłoby bez sensu, nie wiem jakie Ryan ma plany związane z tym 6 sezonem jak on zamierza to rozegrać..

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

ja myślę, że to tylko Rachel bd w Limie, ew Sam. A poza tym, była mowa, że akcja będzie równie dobrze w NY i LA, więc Rachel może wrócić do Limy pod koniec sezonu, a nie na cały. Mercedes wróci z trasy i pewnie wróci do NY, Santana i Britt tez, Kurt, Blaine i Artie bd w NY, Rach w LA (koniec sezonu - Lima) no i Sam chyba w Limie

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Słyszałem, ze Rachel ma trenować the New Directions, a Mr. Schue Vocal Adrenaline i będę te zwykłe zawody czy coś. Pozostali bohaterowie maja po prostu wpadać na trochę. Po trochę. Tylko Rachel będzie na stałe.

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

,,skoro oglądalność spadła a widać że aktorom też się już zbytnio nie chce grać" mogła byś wyjaśnić to stwierdzenie ? ;) No nie wiem jak dla mnie ta plota o R w Limie to tylko plota... za bardzo to grubymi nićmi szyte. buuu no jak dla mnie pomysł z serialem jest odrobinę sensowniejszy niż reaktywacja Glee clubu który został zamknięty a sala przemianowana na klasę informatyczną ;) po za tym ta wzmianka o Alexie... jakoś nie potrafię w to uwierzyć :) No ale do póki nie zaczną kręcić to niczego nie można wykluczyć :)

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Chodziło o to że to było do przewidzenia że sezon będzie miał małą ilość odcinków, ja np zauważyłam że aktorom już zbytnio nie chce się chyba w tym serialu grać, no ale to moja opinia, a że oglądalność spadła i to sporo to fakt, więc FOX nie da serialowi który jest już nieopłacalny nie wiadomo jakiej ilości odcinków. Poza Tym Ryan też już się serialem nie interesuje a to od niego miała zależeć ilość odcinków, miał dostać ich tyle ile potrzebowałby aby jako tako zakończyć Glee. :)
Co do spoilerów jeszcze to Ryan napisał w tym samym poście co o Diannie, Jayme i Dot Marie, że w tym sezonie również poznamy syna Willa i Emmy.

Dla mnie też powrót Rachel do Limy byłby bez sensu. Tylko jeżeli miałoby być tak jak pisze buuu022, że akcja miałaby się toczyć teoretycznie w LA, NY, Limie i nie wiadomo gdzie jeszcze to jak dla mnie by było za dużo skakania co 5 minut przeniesienie akcji do innego miejsca. Ludzie przecież w 4 sezonie strasznie narzekali na to że akcja działa się w 2 miejscach a teraz w 3-4 ? Innym rozwiązaniem mogłoby być to : 1 odcinek oglądamy Rachel w LA, 2 odcinek Kurta, Blaine'a i Artiego w NY, 3 odcinek Sama w Limie, 4 odcinek Willa i rodzinkę, 5 odcinek powiedzmy Quinn w New Heaven - jednak uważam że takie rozwiązanie też byłoby bez sensu, kto chciałby oglądać cały jeden odcinek poświęcony np tylko Kurtowi i Blainowi? no ale poczekamy, zobaczymy jak to będzie. :))

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Chodziło mi właśnie o to dlaczego sądzisz że aktorom nie chce się już tam grać ;) Po czym tak sądzisz :D.. No fakt takie rozczłonkowanie nie wyszło by serialowi na dobrze Ja powiem szczerze że najchętniej pożegnał bym Sama z tych postaci które są to chyba jego nie trawię najbardziej zaraz po Santanie ( a właśnie ciekawe jaka w tym będzie jej rola... jej i HeMo wiadomo że S będzie ale nie wiemy w jakim stopniu ) I mielibyśmy tylko NY i LA. Hmm przecież tak były skonstruowane odcinki do tej pory Po wstępie orientowaliśmy się o kim będzie ten odcinek np kiedyś było coś w stylu ,, Brittany uwielbia Artiego tak jak kiedyś Rachel uwielbiała Finna blablablabla" i już było wiadome że będziemy mieć dużo Bartie a reszta będzie w tle :)

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

ale nikt nie mówi że akcja bd w 3 miejscach. Pomyślcie, jak Rach bd w Limie, to w LA raczej nie bd co kręcić. A pomysł z reaktywacją Glee Clubu wydaje mi się normalniejszy od pomysłu z serialem, bo to jest powrót do korzeni, powrót do czegoś, gdzie wszystko się zaczęło, powrót jakby do uczucia Finna, kontynuowanie jego "Misji" czy coś. Myślę, że Santana wróci do stałej obsady, a HeMo gościnnie. No dokładnie już po pierwszych kilku sekundach (Here's what you missed on Glee) wiadomo o czym bd odcinek

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Tak ale napisales wcześniej ze akcja miala sie toczyć w LA i NY a teraz wychodzi na to że i w Limie czyli w kilku miejscach. Jak mówię dla mnie Lima ma sens tylko w takim wypadku jeśli chodzi o powrót wszystkich aktorów. Każdy ma tam rodziny, to ich miasto gdzie się wychowywali więc mogą tam wrócić na jakieś święta, wydarzenia, odwiedziny przyjaciół, rodziny czy też reaktywację Glee. Natomiast Rachel jako prowadząca chór to trochę bez sensu ale to tylko moje zdanie, jak pisałam wcześniej ona z takim talentem, która dostała się do jednej z najlepszych szkół i debiutowała na Brodwayu miał by wrócić do Limy? Dla mnie też motyw z tym kontynuowaniem pracy Finna byłby bez sensu.. Po pierwsze Rachel.nigdy nie chciała prowadzić chóru, miała większe marzenia, po drugie ma być przeskok czasowy? Więc minie kilka lat? Na pewno Rachel znajdzie jakiegoś nowego chłopaka i nie sądzę.żeby tak cały czas myślała o Finnie po tak długim.okresie czasu. co do Santany to wydane mi się że nie będzie jej na stałe w tym sezonie no ale zobaczymy

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

tak napisałem, ale jeśli Rachel bd w Limie to chyba logiczne że w LA nie będzie, prawda ?

A poza tym nie liczyłbym na jakieś częste powroty starych bohaterów (mówie o Quinn, Tinie, Pucku i Mike'u) 1-2 ostatnie odcinki i to byłoby na tyle. Choć bardzo bym chciał :)

Ja nie mówię, że to mi sie jakoś super podoba, podoba mi sie to bardziej, niż pomysł z serialem, a nikt nie powiedział, że przeskok czasowy bd kilkuletni. Równie dobrze może być 3-4 miesiące.

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Tylko dla mnie wszystko rozbija się na całkowitym bezsensie reaktywowania dopiero co zamkniętego z hukiem chóru... po co to wszystkie pożegniania pice na wodę itp. Po za tym nie zapominajmy o tym że chór potrzebuje chórzystów Mamy plotkę że zaproszenie dostał tylko Alex do nagrania odcinków ( już bym wolał bezbarwnego Rydera ) a nie da się zrobić chóru w jedną osobę

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

hmm. ja zawsze myślałem, że Unique jest starsza od tej 4 więc zdziwiło mnie to, że to reszta nie została zaproszona. Szczerze, Marley i Unique to ostatnie postacie jakie chciałbym ujrzeć z nowych:) Za to Kitty, Jake'a czy Rydera chętnie bym zobaczył. Ale w Glee wszystko jest robione z wielkim hukiem, a potem się wraca do tego. Przykład Brittany wyjeżdża w All or nothing jest kwiecień, wszyscy płaczą jakby na 10 lat wyjeżdżała, a ona sb dwa miesiące później przyjeżdża jak gdyby nigdy nic, rozumiem , że chór zamykali, ale to pożegnanie Brittany w 4 sezonie wydawało mi się takie na dłużej :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Hmm no wiesz Ryan mógł nie wiedzieć że HeMo będzie chciała wrócić po za tym lepszego pomysłu niż głupi geniusz na załatwienie tej sprawy nie znajduje :)

ocenił(a) serial na 8
Kisses_A

ok, więc właśnie przeczytałem, że
- Naya Rivera i Jenna Ushkowitz nie będą w obsadzie głównej. Razem z Amber pojawią się w 3-4 odcinkach.
- Sezon 6 bd mieć prawdopodobnie 14 odcinków
- Zaczynają filmować dopiero we wrześniu
- żaden z nowych (Unique też) prawdopodobnie nie zostanie zaproszony do udziału w 6 sezonie (w każdym razie nie dostali jeszcze kontraktu)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Czyli w głównej obsadzie z dziewczyn będzie tylko Rachel? bo Quinn pewnie też wróci na 2-3 odcinki, a wątpię żeby Brittany była na stałe jeżeli Santany nie będzie... Jestem ciekawa jak będzie z chłopakami, mam na myśli Artiego i Sama czy też będą tylko w 2-3 odcinkach??... na stałe pewnie będzie Blaine i Kurt... Jestem ciekawa jak oni mają zamiar poprowadzić ten 6 sezon skoro 85% aktorów ma występować sporadycznie... skupią się na samej Rachel czy jak?

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

Dla mnie Glee bez Nayi to nie Glee.

Kevin i Chord są w głównej obsadzie, co ty sobie wyobrażasz, że 3 osoby (Klaine i Rachel) w stałej obsadzie tylko? bez sensu.. :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

http://gleeclub.pl/?p=11410#comments
pewnie już większość wie ale tu są wszystkie aktualne spoilery można poczytać :)

ocenił(a) serial na 7
alunia_kiss

Przecież to jest oczywiste, że to ma być sezon Rachel.
6 sezon to już z góry jest porażka. Skupią się na Pannie Idealnej, a reszta będzie zapychać czas antenowy. Taka prawda.

ocenił(a) serial na 10
alnihan

Generalnie tak Lea ma bardzo dużą rolę w Glee i od samego początku widać że Ryan chciał zrobić z niej główną postać no ale błagam ja osobiście uwielbiam Rachel więc mi ilość wątków z nią nie przeszkadza, ale powiedzmy sobie szczerze gdyby była taka sytuacja że Lea opuściłaby Glee to równie dobrze można by było przestać go kręcić. Poza tym aktorzy nie tylko nie są zapraszani do serialu ale również niestety wolą zaangażować się w inne projekty, filmy, programy albo tak jak w przypadku HeMo zająć się rodziną. Każdy dobrze wie, że prawdziwe nasze kochane Glee skończyło się wraz z 3 sezonem a później śmiercią Cory'ego :c Teraz jako wielka fanka po prostu nie wyobrażam sobie nie dokończyć tego serialu, poza tym nadal masa ludzi pracuje nad tym aby godnie pożegnać serial i bohaterów więc możemy narzekać jak to ten serial nas denerwuje ale mimo wszystko kocham Glee i każdy prawdziwy Gleek będzie z bohaterami do końca. Zdjęcia nawet jeszcze się nie zaczęły a teraz wszystko co wiemy to tylko spekulacje i plotki więc myślę, że trzeba po prostu poczekać. Nawet gdyby zakończenie serialu okazało się najgorszym w historii to i tak dla mnie na zawsze pozostanie najważniejsze jak zaczęli i jak bardzo zmienili ludzkie życie w tym moje. Za to będę zawsze wdzięczna Ian'owi, Brad'owi i Ryan'owi za stworzenie tego wspaniałego serialu i wielkiej inspiracji dla mnie i miliona ludzi :)

ocenił(a) serial na 7
alnihan

http://www.spoilertv.com/2014/08/glee-season-6-5-new-characters-being.html
Jeżeli ten artykuł jest prawdziwy to po prostu brak mi słów.... Co oni do chole*ry wyprawiają! Po co na 6 sezon dawać jakiś 5 nowych postaci to kompletnie nie ma sensu... Po pierwsze 6 sezon ma mieć tylko 13 odcinków i jest ostatnim sezonem więc powinien skupiać się na starej obsadzie i pokazywać ich życie, po co znów dodawać jakieś nowe postacie, które będą tylko zajmować czas ( który mógłby być poświęcony starym postaciom) skoro i tak ich w tym sezonie pożegnamy?....... Boże widzisz i nie grzmisz! :/

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

ale w liceum przydadzą się uczniowie, a ci wydają się być ciekawi :)
@Kisses bardzo ładna wypowiedź, podpisuje się :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

bardzo dziękuje @buuu022 :3 a co do nowych postaci to zgadza się co sezon pojawiał się ktoś nowy przynajmniej na kilka odcinków więc czemu tym razem miało by być inaczej? poza tym nie wiadomo jaki wkład będą oni mieli w serial może taki jak Joe, Sugar itp w 3 czyli nie wielki a jednak mnie ciekawiły wątki z nimi :D nie dramatyzujmy na zapas. Poza tym mam dość ciągłego narzekania na przyszły sezon nie chcecie to nikt wam nie każe go oglądać :3 takie jest moje zdanie a ja już nie mogę się go doczekać!

ocenił(a) serial na 10
Kisses_A

Zgadzam się, że nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Ja na przykład czekam z niecierpliwością na nowych bohaterów i cały sezon ogólnie. :)

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Jeśli te postaci będą tylko tłem to jestem je w stanie zaakceptować inaczej nie widzę sensu w ich pojawieniu się Chyba że jest to jakiś endgame dla którejś ze starych postaci np Sama ( bo nie wiadomo co z Mercedes ) czy daj Boże ( a raczej daj Ryanie ) Artiego ;)

ocenił(a) serial na 8
marekwyszosiat

nie rozumiem, czemu każda postać musi mieć endgame...
W świecie Glee nie istnieją już samotni, spełniający się zawodowo ludzie, którzy w tym znajdują szczęście? :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

Myślę, że Rachel będzie tą osobą, ponieważ nie wiem czy fani Finchel i ogólnie Finn'a/Cory'ego przeżyją jeśli miała by ona na koniec być z kimś innym. Bo jak każdy wie Ryan od początku wiedział jak Glee ma się skończyć (mniej więcej tak jak opisuje to Rachel w rozmowie z Willem w odc.Quaterback) ;/ Ja sama nie wiem, ale w sumie fajnie by było gdyby kogoś miała :)

ocenił(a) serial na 10
buuu022

już się z tego ,, tłumaczyłem " :) nie widzę innego sensu dla wprowadzania kilku nowych postaci do 1 krótkiego sezoniku ;)

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Question: There’s a Glee rumor going around that Rachel will return to Lima to relaunch New Directions — is it true? —Kelly

Ausiello: Actually, that rumor happens to be… true! We will, however, find out what became of the TV pilot she was developing with Bob’s Burgers‘ Kristen Schaal and Community‘s Jim Rash. We might even catch a glimpse of the final product. (I’m guessing its failure is what leads to the homecoming.)

ocenił(a) serial na 10
Kisses_A

A co myślicie o powrocie Jessego? Skoro Rachel ma wrócić do Ohio, fajnie gdyby spotkali się na koniec sezonu;)

ocenił(a) serial na 10
xVenea

Jakoś nie uśmiechają mi się tego typu powroty a to dlatego że im więcej takich powrotów tym mniej czasu dla najważniejszych bohaterów Mamy tak mało czasu ( odcinków ) że wolałbym skupienie się na tej 5/6 bohaterów niż powroty ni z gruchy ni z pietruchy. Ale to tylko moje zdanie wiem że jest dużo ludzi czekających na jego powrót. Mnie ciekawią inne sprawy mianowicie Jaki będzie powód wskrzeszenia Glee Co będzie z tzw młodymi tzn Kitty Marley itp Zapadną się pod ziemię a może przeskok będzie tak duży że oni po prostu już skończą szkołę... Ciekawe to wszystko

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

P.S Być może coś źle rozumiem ale wygląda na to że Darren nagrywa już piosenki do Glee

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Tak na twitterze pojawiły się zdjęcia Darrena i Lei ze studia i do tego Lea dodała wpis że nagrywa właśnie piosenkę do Glee :3

ocenił(a) serial na 8
Kisses_A

no i Naya w tym tygodniu nagrywa piosenki do Glee :)
i na twiterze ktoś się zapytał kogoś z produkcji z Glee czy Heather się pojawi i bardzo możliwe, że wróci w tym samym odcinku co Naya :)

ocenił(a) serial na 7
buuu022

http://www.mjsbigblog.com/glee-season-6-spoilers-blaine-karofsky-relationship.ht m
Nie wiem czy wszystkie spoilery są prawdziwe ale wynika z tego że:
Rachel (Lea Michele) AND Kurt (Chris Colfer) are leading New Directions. Kurt is earning NYADA credit for his efforts. So, yes, he’s still a student.
Blaine (Darren Criss) is leading The Warblers at Dalton. I don’t know the circumstances that bring him to Dalton, or whether he is still a NYADA student or not.
Will Schuester (Matt Morrison) is heading up Vocal Adrenaline

Karofsky (Max Adler) will be Blaine’s new love interest. Max is locked in for at least half a season’s worth of episodes. I am not clear on whether Blaine and Kurt are together or apart when season 6 begins, or whether they break up later. I also don’t know whether Blaine/Karofsky are together in the first episode, or something develops later. I am working to find out answers to these questions.

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Ja czytałam gdzieś,że ci nowi prawdopodobnie wrócą na 1- 2 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
mysia450

* Rachel, following her “humiliating failure as a TV actress” will return to Lima and “reinstate and lead” the glee club. (Rumor has it Kurt will follow Miz Berry back home, helping to return New Directions to its former glory.)

* Sue will remain the show’s main antagonist, banishing all arts from McKinley High.

* Blaine and Sam will also find themselves in Lima with Mr. Schue, and all three are said to have found “surprising new gigs.” (Rumor also has it, Mr. Schue will lead Vocal Adrenaline, while Blaine will head up the Warblers.)

* Series regulars include: Chris Colfer (Kurt), Darren Criss (Blaine), Dot-Marie Jones (Beiste), Jane Lynch (Sue), Kevin McHale (Artie), Lea Michele (Rachel), Matthew Morrison (Will), Chord Overstreet (Sam) and Amber Riley (Mercedes).

Przepraszam że w takiej formie ale nie mogłem wprowadzić linku. Kevin w stałej obsadzie... ufff ;)

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Dot- Marie Jones będzie w co najmniej 7 odcinkach
a tutaj piosenki z 1 odcinka:
“Uninvited” by Alanis Morissette – sung by Rachel
“Suddenly Seymour” from Little Shop of Horrors – sung by Rachel & Blaine
“Sing” by Ed Sheeran – sung by Blaine & the Warblers
“Dance the Night Away” by Van Halen – sung by Vocal Adrenaline
“Karma Chameleon” by Culture Club – sung by Rachel
“Let it Go” from Frozen – sung by Rachel

ocenił(a) serial na 8
mysia450

A pierwszy odcinek będzie nosił tytuł Loser Like Me :)

"Sing" wykonane przez Warblersów i "Let it Go" przez Rachel mogą być świetne, chyba najbardziej czekam na te dwie :)

ocenił(a) serial na 7
Carriexx

Czy to są jakieś bardziej potwierdzone informacje? Czytałam o tym na jakimś blogu ale ludzie pisali że to wymyślone informacje, czytałam tam również takie plotki jak to że tatusiowe Rachel mają się rozstać w tym sezonie itp

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Większość z tych informacji znalazła się na Yeah Glee Club a tam to chyba raczej są pewne informacje ;) Chociaż jesli chodzi o Glee to niczego co nie jest powiedziane oficjalnie nie da się potwierdzić.

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Ok dzięki za informacje :) ja znalazłam taki artykuł odnośnie 6 sezonu:]
http://www.beautyworldnews.com/articles/11585/20140902/glee-season-6-spoilers-ra chel-dads-divorcing-blaine-kicked-out-from-nyada-lea-michele-let-it-go-frozen-so ng-list-for-premiere-episode.htm

" Rachel's Dads Are Divorcing, Blaine Has Been Kicked Out From NYADA" czyli wyrzucą Blaina z Nayady a tatusiowie Rachel mają wziąć rozwód.. coraz dziwniejsze te spoilery

ocenił(a) serial na 7
alunia_kiss

Jak dla mnie dobra wiadomośc to taka że Naya i Dianna są na planie Glee i albo dziś albo jutro będą kręcić jakieś sceny :)

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

Właśnie miałem napisać o zdjęciu strojów dla Quinn ;) A ciekawe który odcinek kręcą bo w spoilerach pierwszego wyraźnie powiedziane jest że Santany w nim nie ma

ocenił(a) serial na 7
marekwyszosiat

Mnie cieszy powrót Quinn i to że w 2 odcinku ma wrócić cała stara obsada, więc jest nadzieje że Quinn i Santana będą w 3-4 odcinkach może dla mnie to plus

Mam jeszcze takie pytanie, czytałam gdzieś że akcja 6 sezonu ma mieć miejsce pół roku po wydarzeniach w sezonie 5 czyli teoretycznie każdy jest jeszcze na studiach, Quinn Yale, Tina Brown, Artie na studiach w NY, Kurt w Nayadzie, Santana i Brittany nie mam pojęcia, więc co jeżeli Kurt ma być w Limie z Rachel to rzuci studia? i jak Artie ma być na stałe w obsadzie to też rzuci studia bo nie sądzę żeby dla jednej osoby pokazywali akcję w NY?? i co każdy będzie teraz porzucał swoje marzenia? jak dla mnie bez sensu ciekawe jak to rozwiążą

ocenił(a) serial na 7
alunia_kiss

https://twitter.com/alxanders/status/507721741905297408/photo/1
https://twitter.com/DiannaAgron/status/507659340908490754/photo/1
http://burlesonspride.tumblr.com/post/96631790023/nickolausbrown-today-is-quinn- sational-glee

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

> Rachel przekonuje Kurta by razem z nią prowadził chór. Pozostaje on studentem NYADA jednak pozostaje w Limie jako stażysta. :) A co do Artiego to niestety na jego temat spoilerów brak :(

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

No i będziemy mieć też Tinę ;) pojawiła się fotka z kostiumami dla niej

ocenił(a) serial na 10
Kisses_A

Nie spoiler ale wygląda uroczo :D https://twitter.com/HeatherMorrisTV/status/509878965947748353

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones