Odwróceni, Pitbull, Glina, Oficer

Odwróceni, Pitbull, Glina, Oficer
Który z tych seriali lubicie najbardziej?
Ja się pokuszę o własną klasyfikacje:

1. Pitbull - realizm tego serialu jest przygniatający... po prostu wszystko jest świetnie odzwierciedlone (może poza kilkoma bardzo nielicznymi wyjątkami), prawdziwe sprawy, problemy bohaterów, świetna gra aktorów (tam nawet "aktorzy" grający epizodyczne role są dobrzy), charakteryzacja (jak żul to żul a nie jakiś rozczochrany naprędce aktor), scenografia (jak jest jakaś melina to naprawdę wygląda jak prawdziwa, itp.).

2. Glina - bardzo bardzo blisko Pitbulla, trochę inny klimat, bardziej filmowy ale też niewesoły, rewelacyjna rola Radziwiłowicza w roli Gajewskiego no i piękna muzyka Lorenca.

3. Oficer - Niezły, budowane napięcie w przeciągu całego serialu, ale niestety słabsza gra aktorów i momentami się dłuży.

4. Odwróceni - Niestety najsłabiej z tych czterech, trochę słabe odzwierciedlenie rzeczywistości, zbyt to wszystko ładne i poukładane. Wg mnie niektórzy aktorzy zostali źle dobrani do swoich ról i ogólnie jest trochę sztucznawo. Aha i jeszcze dosyć słaba muzyka wg mnie, autor się nie wysilił, pojechał po najmniejszej linii oporu, jest smutno to smutna muzyka (ta oklepana gitarka) jest akcja to dynamiczna muzyka, itp.

Jakie są Wasze typy?
zamieszczam ten wpis na forum każdego z tych seriali.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: